The Expendables

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845
Re: The Expendables

Příspěvek od tomisco » 25.10.2016, 16:57 hod.

Vzal jsi to pěkně šupem. :) Cg.

Pro mě poslední dvě sezóny skončily neúspěchem, protože než jsem stačil dokončit poslední quest pro získání záložky (posledně GR 75), tak mi postava chcípla. Na investování dalších 60-80 hodin do hraní, abych měl šanci to vůbec dát, mi už nezbyly nervy... Takže mám jen jednu záložku za splnění SJ. Ani jsem se nedíval, jaké podmínky Blizzard nastavil na aktuální sezóně... Budu hrát monka s cílem sestavit LTK nebo Uliana build, dokud mě to bude bavit a kdyžtak zkusím tu záložku získat. Jestli mi monk opět zemře na výpadek wifi nebo proudu, stěhuji se na SC nebo se vrátím k PoE...

Poslední dva týdny dost pracuji, tak jsem se ještě předevčírem plácal někde kolem 45. levelu. Nějaký dobrodinec z klanu (asi DD) mě s dalšími lidmi doexpil, takže jedu časově nad plán a už mám 4 kousky setu za splnění SJ. 8-)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 25.10.2016, 17:25 hod.

Za víkend jsem expil asi 10 lidí a byl jsi mezi nima :)

Ať se daří a net drží ;)

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: The Expendables

Příspěvek od Ride » 27.10.2016, 19:34 hod.

tak jukam ze sezon opet nema cenu ani zacinat aka D3 je mrtvola :-(((((((

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Antabus » 14.11.2016, 20:28 hod.

Zdarec expendables. Dlouho sem tu nepsal, ale sem tam jsem si sem skočil počíst, bohužel vývoj hry udávají stále stejné trendy a ty mě zkrátka nedonutí hru znova jen tak zapnout. Chtěl jsem se zeptat - snad to není nějaký buřičctví na D3 foru - nedáme nějaký farming závody v D2? Vím, že deamon s tím má nějaký zkušenosti a že to snad i organizoval. Tohle by se mi, jako chvilková zábava na pár týdnů, celkem zamlouvalo, kdyby do toho šlo ze pár veteránů ze světa sanctuary. Nadropovat nějaky shaka, valory, soje, natočit 1000 meph runů sosnou, 100 cowek s javou a poskladat enigmu, to byly k*rva časy!! 8-)
Naposledy upravil(a) Antabus dne 14.11.2016, 21:00 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 14.11.2016, 20:43 hod.

Antabus: Nazdar veteráne :) Zrovna teď se v D2 sekci řeší další zimní MF turnaj, kterej budu pořádat, takže jdeš jako na zavolanou :) https://diablofans.cz/forum/viewtopic.p ... 51#p307951

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: The Expendables

Příspěvek od DEU » 23.11.2016, 03:42 hod.

Po nejakych 100 hodinach dokoncena cela season journey. Tim pro me Season 8 konci. Ostatnim preji co nejmene ripu, nejlepe vubec zadne 8-)
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: The Expendables

Příspěvek od witekcz » 23.11.2016, 08:25 hod.

Kdo ti pomohl s Belialem? Dali jste ho na HC?
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: The Expendables

Příspěvek od DEU » 11.12.2016, 08:44 hod.

Uz jsem ho mel nejaky cas hotovyho na HC. Raivo a jeste nekdo. Delali jsme to ve trech DH s Unhallowed a s aktivni empowered shrinou. Jsme proste totalni uchylaci :D

Soucasne dekuji vsem spoluhracum, se kterymi jsem mel moznost posledni dva roky hrat. Diablo 3 me bohuzel prestalo behem posledniho pul roku uplne bavit. Hra se nikam neposunula - jedou se neustale stejne buildy, conquesty jsou stale stejne, hraci ubyvaji. Dosahl jsem prakticky vseho, co bylo v moznostech meho skillu a casu. Uz me ani nebere rozsireni truhly. Davam si od hrani Diabla 3 pauzu do vydani Nekromancera, ktereho jsem v Diablu 2 hraval nejcasteji. Do te doby budu vybijet protivniky (nebo spise budu vybijen protivniky :D ) ve Starcraftu 2. Preji vsem, co budou dal drtit moby co nejlepsi drop a co nejmene ripu, nejlepe vubec zadny :)
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Uživatelský avatar
witekcz
Redaktor DiabloFans.cz
Příspěvky:1206
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:VitekP#2890

Re: The Expendables

Příspěvek od witekcz » 11.12.2016, 09:14 hod.

Tak hodně štěstí a spoustu zábavy ;)
Pokud si mě chcete přidat do přátel na Battle.net, napište mi soukromou zprávu zde na fóru.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: The Expendables

Příspěvek od Tyckin » 14.12.2016, 18:50 hod.

Tak hodně zdaru v SC2, jen upozorňuji, že hrát sólo proti živejm hráčům je o mnoho větší stres a nervíky než D3 na HC :D

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: The Expendables

Příspěvek od DEU » 22.12.2016, 13:41 hod.

