Farmení plánků

Vše o předmětech a craftování
Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845
Re: Farmení plánků

Příspěvek od tomisco » 14.02.2013, 22:11 hod.

Beham to take az k Rakovi. Jen si k tomu pridavam Tower of Damned 1 a Crater 2 kvuli expum. Na MP4 to pada fakt hezky, nekdy demonic esence ze 3 elit za sebou. Iskatu je na planky zatim best, zatimco Cydaea naprosto impotentni. Z Raka to pada podobne jako z Ghoma: jeden planek na 4-5 pokusu.

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Farmení plánků

Příspěvek od Guru » 14.02.2013, 23:13 hod.

3/5 u Ghoma, planek na inteligentni ruce z goblina a po rozebrani rare Strangleru jsem ziskal Fiery Brimstone ... takze vse jak ma byt !? :wave:
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Farmení plánků

Příspěvek od tomisco » 14.02.2013, 23:29 hod.

Mas minimalni (spise mikro) sanci, ze po rozlozeni rare predmetu ziskas brimstone. Mne se to uz take jednou stalo a resil jsem to tady. Takze v poradku, zadne skvrny na slunci. :o)

martinCG
Quill Rat
Příspěvky:44
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Farmení plánků

Příspěvek od martinCG » 16.02.2013, 11:52 hod.

to ja litam akt3 na ghoma + warden kvuli klici a porad dokola..:)
akt2 hura smer kule + warden a prvni akt zatim nic

vsechno na mp10 a uspesnost 8/10

nowys
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Nowys#2264

Re: Farmení plánků

Příspěvek od nowys » 18.02.2013, 08:32 hod.

taky palim jen gnoma,vycistim si predlokaci stonefortu,valor nasbirany a jdu na klicnika,pak hned na gnoma,cca 15 minut na mp7/8,uz jen neco na dex a mam je vsechny

Edit: mam jedny strengh ruce a amulet na inteligenci,wristy na dex,kdo by chtel daruji

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Farmení plánků

Příspěvek od Gold Eagle » 17.03.2013, 02:01 hod.

No cena některých plánků na hardcore zase tak nízká není. Taky se mi na HC na 5. pokus podarily ramena s 290 strength, 140 vit, 76 all res + kolem 150 int na res OK + regenerace. A to jsem do toho šel že to jako zkusím a pak jsem valil voči. Ještě 2 další by byly prodejný na hardcore AH za těžký milióny, kdyby nebyly vázaný na account. :shock:

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: Farmení plánků

Příspěvek od fuxicek » 17.03.2013, 08:53 hod.

nema cenu nic hledat a sbirat, kdyz to stoji par tisicovek.....neco dokonce par stovek goldu.

Odpovědět

Zpět na „Předměty“