ACT 3 INFERNO

Odpovědět
Boris
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Cecák#2119
Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Boris » 18.07.2012, 13:21 hod.

by som rad vedel ake dps je dostatocne ja mam necelych 20k 28% krit 150% crit dmg 37k HP +-850-1000 all rezist 10k armor s maniac to vyzeniem este trochu vyssie
Ghoma som dal bez problemu dalej som zatial nebol ale ten sklep mi dal zabrat hlavne nebolo kam utekat a natrafil som na same zabavisko packy typu desecrator/jailer/arcane
v A2 uz nemam co hladat tam to grindim ako buldozer s obojruckou

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Punky » 18.07.2012, 13:38 hod.

to sa neda povedat ake dps je dostatocne, zalezi od ostatnych statov, buildu, playstaylu a tiez podla toho v akom zmysle je otazka, dostatocne na co? na farm? na pohodove prejdenie? na pomaly, ale predsa len progress a zabitie diabla?... niekto tu hadzal topic ze dohral act 4 s 9k dps (crit chance a dmg nizke), cize teoreticky aj 9k dps sa da oznacit ako dostatocne na dohratie... ja som vcera skusal v podstate rovnake staty, podobny build, len som mal vyssie dps... a musim povedat ze to bola hruza kolko trvalo nieco umlatit v tej 3jke

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Abbottaker1 » 19.07.2012, 00:19 hod.

Ja jsem projel A3 s 44k dps po buffnuti battle ragem, 5té rychlosti frenzy/maniac a passivce bersekr r. a u niceho jsem se nezdrzel moc dlouho, imho je to lepsi hrani, nez to sekat pul hodiny, behat a utikat a hrat to jako nejaky survival horor. Elity jsem taky neskipoval, a kdyz byl problem, WOTB+Earthquake a bylo vymalovano.

Boris
Fallen Shaman
Příspěvky:55
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Cecák#2119

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Boris » 20.07.2012, 14:20 hod.

nejako ten vynikajuci battle rage neviem strcit do buildu po Ghomovi mam evidentny problem s likvidaciou monstier v rozumnom case
mam nastaveny 1leap 2revenge 3war cry 4wrath of the berserker lm frenzy rm overpower
ktoru abilitu mozem podla vas switchnut za battle rage ?

Uživatelský avatar
Abbottaker1
Wraith
Příspěvky:194
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Abbott#2937
Kontaktovat uživatele:

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Abbottaker1 » 20.07.2012, 23:05 hod.

Ja jsem sel v actu 3 toto (pripominam, ze jsem 1h + shield):

http://us.battle.net/d3/en/calculator/b ... VZc!cZccaZ

* akorat potom jsem zmenil ignore pain na earthquake a zapinal jej po tom co jsem
zapnul WOTB - to potom padaly elity jako hrusky, a bossum jsem ubral do pul az 3/4 HP

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Milion » 23.07.2012, 07:50 hod.

Punky píše:
Milion píše:http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... Zbc!cZacZc
crit ch 15% crit dmg 150% base
barb 35K HP 14k DPS 850all rez s bufem armor 7k 400lph block31%
skus pri +-zachovani ostatnych statov zdvyhnut HP na tych 45k, tym padom pojdes hore aj armorom a aj revenge bude za viac healovat... aspon trochu pridaj na critoch... LPH boostni na tak 1K... a vymen u Frenzy runu Maniac za Sidearm (pri tak nizkej dmg sa to imo neoplati s Maniacom) a miesto Berserker Rage zober Tough as Nails... a malo by to byt oki

Je to těžké obměnit věci tak, abych zachoval staty případně některé zvýšil a zároveň navýšil HP. Njn kdyby to bylo snadné, tak by mě to stejně nebavilo :)
Nedávno mi padl strorm, tak jsem se těšíl, že s ním konečně dokážu nechcípat ve 3.atku, ale výsledek byl takový, že strorm mi odálil smrt o pár vteřin, ale jsem na dobré cestě :)

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Punky » 23.07.2012, 09:19 hod.

no jo, vzhladom na mizerny drop to chce stravit nejaky cas na AH, idealne par krat za den tam pozret a perlistovat to ci sa nenajde nieco vhodne... v poslednych dnoch som kupil 2 itemy (napr amu s +min max dmg, asi 150str, 170vit a 400loh za nejakych 1,2M, pritom bo bolo na 3m... a za take 2m+ by sa urcite dal predat behom chvile) za asi polovicnu hodnotu vdaka bidu a par hodinam/minutam do konca, takze mozes skusit aj nieco take, pozeraj na itemoch aj koniec aukcie a tie ktore maju nizsi bid... potom to mozer predat dalej a otocit peniaze... ak ta to ovsem bavi no :)

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Milion » 23.07.2012, 12:11 hod.

