ACT 3 INFERNO

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mmariner
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mmariner#1388
ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Mmariner » 23.06.2012, 07:04 hod.

Zdar, trochu mě zde chybí rozdělení.. Když chce někdo hledat informace na jednotlivý act inferna. Tak jsem si dovolil udělat, ten pro mne momentáně důležitý :twisted:

tak rád bych postřehy, úplně nejlepší by bylo když se někomu povede ho projít čerstvě, ať sem dá informace jak se mu to povedlo.. Rád bych sestavil takovéto minimum na projetí..

Myslíte si, žeje pro bara vůbec dobrej k něčemu block ??
Dodge máme asi taky problém vytáhnou na víc jak 20-30%, že...

Tak že by byl tip na ten act3 - vy s*at se na block, na AS a vytáhnout rezisty/strengh - tudíž armor//nákej regen - buď LPH či klasika regen/ a hlavně crit chance a crit. dmg??

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Taak že mám kill Azmodana a dodám to sem na úvod.. Nebyla to cesta lehká, ale dal jsem krom jednoho packu, těsně před pavoučicí, se generovali ty polokoně se sekereou a s schieldem a teleportem a na ty jsem byl krátkej :// tak že 3x reset, než jsem dostal sucuby a pohoda.. pavoučice a azmodan už v klídečku.. Ground stomp k LPH byla nejlepší věc.. Ani jednou nemysl, jak si někteří myslí (missuje pouze do schieldu u elit) Jinak asi klasika, co se teť jede..

http://imageshack.us/content_round.php? ... t002uf.jpg
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... VcY!acZbcZ
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Naposledy upravil(a) Mmariner dne 11.07.2012, 12:37 hod., celkem upraveno 2 x.

Qwadrax
Gorebelly
Příspěvky:233
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Qwadrax#2596

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Qwadrax » 23.06.2012, 07:28 hod.

:wave:
Naposledy upravil(a) Qwadrax dne 24.02.2013, 09:06 hod., celkem upraveno 2 x.
http://www.twitch.tv/qwadrax
HC/SC Season/Non-season, PTR testy

Uživatelský avatar
Mmariner
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mmariner#1388

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Mmariner » 25.06.2012, 08:33 hod.

EDIT2: ve sklepě jsem to stímto nedával, na další strané najdete můj aktualňí gear se kterým jsem vylezl ze sklepení.. šlo především o armor up..

Hoši tak já už to dávám :twisted: Dole jsou staty a build...

V podstatě jedete ground stomp a ty dva healy po sobě, pasivky spíš na dmg.. ale to je podle toho jak to máte. Mě to takto vyhovovalo... Berserker Rage je určitě hodně důležitý pokud nemáte alespoň 20k dmg.. Pokud ano dal by se vyměnit za něco na def.. A Nerver of Steel nebo Tough of Nails. Právě koukám že mě dá Tough víc armor tak i ten je dobrý... Ruthless dps mě vyhovovalo... No nevím co víc dodat asi nic ale účel tohoto treadu je splňen :green:

Elitky stímto nejdou s prstem v zadku ale pěkně se zapotíte.. Ovšem věřím, že to dojdu.. Mám čisté hradby a i v partě jsem mohl chodit(thx patch1.0.3:.).

http://imageshack.us/photo/my-images/12/act3y.jpg/
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... bcZ!acZccZ

edit: jo a děkuji qwadraxovi, je to jeho build a pomohl víc než dost....
Naposledy upravil(a) Mmariner dne 09.07.2012, 21:04 hod., celkem upraveno 1 x.

