Hardcore obecně

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
thePlayer
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:thePlayerCZ#2417
Re: Hardcore obecně

Příspěvek od thePlayer » 25.04.2012, 16:55 hod.

Kojot dyt ja vim, ja to mam tak zazite hc je proste hardcore, pro me neco vic. Projeti SC inferno je u me min nez HC na normal :-D

Sent from my SE x8

Uživatelský avatar
PuNY
Fallen Shaman
Příspěvky:50
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PuNY#2122

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od PuNY » 25.04.2012, 16:58 hod.

Ecthe píše:Prečo hardcore?

Nenájdeš tam ľudí, čo si kúpili za real prachy equip. Mali by mať viac skillu a ide im o to isté ako tebe. Prežiť. Ten adrenalín, ktorý do seba napumpuješ, stojí za to.
Aj v reálnom živote sa snažíš pretĺcť a získať si rešpekt a uznanie a pritom nestratiť samého seba, svoj život, či priateľov. Si viac spätý s tou postavou. Snažíš sa viac, ideš na dno svojich síl, ale nie do vyčerpania, viac uvažuješ nad voľbou skilov, equipu. Vhodne si volíš hrací čas. Snažíš sa za všetkých možností prežiť. Je to tvoja ozdoba. To pre mňa znamená hrať diablo 3 hardcore.
Líp bych to ani neřekl;)

@Pana_Ruplahlava
Uznej, z čeho budeš mít lepší pocit a hlavně o kolik: Dohraný D3 na SC, nebo dohraný D3 na HC? Leda, že by ti o výše vypsané "bonusy" vůbec nešlo.

Myslím, že na HC teprve každý pozná dokonalý význam všech postav, skillů... (trocha nadsázky)
HC barbarian lvl ?? / ?? / ACT ??
Graveyard:
HC barbarian lvl 60 / INFERNO / ACT IV - Diablo down - Sacrifice A2

TOP 10 HC EUROPE

Vozi

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Vozi » 30.04.2012, 11:38 hod.

Jay Wilson se vyjadril k obtiznosti inferna v souvislosti s HC. Zcela to koresponduje s moji predstavou, ze Blizzard kvuli regulaci ekonomiky v ramci SC RMAH nebude delat zadne ustupky HC hracum.

Q: "Hi Jay, quick question: is Inferno mode designed to be beatable by an HC character?"

JW: "Not really, but please consider that as a challenge."

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od AlterEgo » 30.04.2012, 12:04 hod.

Kdyz mluvili o tech mesicich dohrani inferna = zabiti last bosse, tak jsem si myslel, ze to je mysleno na HC.
Porad mi totiz neni jasne co nekomu zabrani, aby se proste infernem s normal postavou prochcipal a zabijel jen to nejnutnejsi co je potreba. Snad tomu zabrani prave ti bossove.
Doufejme, ze dostatecne zabezpecili probehnuti k wp i proti takovym extremum, ze si nekdo da cas a praci, ze bude delat naked runy, kvuli usetreni za opravy, jen aby moby odpulloval z cesty k tem wp.

Vozi

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Vozi » 30.04.2012, 12:16 hod.

@AlterEgo ..

V souvislosti s obtiznosti se vzdy uvazovalo a mluvilo v ramci SC a tento post JW to jenom potvrzuje.

Cim vice toho probehnes, tim horsi gear budes mit. Navic tam bude plno okamziku, ktere proste probehnout nebudes moci a tam budes potrebovat gear. Jakmile se 1x dostanes k bossovi, tak neni cesty zpet (nejde pouzit portal), takze clovek si bude muset byt zcela jisty a mit poradne nafarmeno. Nemyslim si, ze inferno na HC bude pokoreno v roce 2012.

Uživatelský avatar
Qoliker
Doom Knight
Příspěvky:522
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Planet Earth

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Qoliker » 30.04.2012, 12:28 hod.

Jen aby to nebyly nějaké hype tlachy, ale bylo by to skvělé a aj to vlatně dávalo smysl.
Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od AlterEgo » 30.04.2012, 12:58 hod.

Doufam, ze Blizzard to udelal tak, ze to skutecne bude vyzva a na druhe strane, ze nevymekne a nebude to nerfovat.

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Programos » 30.04.2012, 17:51 hod.

Ten post jsem ani nějak nepostřehl, nicméně se mi velice zamlouvá. Blizz to tentokrát s Infernem nesmí s*at, bude to "HC" i na SC
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
mes
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mes #2193
Bydliště:Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od mes » 02.05.2012, 17:18 hod.

Zdar lidi,
Dlouho jsem tu nebyl a nemel jsem cas dopodrovna cist posty, takze se predem omlouvam jestli to tady jiz zaznelo.
Vim, ze HC pujde zapnout jiz od 10teho lvl. Tohle bude fixni nebo si ho budu moct zapnout treba po dokonceni Normalu?
Diky
Čas je propast hluboká jak tisíce nocí , která do mě pohlíží marností každným dnem...a staletí plynou.
Obrázek

HC Inferno Diablo down

Uživatelský avatar
Programos
Minion of Destruction
Příspěvky:810
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Programos#2804
Bydliště:Bystřice n.P.
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Programos » 02.05.2012, 17:32 hod.

Založíš postavu - uděláš 10. lvl. Založíš druhou postavu, zaškrtneš HC mode a frčíš si.
Inu, co k tomu rict.... Programos#2804

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od kojot » 02.05.2012, 17:50 hod.

Nejde přepínat mezi HC a SC. Postava, kterou zakládáš je buď HC nebo SC. HC postava jde založit až po dosažení 10. levelu na SC.
Obrázek

Uživatelský avatar
mes
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mes #2193
Bydliště:Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od mes » 02.05.2012, 17:52 hod.