Amulet bez crit ch a crit dmg? To je právě problém, aukce udrží moji pozornost nejdéle tak 10 minut ;)

Uživatelský avatar
Thulle
Gorebelly
Příspěvky:301
BattleTag:Thulle#2682
Bydliště:War Thunder

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Thulle » 23.07.2012, 12:14 hod.

Milion píše:Amulet bez crit ch a crit dmg? To je právě problém, aukce udrží moji pozornost nejdéle tak 10 minut ;)
Já tam včera byl dvě hodiny, a kupodivu mě to bavilo víc, než neustálé grindění :-D
Obrázek

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Punky » 23.07.2012, 12:43 hod.

no prave pokial nie si uplne lucker a nevybehne na teba hned na prvej stranke vyhladavania presne co hladas za polovicnu sumu aku si bol ochotny dat... tak to bueds mat kus tazke s tym prehodenim na lepsi equip, pretoze sa to chce sturat v AH a kombinovat... mna to celkom bavi, popozeram co tam je nove popripade mam zapisane ktore itemy sa blizia na koniec aukcie a na ti bidnem... dokonca by som povedal ze v poslednej dobe to mam tak 1-2 runny max a potom tak vyse hodka v AH ked sa dostanem k D3

inak k tomu amuletu... mal som nieco s +- rovnakymi statmi, akurat miesto loh som mal nejakych 50% crit dmg... vtip je v tom, ze tych 400loh navyse je rozdiel v tom ci kapem alebo nie, aj ked to teda zabijam trochu dlhsie... takze pre mna je to pohode, aj ked ten amu nema bonusy na crit

Uživatelský avatar
Milion
Gorebelly
Příspěvky:299
BattleTag:milion#2748
Bydliště:Sanctuary
Kontaktovat uživatele:

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Milion » 23.07.2012, 13:14 hod.

Pravda pravda, trochu tu aukci zanedbávám, ale nemám moc času, tak 1-2 h/ denně a za tu dobu je třeba pobít pořádné množsvtí pekelných démonů přeci :)

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od spiderer » 26.07.2012, 14:42 hod.

Ahoj kluci, mam na vas prosbu, uz zacinam byt s barbarem neklidnej, protoze nemuzu nejak najit twn spravny build/gear, se kterym bych mel sanci projit A3. Nemyslim si, ze bych mel gear uplny crap, videl jsem mnoho lidi, kteri prochazeli "celkem v pohode" i s mnohem horsima statama. V tuhle chvili jsem se bohuzel zaseknul, ze zkousim ruzny buildy a co 30 min hrani to menim, protoze stejne umiram vic nez je zdravo a tak si na ten build ani nezvyknu.

Moje historie byla asi takova, nez se dostanu k hlavni otazce :)

1. postava - oblibeny Wizzard, samozrejme sem tam RIP, slusna sila, hral jsem ho takovym trochu barbarskym stylem protoze me nebvilo byt neustale nekde vzadu - chtel jsem byt vzdy v akci :) Relativne pohoda s nastavenym buildem, ktery mi sednul prirozene az do A2 pred nerfem, tam jsem se zaseknul asi na 10 hodin, ladil build + gear a proste jsem se nebyl schopen dostat vicemene pres zadnou elitu - hraju vicemene jenom coop - tou dobou to fungovalo stylem ze chcipli vzdycky vsichni at uz byla sestava charakteru jakakoliv. Po cca 10 hodinach zkouseni A2 a neustaleho opravovani (za jeste prijatelne ceny) jsem se rozhodnul Wizzarda uspat a zacit znovu :D

