Diablo 2 Resurrected

Remaster původního Diablo 2 a datadisku Lord of Destruction. Vychází v roce 2021.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
xXx
Gorebelly
Příspěvky:232
Kontaktovat uživatele:
Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od xXx » 12.10.2021, 12:39 hod.

Léta jsem tu nebyl, ale je na čase zase začít pařit :D . Zatím se mi D2R libí, jen ty servry kdyby tolik nepadaly.
Cíl: Paragon level 100
[100/100]

Uživatelský avatar
Durhil
Quill Rat
Příspěvky:29
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Durhil#2299

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od Durhil » 16.10.2021, 11:32 hod.

To si dělaj pr*el ne... Position in queue :OXO A když si konečně vyčkám frontu, tak mi to napíše cannot connect to battle net.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od Slw » 18.10.2021, 08:17 hod.

jojo, v sobotu navečer 222 position :green: ale do hry sem se dostal za cca 5-8 minut. pak mě to na druhou stranu nevyhodilo když sem byl 5 hodin nečinný ve hře. na games píšou, že pro D2R beží Bn na 20 let starém kódu >:roll: už sem tam zaznamenal i milované boty :OXO :ble:
odkaz na článek zde
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od witekcz » 18.10.2021, 16:18 hod.

Slw píše:
18.10.2021, 08:17 hod.
...na games píšou, že pro D2R beží Bn na 20 let starém kódu...
A proč nehodíš odkaz k nám? :)
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:823
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od Slw » 19.10.2021, 09:50 hod.

jáj, já chodím skoro jen na fórum :oops: málokdy zavítám na web jako takový (přijde mi takový rozpůlený-hlavní stránka je o d3/4, ale většina z nás jede d2/d2r a musíš se proklikat) 8-) ale snad se polepším :lol:
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od ZOMB » 02.11.2021, 05:19 hod.

Zdá se, že byl oproti originálu posílen účinek všech ohnivých skillů s plameny na zemi (Fire Wall, Blaze, Meteor atd). Se svou untwinked Blaze sorckou jsem velmi pohodlně dosáhl Guardiana. I s blbým gearem v pohodě čistila Mausoleum (H) na /p8. Chtěl jsem otestovat tuhle hypotézu (že skilly tohoto typu byly posíleny), ale bohužel savy z D2R nefungujou v klasice. Nicméně někdo provedl základní testy a vypadá to, že Fire Wall je cca 1,5-10x silnější než originál (záleží na pozici stěny). Na YouTube jsou různá videa jak je Fire Wall OP, můžete se sami podívat - např. Dbrunski s Fire Wallem naprosto ugriloval ubery.
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.11.2021, 17:01 hod.

Pokud to Blizz nedá dohromady (o čemž pochybuju), tak MF turnaj nebudu moct povolit hrát v D2R.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od ZOMB » 02.11.2021, 19:43 hod.

Dark_Deamon píše:
02.11.2021, 17:01 hod.
MF turnaj nebudu moct povolit hrát v D2R
Chápu. Já osobně bych stejně hrál originál - D2R stále obsahuje plno otravností (loading screeny, cain neumí identifikovat věci v kostce, nastavení /players se musí nastavovat v každé hře...), ale to automatické sbírání goldů mi bude chybět.

Podle mě ale ještě stojí za to do MF turnaje sjednotit verze Plugů - jak jsem psal ve vedlejším vlákně, nejnovější verze zavedla některé výraznější změny, např. velmi značně zvyšuje obtížnost Uber Tristramu.
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od manusky11 » 03.11.2021, 14:32 hod.

Ahojte, poprosím o radu. Dal som do nemagického "Ancient Armor" runy v tomto poradí "PUL" , "RAL" , "SOL".
chcle som Runové slovo:
Enlightenment: (Pul + Ral + Sol) (3 socket body armor)

Ale po vložení mi to zobralo len runy a slovo nič :(

Hrám offline.

Kde som prosím urobil chybu?

Dakujem
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od Fraxinus » 03.11.2021, 14:34 hod.

ZOMB: Tvé pozorování platí nejen pro fire skilly. Zdá se, že v D2R zmršili výpočetní procedury a také generování "plamínků", tj. když ti někam spadne meteor, vygeneruje se náhodně spousta políček, co při průchodu tím místem dávají ten Fire DMG. A asi se těch políček v D2R vygeneruje buď příliš mnoho, nebo jsou naskládané přes sebe, anebo obojí. Anebo jsou to lajdáci, protože tohle není zdaleka jediná věc, která tam nefunguje, jak by měla.

manusky11: Divné. Mělo by to normálně fungovat. Zkus provést test s nějakým jiným RW ze stejné kategorie, který je ale levnější na runy. Do 3sox bílého brnění vlož Shael, Thul, Amn. Měl bys dostat Peace. Pokud tohle selže, tak tu máme nejspíš bug.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od manusky11 » 03.11.2021, 15:34 hod.

