Mrtvolky - HC crew

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837
Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 22.05.2014, 13:25 hod.

... tvl 2,5 promile o půl 3 odpoledne ?:-)))) ...

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 22.05.2014, 13:28 hod.

:D to ne, ale je hezký počasí, malou mi dopraví domu až v sedm... tak akorát posekám a pak si asi chvilku zahraju, takže i docela pěkný den :)

a tak nějak mě napadlo, že by mi ten pásek mohl padnout.
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 22.05.2014, 13:32 hod.

koukám to je zájemců o ring :D, no jestli je šance na dobrej roll jako u starého tak to aby udělal člověk 1000 prstenů než bude nějakej dobrej

dneska budu večír no uvidím jak mě bude brát na spaní ale o ring extra nestojím tak klidně vemte nějakýho zájemce, raději budu pokoušet štěstěnu o posdlení kusy setů, zatím teta kadala dala 2x chestu na cruse tak snad dá ještě

jinak main je stále barbina ale crus mě po patchi docela chytl, jen jsem s ním ještě nebyl na nějaký t4+, skusím udělat asheara gatě a boty ať něco vydrží, včera jsem nenašel ani jedenou event na ten captain set prostě smůla, dneska u blize objednávám cindercoat a a fire andarielku :D (to bude pak edps kolem 1,5kk)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 22.05.2014, 14:05 hod.

tak amulety :)

FIRE: http://us.battle.net/d3/en/item/the-star-of-azkaranth
LIGHTNING: http://us.battle.net/d3/en/item/xephirian-amulet
POISON: http://us.battle.net/d3/en/item/maras-kaleidoscope
ARCANE: http://us.battle.net/d3/en/item/countess-julias-cameo
COLD: http://us.battle.net/d3/en/item/talisman-of-aranoch

tak a můžete si vybrat, bral bych je všechny a ještě by mohl blizzard zavést postranní bar na změnu equipu :D
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 22.05.2014, 14:20 hod.

no někde jsem viděl inventorář přehazovače a o teda praktikovat nehodlám, ale zajímavej může bejt ten arcane podle mě přehazovat
případně botky (které stále nemám), chce to si dát tu sekundu práci kouknout na afixy a případně přehodit

přehazuju jen nemesisy na elitky a i to mě sere :D
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 22.05.2014, 14:22 hod.

jo tak já jsem byl zvyklý přehazovat SOJ, tak itemy co dám na levou stranu inventáře mi nevadí, takže klidně 3 kousky zbroje se mi na výměnu hodí
Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 23.05.2014, 08:56 hod.

... pánové omlouvám se za svoje včerejší Áčko :-) ... normálně jsem v 20h usnul u televize a když jsem se ve 22h probudil, tak jediný na co jsem se zmohl bylo přesunutí do postele :))) ... ale zase výhodou je, že jsem se poprvé za posledního půl roku fakt vyspal, takže dneska je v plánu pařit přes půlnoc :-)) ...

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 23.05.2014, 09:37 hod.

Neboj už tě mám zapsaného. Ještě jednou a letíš.


:D
ne včera jsme se rozdělili na dvě grupy a pak šli někteří spát a spojili jsme se do jedný a běhali cca do 23:00. Takže docela pohodička. Už nejsem takovej žebrák :) měl jsem včera už 10m, než jsem zkoušel crit na amu, zase nic... tak mam už jen 7m, ale asi 28 FS. Ps. jinak ten BT pásek konečně padl, ehm mno padl... ale kubusovi, ale mě pořád ne! a to jsem včera do ní naházel snad 1000 shardů a dala mi nějaké tři nebo 4 pásky, dva docela hezké, ale mě by stačil jeden jediný...
Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 23.05.2014, 10:18 hod.

Btw když jsem viděl tu challenge 2.0. tak mě napadlo... co kdyby jsme se místo riftů vydali na pouť story modem na T6 a sjeli celou hru od začátku? Myslím, že by to mohlo být dost zajímavý. mdmT by mohl nahrávat naše poslední okamžiky :) . Jinak dneska mam Áčko já :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kuki10 » 23.05.2014, 10:31 hod.

Áčko nebo do acka.?:-D

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 23.05.2014, 12:15 hod.

Jinak pro ty co mají FPS dropy. Tak Cluster density dejte na off a zvuk na low / lowest

mě aspoň toto pomohlo.

teda před tím jsem dělal toto:

Kód: Vybrat vše

odinstalace grafických ovladačů -> restart
instalace grafických ovladačů -> restart

nastavení možnosti napájení na high performance (jsem myslel, že to má vliv jen u NTB) 

tlačítko win + R C:\ProgramData\ + enter
smazat: Battle.net a Blizzard Entertainment složky

Battle.net App -> Click D3 -> click Options -> Scan & Repair
Ovšem nejvíce mě pomohlo to co jsem napsal výše a to vypnout cluster density, protože jsem měl největší problém s těmi "temnými rifty" a včera jsem si všiml, že se tam hýbe tráva.... jakmile jsem to vypnul, v tu ránu to jelo na 60 FPS.

Každopádně si myslím, že je to špatně odladěno, protože nevěřím tomu, že by to moje PC nezvládalo...
Obrázek

Uživatelský avatar
An7yk
Gorebelly
Příspěvky:307
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:An7yk#2127

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od An7yk » 23.05.2014, 16:40 hod.

Máš na mysli Clutter Density že? Tu hledám Cluster jako blbej :D

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 24.05.2014, 09:21 hod.

