Druid

Herní postavy, NPC postavy, žoldáci.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007
Re: Druid

Příspěvek od Drakesis » 01.11.2009, 22:20 hod.

Tak pokud bys měl přístup k nějakému unikátu (Metalgird, HL..). Ale i todle je dost dobré, kort na Shapeho. Ale takový Communal Amulet of the Whale, to by bylo jiný kafe.

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Druid

Příspěvek od Slw » 02.11.2009, 10:42 hod.

tak tak, ja píše Drake-HL nebo nějaký hezký communal amu of něco (případně i povedený rare)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Hrus
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Bydliště:Praha

Re: Druid

Příspěvek od Hrus » 02.11.2009, 16:13 hod.

Amulet je docela hezky (Hungry Kodiak nepotrebuje moc skillu, ale dobrou zbran), ale ta zbran by mohla byt lepsi - to se divim, ze se nad tim nikdo nepozastavuje.
Ja osobne bych radsi pouzival rychlejsi obourucku s lepsim damage, pripadne s CB - z tech levnejsich treba IK Maul, Windhammer anebo Tomb Reaver (ten ale potrebuje zbytecne moc DEX, proto mam radsi palice).

BTW - zde je inovovany kalkulator pro wereforms... (Pokud pouzivas Baranarku, 10% offweapon IAS by ti melo zajistit rychlejsi Hunger)
Self-found S/U Grail: Complete, all 504 found

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:825
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: Druid

Příspěvek od Slw » 02.11.2009, 17:34 hod.

jenže kolega nemá žádné +all skills. a shock wave na 2 lvlu si myslím je dost málo. proto sem jedinnou možnost viděl v lepším amu. a samo barana je slabší, ale zas má dost ele dmg které není postižené hungerem.
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Marast
The Butcher
Příspěvky:1057
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Marast#2705
Bydliště:Ivančice

Re: Druid

Příspěvek od Marast » 03.11.2009, 02:44 hod.

To Drakesis: Jediné unikáty které mám tak Nokozan Relic, The Eye of Etlich (ten mi vypad včera :) ) Mahim Oak-Curio a The Cat´s Eye. Zatím to prostě nepadá. A není se čemu divit, když magic find výbavu sebou tahá žoldák. :|

To Hrus: Věř nebo ne, ale ani IK maul, ani Tomb Reaver či Windhammer mi na HC nepadl. :( Používám střídavě Baranar´s Star v kombinaci s Moser´s Blessed Circle a Lightsabre v kombinaci s Blackkoak Shield. Využití luny je prosté. Prostě se mi nechce strkat body do dex. Jen jako dodatek bych chtěl uvést, že v Baranar´s Star mám Shael runu.

To Slw: Vrátím-li se ještě k jednomu z tvých dřívějších příspěvků týkajících se Skillerů. Dnes jsem si cvičně jeden vyrobil. Trvalo to jen pár minutek. Výsledek +1 Lightning skills :ble: .

A ještě je tu snad jedna možnost jak dostat lepší zbraň. Musela by to být ale totální haluz. Našel jsem obyč Thresher ilvl 82 a obyč Champion Axe ilvl 81. Asi tušíte kam tím mířím :arrow: 8) O pokusech craftovat Feral Axe "jak bysmet" :)
"Released from a dark curse and bound to a higher calling." Wolfir Avenger

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Druid

Příspěvek od Drakesis » 04.11.2009, 13:39 hod.

Tak s Infinity jo, ale bez něj jsou ti Fire Imune dost otravní. Zkoušel jsem a byl to děs... (PvM) :?

Uživatelský avatar
Hrus
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Bydliště:Praha

Re: Druid

Příspěvek od Hrus » 05.11.2009, 09:26 hod.

Drakesis píše:Tak s Infinity jo, ale bez něj jsou ti Fire Imune dost otravní. Zkoušel jsem a byl to děs... (PvM) :?
Vetsine FI stejne s Infinity neprorazis imunitu.
Ja Fire elemental druida hral (bez infi) a byla to jedna z nejslabsich a nejotravnejsich postav. Kouzla jsou daleko slabsi nez Fireball/Meteor a maji prisernou casting delay.
Self-found S/U Grail: Complete, all 504 found

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Druid

Příspěvek od Drakesis » 05.11.2009, 10:33 hod.

No to jo. Ale co se efektů týče, tak kam se na to hrabe Fire Ball. Jinak pokud by se to spojili s LR hůlkou, tak by jim šla ta Imunita leckdy srazit, ale kdo by chtěl to stále opravovat.

Toto bývá klasický začátecnický char. Na dohrání Normalu je Fissure Druid imho jedna z nej postav.

Uživatelský avatar
Hrus
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Bydliště:Praha

Re: Druid

Příspěvek od Hrus » 05.11.2009, 11:48 hod.

Souhlasim s obrovskou ucinnosti Fissure na normal a 1. pulce NM.