Už viem kde bola chyba...ja som to kúpil u artisana a bolo len so secketmi ale modré :( Dá sa vôbec kúpiť niekde u NPC niečo na socket, alebo to musí padnúť prípadne reroll v kocek?
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od Fraxinus » 03.11.2021, 17:24 hod.

Manusky11: Dá, ale pouze u obchodníků v 1. a 2. aktu normal (spíše v tom druhém). A jejich kvalita odpovídá tamní úrovni, proto to brnění musíš najít zabíjením monster. Není to zas tak těžké něco najít. Záhada je tedy vyřešena.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od manusky11 » 03.11.2021, 19:20 hod.

Ahojte, dám to sem. Pracujem na builde z "našej" stránky:

https://www.diablofans.cz/d2/sorceress- ... tal-queen/

A po dlhom farmení som si zostavil „Voice of Reason“ ale zistil som že tie "on striking" funguj len na meele attack :(
Mobky ma zabijú na dve rany., ked som na meele.

Prosím, ako je myslené využitie toho meču? Celý build mi pripadá, že nebude pre úplne prvý char, lebo očividne funguje len s takmer TOP výbavou, alebo sa mýlim?

Som 73 lvl a ledva farmín Countes na hell a to tak že takmer všetko zabíja Merc..... Nikdy som diablo ani pred 20 rokmi nedohral(samozrejme SC) a myslel som že sa mi to teraz podarí, ale to neustále umieranie ma nebaví...

Poradíte niečo? Pochopil som ten build zle, alebo je fakt treba slušný EQ aby fungoval??
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od Fraxinus » 05.11.2021, 01:01 hod.

manusky11: Vždyť je tam přímo na té položce té zbraně napsáno, že to funguje jen na fyzický útok. A využití je takové, že útoky budeš zároveň vypouštět i ta kouzla. Ale aby to bylo účinné, musela by tvá postava být stavěna velice robustně a útoky být rychlé. Voice of Reason na sorcce je dobrý snad jedině, když by měla vymaxované synergie a cold mastery, což Immortal Queen mít nemůže. Tenhle build bych být tebou odpískal, neboť je určený pro zkušenější hráče.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

manusky11
Gorebelly
Příspěvky:304
BattleTag:fionka#2610

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od manusky11 » 05.11.2021, 07:24 hod.

Dík za potvrdenie toho čo som si myslel, ale ten meč využije zrejeme iny meele charakter :)
Main char.: Wizzard Female Fionka
Clan: Dark Guardians EU
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/fion ... ero/270098

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od Dark_Deamon » 06.11.2021, 21:19 hod.

https://www.youtube.com/watch?v=e9x3R5CgB1s

MF turnaj se bude hrát pouze na starém D2. Těch bugů je v D2R až moc.

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od ZOMB » 07.11.2021, 07:44 hod.

DD: Zrovna jsem to sem chtěl postnout. Podle mě je ale dost možné, že už to takhle nechají, že je to zamýšlená změna (tedy že by to nebyl bug, ale feature). Já tuto změnu v podstatě vítám, jsem zvědavý na výsledky testů s reálným vybavením.
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od ZOMB » 07.11.2021, 10:56 hod.

Co jsem teď ze zvědavosti IAS testoval, tak rozdíl není zas tak velký (s reálným equipem). Největší rozdíl jsem zaregistroval u kuší, ve vanille je ta IAS hranice velmi vysoká (tedy střílení z kuší je pomalé i při vysokém IAS, proto kuše nikdo nepoužívá) - testoval jsem to na Enchant Sorceress (Demon Machine), s Faith mercyní a velmi vysokým IAS se z ní stal kanón (střílí tak 2x rychleji než v originálu se stejným equipem a mercyní).
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od Dark_Deamon » 07.11.2021, 11:18 hod.

Není ale možné, aby se hrál turnaj ve dvou různých verzích.

Uživatelský avatar
Obter!vr
Doom Knight
Příspěvky:470
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 Resurrected

Příspěvek od Obter!vr » 07.11.2021, 14:14 hod.

Dark_Deamon píše:
06.11.2021, 21:19 hod.
https://www.youtube.com/watch?v=e9x3R5CgB1s

MF turnaj se bude hrát pouze na starém D2. Těch bugů je v D2R až moc.
I když naprosto rozumím důvodům, tak si myslím, že to bude kontraproduktivní. Přece jen tohle může být asi ten největší MF turnaj, který tu kdy byl (co do účasti i nadšení ze hry). A i přesto, že já nepatřím k těm, co by grafiku stavěli nad ostatní aspekty her, tak jsem přesvědčen, že mnoho lidí už staré D2 instalovat zpět nebude.

Je to jen názor, ale i tak bych poprosil o zohlednění reálných dopadů některých bugů na hru, než se D2R zavrhne pro turnaj :)
HC grál
Normal uniques: (113/116)
Exceptional uniques: (114/119)
Elite uniques: (64/83)
Others uniques: (20/34)
Class-specific uniques: (16/27)
Normal sets: (62/62) :love:
Exceptional sets: (57/65)
Runy: (29/33)

Odpovědět

Zpět na „Diablo 2: Resurrected“