Stránka 2 z 2
Re: Shut up and take my money - Spirit stone
Napsal: 22.09.2013, 12:58 hod.
od icecrom
Já u něj byl na normal, a myslim že obtížnost to neovlivnuje ale nikdy sem to nesledoval. Dyžtak se mrkni ještě na to video na youtube - tam uvidíš jak, obtížnost tak i co má na prodej.
Re: Shut up and take my money - Spirit stone
Napsal: 22.09.2013, 18:21 hod.
od icecrom
Tak sem to zkusil znova - 9x run - 3x tover - 1x Vendel a měl spirit stone - trvalo mi to cca 25 minut
Re: Shut up and take my money - Spirit stone
Napsal: 22.09.2013, 21:05 hod.
od babacho
Tak už jej mám, a díky icecromovi.
Re: Shut up and take my money - Spirit stone
Napsal: 14.01.2014, 19:25 hod.
od st.ranger
Už ani nepočítám kolik Watch Tower jsem navštívil a stále nic. Opravdu není jiné cesty?
Re: Shut up and take my money - Spirit stone
Napsal: 30.01.2014, 11:50 hod.
od bolehlav
založ A2, port na path to DO, proběhni jen spodek Oázy tam a zpět... nemusíš lítat celou spodní část....pouze z cesty doprava a na konci se posuň o kousek výš a zpět.... bývaj tam dole dvoje, troje dveře. Nezajímá tě nic jiného než rotting cellar. jak ho hned nole nenajdeš tak town a NG. Takhle jsem to někomu taky hledal... cca 5 runů(ale to jsem mohl mít kliku) a bylo hotovo. Jinak já ho našel pro sebe před Siegbreakerem, ostatním jsem radil Darlough O a všichni našli.
PS: neprobíhej celou tu spodní mapu.... jen tam a kousek výš zpět a NG.... teoreticky ani zpět není nutné... jsou tam v dolní části DO domeček na levém okraji a uprostřed dva ostrůvky... na jednom z těcho míst se ti RC jednou objeví.... GL
Re: Shut up and take my money - Spirit stone
Napsal: 03.02.2014, 10:59 hod.
od st.ranger
Našel jsem Spirit Stone ve Watch Tower, ale že to trvalo.