2. postava - Demon Hunter - vynikajici charakter s obrovskou damage, ale onehit persona = do konce A1 na inferno pohodicka, sem tam na AH koupen gear s mensim progresem a jeste lepsi, ale pak prisel opet A2 a zacaly problemy - onehitdeath bylo na dennim poradku a bylo na case hledat nejaky slusny build pro DH, podarilo se a mel jsem skilly nastaveny na dobrou defenzivu (utek, zmizeni..) a pritom si nechal slusnou porci DMG se sharpshooterem na cca 100k bez cca 50k, uz to slo relativne slusne, sem tam RIP, ale nic neprijatelnyho, taky uz bylo po nerfu. Pak ale prisel na radu Belial a tam jsem brecel, nakonec jsem ho v coopu udolal asi na 60ty pokus a mohlo se jit smele dal. Act 3 mi s DH prisel relativne v pohode, bylo potreba strilet o chvilku dele a jeste vic utikat, ale dalo se to, A4 vicemene to same, nakonec jsme sli 2 DH s barbarem k Diablovi a tam zacala legrace, prvni cast ok, druha cast s shadow klonama pruser, ale barb byl nesmrtelnej a tak nas po tom co nas nase kopie zabili ozivil a jelo se dal, posledni cast prisel sem tam lag a uz v cca 1/3 lifu Diabla uz zacal gear svitit zlute, ouvej musime se setrit, nepovedlo se, oba DH byli nazi a barb statecne stal v ohni a ozivoval, nejakej crap gear byl v inventari, tak se pouzil a po chvili se podarilo Diabla udolat po 77h cisteho hrani DH. Nacez prisla dulezita otazka - co dal?

3. postava - Barbar - zacatek az do konce hellu - "ty vole to snad neni mozny, ten barbar je fakt nesmrtelnej" - umrel jsem asi trikrat kdyz jsem na sebe poslal vice elit nez bylo treba a rikal si, ze umrit nejde - no coz, svet se nezbori. Mel jsem velkej armor, velkou DMG, maly resisty - na Hell ok, zabil jsem vsechno driv nez to zabilo me, ale..! Pak prislo inferno a bez resistu to neslo (s tim jsem ale pocital, jen si rikal uvidime jak to pujde). Nevadi, jde se do AH, nakoupi se resist all, str a vit gear a budem opet nesmrtelny - omyl, takhle to pry nefunguje :) Fajn, jdem zjisit co je spatne, zmena buildu, mensi nakupy v AH a bylo, A1 byl vlastne pohoda. Nastup do A2 byl mirnejsi nez jsem cekal i kdyz elity byly tuzsi, jel jsem "navostro" prece to zrubu driv nez to zrube me - obcas jo, obcas ne, kzadopadne s DH temer nemozna likvidace Kulleho a poskoku a predevsim Beliho byla naprosto ok, na prvni pokus se to vycistilo a jedeme dal do A3 to nemuze bejt tak tezky, prece jsem to s DH dal relativne slusne narozdil od A2.. Chyba lavky, jako obvykle, vyskolili me prvni obyc mobove, kteri me poslali do hrobu driv nez jsem si myslel, ze to je mozny.. ok jdem hledat buildy jak na to - a tim vicemene pribeh konci. Zkouska buildu, nakup novyho gearu, aha potrebuju crit hit, crit chance - ok, pokoupime a zkusime si zachovat i ostatni staty, zmena buildu - jdem na to, prvni, druhej, treti a nic.. Na youtube to vzdycky borci kosili az to nebylo hezky, staty meli casto horsi, ale me to neslo, uz jsem tech buildu projel tolik, ze proste ani nevim co mam na kterym tlacitku, zkousel jsem se vratit do A1+2 a stejne uz mi to nejde - jsem zmatenej a tak jsem prisel za vami pro radu:

0. Jde mi predevsim o co-op play, samotneho me to moc neba :)
1. Je na muj aktualni gear nejaky vhodny build se kterym mate zkusenost, abych vicemene vzdycky za elitu 3x neripoval?
2. Chapu, ze na barbara mam relativne maly resisty i armor, zvlast pokud si zvolim namisto life armor pasivky 10% crit chance, ale nekteri to davaji i tam bez problemu
3. Jake predmety si myslite, ze jsou mimo misu a staly by za to vymenit? Nevim jestli jsem zbytecne neprecenil life steal, ale rikal jsem si, ze 5% uz je ok a pri zivote me to udrzi

Moje predstava je vicemene takovahle: V A1 bych chtel byt vicemene nesmrtelnej, s DH s tim problem nemam, v A2 byt skoronesmrtelnej s tim, ze par elit s "dobrou" kombinaci me mozna vyskoli, ale nebude jich mnoho a v A3 bych mel byt schopnej si zahrat. Aktualne kdyz me nejakej desecrator nebo co to hazi ty cerveny veci pod nohy vidi, tak nez si vsimnu, ze "horim" tak pomalu ale jiste prichazi smrt.