Nevim ale, co si myslel tim "co se tyce efektu, kam se na nej hrabe fireball". Fireball ma mnohonasobne vetsi DPS nez jakekoliv druidovo kouzlo, vzdycky zasahne, snadneji se pouziva a na tight skupiny ma rovnez Area damage. A bez casting delay.
To, ze se na druidovy kouzla hezky diva, je jina vec.
Self-found S/U Grail: Complete, all 504 found

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Druid

Příspěvek od Drakesis » 05.11.2009, 13:39 hod.

Ano, myslel jsem to samozřejmě z hlediska "vizuálního".

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Grammator » 05.11.2009, 14:30 hod.

mě se teda víc líbí fb než fissure... ale zase moulten boulder... :wink:
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
damagedeath
Zhar the Mad
Příspěvky:1956

Re: Druid

Příspěvek od damagedeath » 06.11.2009, 07:42 hod.

Jo, když jsem moulten boulder viděl poprvé, tak mi spadla brada...je to MASS

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Druid

Příspěvek od Vorvy » 15.11.2009, 22:24 hod.

dneska jsem si rozehral fireela.. zatim jen teda 21.lvl, ale zajimala by me kombinace s grizlim a holy freeze (merc 2. akt NM)..prijde mi ze samotnej merc to nemuze utahnout a zas tak silny ty kouzla nejsou (a predpokladam ze ani nebudou) na to abych mu dostatecne kryl zada a porad nechcipal..

tak jestli mi nekdo poradite :waving:
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Hrus
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Bydliště:Praha

Re: Druid

Příspěvek od Hrus » 16.11.2009, 10:04 hod.

Vorvy píše:dneska jsem si rozehral fireela.. zatim jen teda 21.lvl, ale zajimala by me kombinace s grizlim a holy freeze (merc 2. akt NM)..prijde mi ze samotnej merc to nemuze utahnout a zas tak silny ty kouzla nejsou (a predpokladam ze ani nebudou) na to abych mu dostatecne kryl zada a porad nechcipal..

tak jestli mi nekdo poradite :waving:
Tak grizzly je hodne dobry tank (i na pomerne nizkem levelu). Jenze v hellu, az prijdou na radu fire immune monsters ho budes proklinat/unsummonovat. Vlastne tvoje jedina sance, jak nejak ublizovat FI monstrum je volcano, ktery castnes pod FI monstrum. Jenze Grizzly ma knockback, kterym to monstrum vystrci z centra vulcana. Nicmene urcite jeden bodik se vyplati, protoze to je fakt tank.
Self-found S/U Grail: Complete, all 504 found

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Druid

Příspěvek od Vorvy » 16.11.2009, 10:20 hod.

jasny, dik.. a holy freeze merc je v pohode ne?..ono treba kdybych na FI valil moultena, tak aby se mi lepe trefovalo.. ja osobne bych totiz rad vrazil i nejakej ten bodik do hurikanu.. takze ve finale by to asi byl spis fireel/el..
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Hrus
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Bydliště:Praha

Re: Druid

Příspěvek od Hrus » 16.11.2009, 10:25 hod.

Podle me na to neni dost bodu. Bud musis valit vsechno do ohne nebo vsechno do vzduchu. Jinak budes mit slaby oboje (no fire je slabej i kdyz se jede naplno ;) ). Pokud teda nechces jen jeden bod hurikanu kvuli chill efektu.
Self-found S/U Grail: Complete, all 504 found

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Druid

Příspěvek od Vorvy » 16.11.2009, 10:30 hod.

tak jeden bod tam stejne musim dat jako prerekvizitu armagedonu ne?.. asi jo no, tak to zvednu +all skillama :wink:

myslis ze cistej windel by byl silnejsi?
Kupodivu mě to stále baví..

Uživatelský avatar
Grammator
Na-Krul
Příspěvky:3535
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Grammator#2662
Bydliště:Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Druid

Příspěvek od Grammator » 16.11.2009, 10:49 hod.

čistej fire může mít přes 12k fissure damage, a to není málo...
Dříve sem byl namyšlený, dnes už nemám chybu...
A šestého dne bůh řekl: "not enough mana"...
Ptejte se mě na co chcete, já na co chci odpovím...
Inteligence je omezená, deb*lita ne...
Diablo profil
Facebook

Uživatelský avatar
Drakesis
Adviser
Příspěvky:1007

Re: Druid

Příspěvek od Drakesis » 16.11.2009, 11:23 hod.

Tak na Avaloně je dost dobrej, tam má Konvu standartně z výbavy. 8) Pokud vim, tak hefko ho měl a sypal to pěkně.

Jinak jedno jsem dohrál Hell po LANu s kámošem a mým charem byl právě onen Fissure Druid. On mě Winda, takže jsme se nádherně doplňovali.

Uživatelský avatar
Vorvy
The Butcher
Příspěvky:1104

Re: Druid

Příspěvek od Vorvy » 16.11.2009, 11:50 hod.

nu ja ale hraju SP, takze me asi nikdo nedoplni..

btw.. kdyz bych delal element jako takovyho abych si trochu pokryl imune potvory, tak myslite ze by byl slabej jo?.. sak to je to samy jako u sosny ne? ta taky by mela zvladat alespon dva elementy aby si na hell skrtala ne?
Kupodivu mě to stále baví..

Odpovědět

Zpět na „Charaktery“