Tyrion
Quill Rat
Příspěvky:19

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Tyrion » 25.06.2012, 22:39 hod.

ja chodim s tymto a je to v pohode
http://eu.battle.net/d3/en/calculator/b ... cbV!acbccZ
overpower sa mi osobne neosvedcil ale healujem sa z furious chargu
ked je proti mne velka presila alebo championy co nakladaju zapnem ignore pain a z toho co mi nalozia ma vyhealuju

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Punky » 26.06.2012, 07:56 hod.

nooo, nechcem ta nejak klamat, ale myslim ze ignorance is bliss na IP funguje tak, ze DMG ktoru ROBIS transformuje do HP, nie ktoru DOSTAVAS pocas toho co je IP aktivne... proste je to ako life steal, tym padom na neho plati aj redukcia podla obtiaznosti, ak si na inferne tak tam by to malo byt 80%, tym padom ta ISB healuje za 4% dmg ktoru das

edit: inak pouzeram ze aj na main page tu na dfans to maju v popiskoch skillov u barbara zle napisane... tak ak to mas stade tak mozes napisat modom nech si to opravia, pomozes mozno niekomu dalsiemu ;)

Tyrion
Quill Rat
Příspěvky:19

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Tyrion » 26.06.2012, 10:42 hod.

jj vyvchadzal som z toho

cepi
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:CEPI*2855

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od cepi » 27.06.2012, 01:05 hod.

mam 50k life 14 k dmg 800-900 rezistu 1300 loh 9k armor a sem u2. ukolu normal monstra sou vpoho slabi eliti trvaj dlouho a ty sylny bez sance :D

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od AlterEgo » 27.06.2012, 05:55 hod.

Punky píše:nooo, nechcem ta nejak klamat, ale myslim ze ignorance is bliss na IP funguje tak, ze DMG ktoru ROBIS transformuje do HP, nie ktoru DOSTAVAS pocas toho co je IP aktivne... proste je to ako life steal, tym padom na neho plati aj redukcia podla obtiaznosti, ak si na inferne tak tam by to malo byt 80%, tym padom ta ISB healuje za 4% dmg ktoru das

edit: inak pouzeram ze aj na main page tu na dfans to maju v popiskoch skillov u barbara zle napisane... tak ak to mas stade tak mozes napisat modom nech si to opravia, pomozes mozno niekomu dalsiemu ;)
Tech 20% dmg konvertovanych na life za runu ignorance is bliss neni redukovanych o 80% jako je tomu u life steal na equipu.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Punky » 27.06.2012, 07:13 hod.

neni? lebo som o tom na offic fore davnejsie cital nejake debaty, tam sa o tom prave dohadovali a niekto to tam ratal a ze to vyslo redukovane... aj Bloodthirst to ma redukovane, aj Ancient speara s tou runou na LS...

Qwadrax
Gorebelly
Příspěvky:233
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Qwadrax#2596

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Qwadrax » 27.06.2012, 08:02 hod.

:wave:
Naposledy upravil(a) Qwadrax dne 24.02.2013, 09:06 hod., celkem upraveno 1 x.
http://www.twitch.tv/qwadrax
HC/SC Season/Non-season, PTR testy

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od AlterEgo » 27.06.2012, 08:11 hod.

Qwadrax píše: na infernu je vse redukovane, LS, hp regen, skilly atd.....
Otestuj si ten ignore pain a uvidis, ze zrovna tohle redukovane neni.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Punky » 27.06.2012, 08:31 hod.

ano viem ze je "vsetko" redukovane, ale kolko skillov a abilit je bugnutych v D3... konkretne u toho ignorance is bliss sa spekulovalo ci na neho plati alebo neplati redukcia na zaklade obtiaznosti a co som mal posledne info, tak bolo ze plati (nic offic samozrejme, len od ludi ktorym sa s tym chcelo babrat a testovat to)... to z bolo davnejsie, dalej som to nezistoval, kedze tuto runu nepouzivam... teraz AlterEgo napisal ze u tohto skillu to neplati, tak ma zaujimalo skade to ma, ci sa napr nevyjadril niekto z dev alebo tak

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od AlterEgo » 27.06.2012, 08:42 hod.