Diky moc za rady a omlouvam se za dlouhy prvni post, nejak jsem potreboval ze sebe ty pocity dostat :D

Moje vlastnosti:

Gear: http://cl.ly/IL7E/o
Staty - unbuffed - low crit chance: http://cl.ly/IMJD
Staty - buffed - low crit chance: http://cl.ly/IM2R/o
Staty - buffed - high crit chance: http://cl.ly/ILTo/o
Posledni pseudobuild, ten potrebuju zmenit predevsim, ale jak jsem psal, jsem zmaten: http://cl.ly/IM0w

Jeste jednou diky moc vsem, kteri si najdou cas poradit >:D

undos
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od undos » 26.07.2012, 16:09 hod.

chcem sa spytat,

pri tomto builde
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... UYV!ZcbZcc

ked mam pouzite sprint a run like the wind, pripocitava sa mi z toho do zivota, ked mam v zbrani lph?

dik za odpoved,

Malenovice
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Malenovice#2400

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Malenovice » 26.07.2012, 16:30 hod.

Vyjadrim jse jen k barbarovi pac ostatni postavy mam na low lvl. Co jsem nekde cetl ze dmg barbar neni moc dobry do party muzu jen za sebe souhlasit potreboval by jsi podle me hodne dobreho tanka ktery by drzel moby na sobe rangentka maj proste v coop jako dmg vyhodu. Hraju spis tank barbara ale co jsem zkousel barbara s dvema jednoruckama tak act 2 ( 22 k dps, 46% crit, 340% dmg, resity 750-880 a hp 35k) a modre elitky a rare sampioni pohoda jel jsem ww whirwild build. Chce to jen trenink a trochu sikovnosti. Met aspon 300 lph neni na skodu. Act 3 problem nedalo jse to ukitovat. Moje rada zkus ten ww build a vytahni crit k 50% a crit hit pres 400%. Resisty a hp mas ok podle me. U tveho buildu bych jinak zkusil vyhodit revenge a dat misto nej Earthquake s runou mountains call na max zerg a misto stunu dat ignore pain. Ale celkove jsi myslim ze tenhle tvuj nebo podobny build bude fungovat jen pokud budes hrat sam na max zerg. Do party ti v tehle buildech chybi survivalita kterou ma lepsi ww build se sprintem a tornady. Nebo pokud jak pises rad hrajes coop udelat jsi nesmrtelneho tanka s velmi malou dmg s vysokym 2200+ lph, 2000+lps, 900+ all resist,45k+hp a hodne malym str bohuzel. Poridis ho odhadem do 4 mega. Ja ho takhle uz mam z pulky podle predstav a co vydrzim je neskutecne.. Jen s dps 3,5k toho moc nezabiju. Spec staty a bufy (war cry a batlle rage) proste na coop a vydrz nesmrtelna:-)) O vikendu jak gear doladim postnu staty equipu, cenu gearu a build.

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od spiderer » 26.07.2012, 17:24 hod.

Malenovice - diky za info, ja ten ww build zkousel a i jsem na nej vicemene poladil gear, ale vsechny videa co jsem videl mely neskutecnej narust fury o kterym se mi muze jenom zdat - ja jsem to zkousel a po par otockach proste fury dosla a pak uz to slo rychle, to jsem jeste jel se sekyrou 860 DPS a 918 LPH aby to melo smysl a neslo to, ale asi bude spis problem v tom, ze jsem ten herni styl nepobral uplne spravne.. Tak jsem zkusil nahodit vyssi crit dmg a namisto LPH zvolil life steal, kterej mezi velkym poctem normalnich mobu funguje, ale jakmile se to vycisti mam problem, zvlast kdyz elita porad stoji. Porad se branim 1h + stit a doufam, ze to nejak vybalancuju i bez toho. Kazdopadne pokud se ti bude chtit sem hodit prehled tvych statu a toho co nosis rad se podivam jak to pripadne zkusit ladit ;)

Uživatelský avatar
JokerLuk
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Joker#2578

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od JokerLuk » 27.07.2012, 02:38 hod.