Jasne, ale na to jsem se neptal. V D2 slo zapnout HC az po dohrani Normalu, pujde to v D3 take? Ptam se proto, ze nekteri hraci treba nebudou chtit hrat Normal na HC.
Čas je propast hluboká jak tisíce nocí , která do mě pohlíží marností každným dnem...a staletí plynou.
Obrázek

HC Inferno Diablo down

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od TrackThor » 02.05.2012, 18:00 hod.

pokud nebudeš chtít hrát normal HC, tak nemůžeš hrát ani nightmare HC, nechápu co ještě dalšího by si chtěl vědět, když už ti to tu všechno napsali
Obrázek

Uživatelský avatar
Leon
Fallen Shaman
Příspěvky:93
BattleTag:Leon#2149

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Leon » 02.05.2012, 18:08 hod.

mes píše:Jasne, ale na to jsem se neptal. V D2 slo zapnout HC az po dohrani Normalu, pujde to v D3 take? Ptam se proto, ze nekteri hraci treba nebudou chtit hrat Normal na HC.
co natom ako nechápeš ?

založíš char na SC (HC ti ešte nepojde),... dosiahneš 10 lvl a potom si budeš môcť založiť char na HC. Keď nebudeš chcieť hrať na HC tak budeš od toho 10 lvl pokračovať ďalej na SC. Jako niečo také, že si v pohode prejdeš SC na normal a potom switchneš na HC neexistuje :P, buď založíš HC char od nuly alebo SC char od nuly.

Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od kojot » 02.05.2012, 18:11 hod.

Ne to nešlo. Prostě založíš postavu (ta je buď HC, nebo SC). A hraješ normálně od začátku Normalu od 1. levelu.
Obrázek

Uživatelský avatar
mes
Fallen Shaman
Příspěvky:52
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mes #2193
Bydliště:Blansko
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od mes » 05.05.2012, 12:18 hod.

Tak co, je tu nekdo stejny blazen kdo pojede Barba nebo Monka beze stitu? V mem pripade dualky s bud Bash-Clobber nebo v pozdejsi fazi Frenzy-Smite, aneb co je ve stunu neublizi.
Nepiste prosim ze to nepujde, otazka je polozena jinak, dekuji.
Čas je propast hluboká jak tisíce nocí , která do mě pohlíží marností každným dnem...a staletí plynou.
Obrázek

HC Inferno Diablo down

TrackThor
Doom Knight
Příspěvky:491

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od TrackThor » 05.05.2012, 12:26 hod.

já pojedu určitě 2x1h ale ještě nevim, jestli to bude barb se sekerama nebo monk s pěstníma, ale až po wd :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Abuzus » 05.05.2012, 13:28 hod.

Dnes si neumím představit, že bych rozjel něco na SC.
HC se více blíží k životu. Každým okamžikem musíš vědět, co jsi, na co máš, kdo je tvůj protivník.
Žádně frajeřiny, nic na zkoušku.
Mám asi nejhorší grafiku z lidí tady (nemám kartu) jenom integrovaný chipset, takže než projdu bránou v pátém aktu = 15 sec, Pindl = většinou smrt, nechodím tam. Se Skeletonmancerem v partě hrát prostě nemohu. V partě tak max 3 lidi, apod...
Lag není hlavní důvod, proč se umírá na HC. Na HC se umírá, protože si hraješ na něco, co nejsi...
Ne 10.000 ani 1.000, ale neumím si představit ani 100 Kurastů nebo Komtes.
Tomu zpravidla odpovídá i mé bohatství.
Pokaždé odkrývání mapy je pro mě u Komtesy na Hell záležitost tak půl hodiny (když nemáš teleport a většinu mlátíš).
Grief jsem složil jednou......
Botd :-)))))))))
Dalo by se psát dlouho. Už hraji jenom HC. Jedinná možná volba.
Napadá mě jedinné přirovnání:
Zkuste si zahrát SC šachy :-))))))))))))))
Dostanete mat. Vrátíte se "do tábora" a hrajete znovu????
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Spyro
Fallen Shaman
Příspěvky:95
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Spyro#2728

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Spyro » 05.05.2012, 14:25 hod.

Přirovnání s šachami je trochu mimo, jednu partii hraješ hodinu a ne několik měsíců/let. Jinak obdivuju všechny HC hráče, já bych na to neměl koule, možná až dosáhnu všeho v SC a budu se nudit rozjedu HC postavu.

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Hardcore obecně

Příspěvek od Javurek » 05.05.2012, 14:46 hod.

Já osobně mám bohaté zkušenosti s hraním Hardcore v diablu 2, měl jsem hodně postav na hell, na vysokých levelech, portoval jsem se sorckama Baalruny hell atd. Proto jsem v poslední době hodně překvapený z toho, kolik lidí chce hrát Hardcore. Podlě mě si většina těch lidí vůbec neuvědomuje, že to není žádná procházka a až přijdou o pár postav, tak si uvědomí jak se spletli, že šli na hardcore. Ono přijít o dobrou postavu s kvalitními předměty není žádná sranda, docela Vám to nalomí chuť do dalšího hraní HC. Vydrží jen opravdu ti houževnatí.

Myslím si že nakonec bude hrát hardcore víc lidí z sc než z hc. To myslím tak, že časem přejde z SC víc lidí než původně začalo jen s HC, protože většina těch originálních HC vyripe a pozná, že na to nemá a půjde na SC, kde už bude oproti ostatním pozadu. Já si hezky projdu SC třeba až na inferno/hell a pak začnu také s HC postavama. Budu už mít zkušenosti, vědět co můžu čekat a jak na co reagovat .)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“