Zbraň pro merce.

Nejčastěji pokládané dotazy.

Moderátor:Dark_Deamon

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: Zbraň pro merce.

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.06.2014, 12:45 hod.

raisen: Tak možná jsem to napsal krapet z vostra, ale mě to tak přijde. Jasný...je to možná už otřepaný a notoricky známý, ale já bych to je buď jel jen na Blizz nebo FO/FB. Blizz + FB mi přijde jako prznění obou skilů. Každej má hafo synergií a člověk tak u každýho využije max 50% jeho potenciálu. Nevím no...proč mít slabší postavu, když na tom může být člověk mnohem líp? Asi pak záleží o co člověku ve finále jde...jestli si chce jen tak zahrát nebo má s postavou pak další plány, jako runování nějaké lokace atd.

Tak jako tak...já bych teda na merce nenasadil ani jeden zmíněnej kvér a složil bych mu Insight. Sosa by měla být ta, co všechno sejme...merc je u ní jen takový křoví, co tam teatrálně pobíhá :D

Lojzicek
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Zbraň pro merce.

Příspěvek od Lojzicek » 26.06.2014, 15:24 hod.

na hell je 50 % potvor imuni na chlad a obihat jsem je nechtel nekdy ani nemohl takze proto.Realmovy slova nejedu.Sice si to napsal krapet z vostra ale reagoval jsi na neco na co jsem se neptal:))

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbraň pro merce.

Příspěvek od Dark_Deamon » 26.06.2014, 19:59 hod.

Jelikož jsou na Hell monstra imuní na Fire, Light, Cold, Poison, Magic a Physic, tak to s těma 50% jak píšeš tak horký nebude. Navíc máš k dispozici Teleport, popřípadě SF. Není lehký poradit, když toho moc nepovíš. Hodilo by se třeba vědět, na kolik players hraješ a jakýho máš vlastně merce.
Možná jsem to napsal ostře, ale hold jsem zvyklej na přímočarý a efektivní věci. Nevím, jestli tu Sosu hraješ jen proto, abys dohrál hru nebo jestli s ní pak budeš něco opakovaně runovat...
Tak jako tak, já bych na tvým místě zvolil Reaperku.

Uživatelský avatar
DeathHero
The Butcher
Příspěvky:1426
BattleTag:DeathHero#2204
Bydliště:Living in my own world

Re: Zbraň pro merce.

Příspěvek od DeathHero » 26.06.2014, 20:23 hod.

Tak jestli mas reaperku sel bych do jednoho elementu merc ty imuni potvory bez problemu pomlati :wave:
Achievements: 7400 (92%)
PROFIL

Lojzicek
Quill Rat
Příspěvky:43
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Zbraň pro merce.

Příspěvek od Lojzicek » 01.07.2014, 06:27 hod.

Diky za rady.Reaperka padla pozdeji.Slo mi o to hlavne dohrat hru, to se povedlo.Dik

Odpovědět

Zpět na „Často pokládané dotazy (F.A.Q.)“