Při pořádné Crit Chance ti nárust fury zařídí Battle Rage s runou Into the Fray a kdyby to nestačilo tak Whirlwind s Wind Shear.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Punky » 27.07.2012, 06:40 hod.

popripade este mozes zobrat ako main hand nejaku mighty weaponu, s passivkou ti dava dalsie fury za hit

Hermi
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Hermi » 28.07.2012, 20:19 hod.

Zdravím soluju inferno a zasekl jsem se v třetím aktu, konkrétně v chodbách před ghomem. Jdu to dost defenzivně a neskutečně mi nakládají Swift Skull Cleaver a ty debilní hlavy s rukama. Mám problém s normálníma a když potkám championy nebo elitky tak můžu vypínat hru. Do teď jsem všechno dokázal projít víceméně bez problému, vždycky jsem jenom nafarmil koupil trochu lepší itemy a nějak to šlo. Teď si připadám fakt v pasti, točím skillama a nic z toho. Mám 43k HP, 19k DPS, 1100 allres, 9k armor a fakt nevím jak dál. Jestli vidíte někde problém v buildu, equipu tak sem s ním. To že je ten největší problém mezi stolem a židlí je taky dost možný.

http://imgup.cz/images/f/equip.jpg Equip
http://imgup.cz/images/f/statyboj.jpg v klidu
http://imgup.cz/images/f/statyklid.jpg při boji, s pokřikama atd..
http://us.battle.net/d3/en/calculator/b ... bVe!bacbcZ build

A ještě mi prosím někdo objasněte tohle: http://www.youtube.com/watch?v=i0J3rDEeMjY

Griffen
Fallen Shaman
Příspěvky:77
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Griffen#2201

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Griffen » 28.07.2012, 21:06 hod.

K tomu videu - něco jako WW build, jen na toto potřebuješ horší eq, myslím že se dá sehnat bez problémů za nějakých 10-20M. Je to pomalejší, ale je to taky možnost, sám jsem to nezkoušel.

K tomu 3tímu actu, máš celkem malé dps, zvyš si dmg aspoň na 30k, nejlépe 40k+. Místo Battle Rage bych si být tebou dal třeba Earthquake nebo něco jiného na heal. Jestli chceš především stát a mlátit příp. dělat v coopu tanka tak si zvedni hp na 50-60k. Resisty máš podle mě zbytečně moc, stačilo by 500-600 unbuffed, já sám farmím 3tí act se 40k hp a 350 unbuffed resistama. Pasivní skilly by se taky mohli předělat na Ruthless a Weapon Master nebo něco podobného. Když máš 1000 resistance, přidává ti to 76% redukce, když to s buffem stáhneš na 600, budeš mít redukci cca 66%. Jak říkám já, 10% rozdíl tě ve 3tím actu nezachrání, místo 400 resistů s buffem můžeš mít klidně o 10k víc dmg a 10k víc hp. Když ještě přidáš pasivní skilly jak jsem psal, máš možná dalších 10k dmg navíc. Hlavně nesmíš počítat s tím, že když budeš mít tisíce resistů, že v těch "s*ač****" budeš moct stát. Ve 3tím actu na inferno ani náhodou. Když máš hodně HP a ability,... na heal tak se to určitě dá, ale je to zbytečné.

kcb
Quill Rat
Příspěvky:3
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od kcb » 29.07.2012, 13:31 hod.

Hraju vsechny acty s timhle gearem, damage +-54k bez cricalu, s berserkrem a criticalama mi to bezne hazi 150k, nejvice co jsem zaregistroval bylo 230k, ale to jsem k tomu mel jeste batle rage. A rozhodne to neni boj o preziti, snad jen pro ty zmetky co stoji v ceste :-)
Samozrejmne u nesmrtelnych bossu je to nekdy na omrsk, ale vzdy se to nejak da.

http://imgup.cz/?v=f/screenshot007.jpg

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“