... včera to byl den, nejřív mi nějak zamrzl obraz a hra jela dál, dokonce i já jsem "fungoval" takže jsem poslepu všechno kolem sebe vymlátil a portul se do města, ale celou dobu u toho byl zamrzlej obraz ... a pak po další cca hodině bouřka vyhodila net:-) ... každopádně ta myšlenka co napsal frozen, tzn. dát kampaň od začátku do konce na T6 se mi líbí, jen by to chtělo 4 lidi co by do toho šli a aby jsme jeli tak nějak pravidelně ...

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Kuki10 » 24.05.2014, 09:28 hod.

Mdmt to se mi stalo jednou ve hře a pak.naštěstí ve městě.
Nechapu proč....
Pomůže alt+tab a zpátky rychle...

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 26.05.2014, 07:43 hod.

tak jsem koukal na jedno videjko a ikdyž to bylo na sc řekl zajímavou věc, bacha na reflekt elity a runu firestarter u šampiona (myslím že 430% fire dmg na 3 sekundy)

to by mohl bejt důvod proč jsem musel vyhlásit hnědej poplach a ikdyž jsem srabsky zdrhnul z boje tak jsem stále dostával brutálně naloženo a kdybych měl cd na flašce tak jsem podle mě zdechl

takže bacha na tuhle runu (ikdyž dmg dává parádní)

jinak se těším snad bych mohl ještě letos dodělat set, ruky a ramena padly pěkný, chesta od kadaly 3x blbej roll, tak ještě to chce botky a kalhoty (abych mohl mít helmu a bracery aughilg)
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Frozen
The Butcher
Příspěvky:1135
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frozen#2576
Bydliště:Litoměřice

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od Frozen » 26.05.2014, 07:57 hod.

Mno mě reflect nyní nakládá hrozně (za WD). Jak vidím reflect, tak nesmím vůbec ani útočit. Což je zvláštní, když postava, jako taková žádný dmg skoro nedělá. Jinak nevím, ale dvě WD do party se mi moc nelíbí, protože je to hroznej zmatek, FPS dolů jako prase a půlka pidižvíků neútočí. Takže asi budu brát zase wizze, když bude druhý WD. Neříkám, že to nepadá jak hrušky, ale zmatek tam je hroznej teda... nevím jestli to vidíte stejně, pokud vám to jako zmatek nepřijde, tak ho klidně vezmu. Resp. je to na vás. Ještě mě napadlo zkusit WD na biggyho a vyprdnout se na pidižvíky.
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 26.05.2014, 08:46 hod.

no problém u té runy je to že ona stále dělá dmg ikdyž utečeš, takže někde 50y od elit zdechneš na ten reflekt

no je tam dost přelidněno a pěknej chaos fps mám dole tak jako tak novej rekord je 7 :( což hlavně u hota barba je totální katastrofa

to že se nedostanou pidižvíci k cíli je horší, nějaká jiná nepidižvíková varianta by se hodila, no nevím jestli hodor bude k něčemu docela by se hodil barbar s WC kvůli regenu :D, ale to zase bueme mít malou dmg
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 26.05.2014, 08:51 hod.

... no vzhledem k tomu jak reflekt aktuálně funguje, tak to co píše Hulk je divný a to co píše frozen je naopak logický ... reflekt aktuálně nefugnuje tak, že dává zpět procenta z dmg kterou dáš, respektive asi ano, ale má to cap, kterej je nastavenej hodně nízko, čísla jsem nikde nenašel, ale je to fakt nízko, je to závislý od obtížnosti, možní i velikosti party a pod., ale to je IMO fakt skoro jedno, protože ten cap je i na T6 nízkej ... tzn. funguje to následovně ( čísla nebrát v potaz, cucám si je z prstu, jde o princip ) ... řekněme, že reclekt dává zpět 3%, ale cap je 30.000, což odpovídá ráně za 1M ... tzn. dám ránu za milion, dostanu zpět 30.000, dám ránu za 10M a zpět dostanu zase 30.000. Tzn. z toho vyplývá, že problém není dát několik velkých ran, protože když dám 5x10M, tak dostanu zpátky 5x30.000, ale problém je dám mraky malých ran, protože když dám 50x1M, tak dostanu zpět 50x30.000 ... Tzn. u WD bych předpokládál, že ten problém je, že ti to vrací i dmg, kterou dávají piedižvíci a spol. ... a nevím co dělá ta runa co popisuje Hulk ale pokud je to jedna velká rána ( což při 430% spíš není :-) , tak by to nemělo dělat vůbec nic, naopak pokud je to mraky opakujících se malých ran, tak to může vyvolat stejnej efekt ...

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od hulkxxxl » 26.05.2014, 09:02 hod.

no 430% ale mám dmg cca 650k k tomu 77% fire + 100% cd z law a k tomu +25% nebo kolik do elitek + 35% celkově ze šampiona tak to už je maso číslo

no nevím je to jen teorie budu si na to dávat bacha raději dám runu na nesmrtelnost :) a dps nechám odpočívat

btw musím si dávat bacha na lightning včera jsem tě skoro něchtě zabil když jsem firechainama vraždil ty elitky, strhla se hezká bouřka

jinak mi nekládaní s crusem nejvíc ty všelijaké orby, včera jsem dostal i jail na arcane tak to byl taky hnus
Obrázek Obrázek

mdmT
Minion of Destruction
Příspěvky:874
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:mdmT#2837

Re: Mrtvolky - HC crew

Příspěvek od mdmT » 26.05.2014, 09:07 hod.

... no ale to právě nemá vůbec žádnej vliv ... i kdyby jsi měl 1,5M dmg a nevím kolik buffů, tak je to úplně jedno, dostaneš prostě cap a nazdar ... prostě je to tak, že řekněme od dps 500K ti to vrátí pokaždý stejně a je jedno jestli máš 500,800 nebo milion ...

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“