Punky:
pouzivam to totiz a vidim jake skacou cisla z dmg a jaky skace heal, kdyz to mam zaple. Jestli to je bugle, nebo zamer nevim, ale rozhodne to healuje fakt slusne.

Uživatelský avatar
Mmariner
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mmariner#1388

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Mmariner » 27.06.2012, 12:32 hod.

Life per Hit je redukovaný pouze použitím skillu
http://imageshack.us/photo/my-images/80 ... erhit.png/

Life steal je jasný - ten redukovaný je normálně

A skilly jako overpower a revenge podle mne nejsou redukovaný, healuje to slušně tak dost pochybuju... Normalní regen taky není redukovanej, měl jsem na hardech asi 150 a funguje, zapněte si v options to vypisování healu, uvidíte...

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Punky » 27.06.2012, 13:05 hod.

LpH je ratany podla toho s akym ide skillom, to ano

LS praveze NIE JE jasny uplne u IP s IiB, vidis aj tu mas hned dva nazory kedy AlterEgo pise ze podla neho tam ta redukcia nie je a podla Qwadraxa (aspon tak som to z jeho postu pocopil) by to redukovane byt malo

Overpower je "bug" ak narazas na runu Crushing Advice, z toho popisu by sa to nikdy nedalo pochopit ze to ma suvis s LpH, cize to tak zamyslane nebolo tipujem... Revenge funguje normal, tam ani nema byt preco nejaka redukcia

HP regen uprimne podla mna redukovany nie je, aspon nie nijak dramaticky len ludia sa blaznia ze maju napr v statoch cislo 850 a vidia nad postavickou lietat napr 350... lenze uz sa nepozeraju na to ako casto ten heal nabieha, pride mi to rozhodne vo vacsej frekvenci nez 1 heal / 1 sekunda... cize v scitani by to malo sediet cca

... inak vsetky tieto debaty a spekulacie by boli zbytocne, keby blizz konecne dal niekam komplet mechaniku a popisy atd... pretoze clovek sa v tom straca uplne pokial nevenuje trochu casu a nehlada po forach... a aj tie su velakrat rozdielne v nazoroch a plne dezinformacii

Uživatelský avatar
JokerLuk
Wraith
Příspěvky:145
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Joker#2578

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od JokerLuk » 27.06.2012, 17:28 hod.

Testoval jsem IP s IiB a přijde mi, že tam je redukce z 20% na 10%. Aspoň tak mi to vycházelo.

Qwadrax
Gorebelly
Příspěvky:233
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Qwadrax#2596

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Qwadrax » 27.06.2012, 22:03 hod.

:wave:
Naposledy upravil(a) Qwadrax dne 24.02.2013, 09:06 hod., celkem upraveno 1 x.
http://www.twitch.tv/qwadrax
HC/SC Season/Non-season, PTR testy

Uživatelský avatar
Adagio
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Adagios#2329
Bydliště:Pardubice

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Adagio » 28.06.2012, 12:48 hod.

Gnom down :) včera byl nepřekonatelnej, dneska s prstem v nose, stačilo vyměnit jeden skill.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od AlterEgo » 28.06.2012, 14:43 hod.

Adagio píše:Gnom down :) včera byl nepřekonatelnej, dneska s prstem v nose, stačilo vyměnit jeden skill.
Copak, dal sis misto nejakeho skillu overpower? :)

Uživatelský avatar
Adagio
Quill Rat
Příspěvky:17
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Adagios#2329
Bydliště:Pardubice

Re: ACT 3 INFERNO

Příspěvek od Adagio » 28.06.2012, 15:25 hod.

AlterEgo píše:
Adagio píše:Gnom down :) včera byl nepřekonatelnej, dneska s prstem v nose, stačilo vyměnit jeden skill.
Copak, dal sis misto nejakeho skillu overpower? :)
To víš :lol: ale nemusíme to rozkecávat, nebo to hotfixnou a mám po žížalkách, ptž to používám už všude a sem v pohodě :twisted:

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“