Dikec. V 1v1 jsem odehral pouze par desitek her a dostal se maximalne do Silveru. Cas od casu si dam teamovou hru. Primarne ale hraji COOP a mutace na pohodu :)
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Jimmi
Wraith
Příspěvky:185
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:JimmiSVK#2473

Re: The Expendables

Příspěvek od Jimmi » 17.02.2017, 12:28 hod.

Cafte pani.

Ked vidim posledny komentar z decembra tak sa chcme opytat ze ako je na tom klan. Dufam ze este nieje mrtvy. Ja som na hranie nemal moc casu takze posledne 2 sezony som vynechal. Urcite sa vratim ked pride necromancer...a mozno aj skor(zvazujem 10tu sezonu). Tak ma este z kalnu nevyhadzujte:)

Uživatelský avatar
babacho
Burning Soul
Příspěvky:788
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KarelKiller #2267

Re: The Expendables

Příspěvek od babacho » 21.02.2017, 19:33 hod.

Ne, zatím ne. Pokud chceš vědět, kdo hraje, tak z 90% Blackmage, DEU a ještě asi kolem 5 lidí, které z hlavy neřeknu (občas se objeví Mary), no a taky moje maličkost.

Odesláno z mého Nexus 6 pomocí Tapatalk

Ride
Minion of Destruction
Příspěvky:993
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Moxmar#2814

Re: The Expendables

Příspěvek od Ride » 25.02.2017, 12:03 hod.

a ještě já hraju, ale su ostuda, takže ted valim pouze SC. SAKR, je to divný, ale mě to ted nejak prostě fakt baví :-) Muhehe

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:824
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: The Expendables

Příspěvek od Slw » 25.02.2017, 21:56 hod.

ja sem na chvíli na bn vlítl před pár týdny. je tam mr black a pan brawler. mox na sc. mám z d3 depku. nulový faktor rpg a věčný grind super truper anci věcí/gems uprade mě prostě neba. necro mě taky nezajímá (ani v d2 mi nic neříkal :green: ) tož nwm...
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Tyckin
Zhar the Mad
Příspěvky:1796
BattleTag:Tyckin#2872

Re: The Expendables

Příspěvek od Tyckin » 27.02.2017, 07:02 hod.

No já se přiznám, že se mi po D3 pařbách stýská - PoE mne nějak nechytlo, takže po večerech trošku honím SC2 popř. z nostalgie Warcraft 2 :D
Jenže D3 už fakt v tom stavu nemá smysl - radost z dropu je pryč (padá to všude a pořád, popř. si to člověk snadno vyrobí), běhat GR150 mi přijde úchylné a ty (deseti)miliardové crity taky nijak netěší. A obtížnost na HC už taky bídná - kde jsou ta časy kde jsme v GR30 zdrhali před elitkou jak splašení králíci :D

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.02.2017, 12:21 hod.

Já se třeba na S10 těším dost. Po delší době... :) Asi na tom mají podíl Primal Ancient itemy. Jestli to teda bude opravdu tak, že jejich drop bude okolo šance 1-2%, tak se možná konečně aspoň trošku blížíme k nějakýmu huntění itemů.

Takže cíl s DH bude jasnej...v tom nejhorším případě být aspoň v top 50 a v tom nejlepším být v top 10, protože ruku na srdce...jestli je někdo v LB 179. nebo 746. tak to vyjde úplně nastejno, protože tak daleko v obou případech stejně nikdo nekouká :)

Uživatelský avatar
Slw
Minion of Destruction
Příspěvky:824
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Deepest underwater Abyss in the world

Re: The Expendables

Příspěvek od Slw » 28.02.2017, 18:21 hod.

Dark_Deamon píše: Asi na tom mají podíl Primal Ancient itemy.
tak to je přesně to, proč tam nechci
Dark_Deamon píše:Jestli to teda bude opravdu tak, že jejich drop bude okolo šance 1-2%, tak se možná konečně aspoň trošku blížíme k nějakýmu huntění itemů.
já sem zvyklý na jiný drop rate 8-) 1-2% máš za pár chvil nadropováno (imho to budou mít hráči na full gearu za 12h po startu sezóny)
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near Tannhäuser Gate. All those moments will be lost in time like tears in rain.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: The Expendables

Příspěvek od Dark_Deamon » 28.02.2017, 21:10 hod.

Ano, v D2 jsou ty šance ještě o dost menší, ale toto je vlastně to nejlepší, co D3 ohledně dropu/Kadala/Cube může nabídnout. A full gear za 12h po startu sezony nebude mít určitě nikdo. Spíš si troufám tvrdit, že v rámci třeba US+EU serverů po 12 hodinách těch získaných PAL bude v řádu jednotek, protože bude potřeba nejprve udělat solo GR 70 a to za 12h bude mít možná, opravdu možná jen někdo na SC. Nějakej čas zabere už jen dostat se na lvl 70 :)

Navíc člověk nepotřebuje, aby padla kde jaká srajda, ale je potřeba 13 konkrétních itemů, k nim augmenty (a neberu jako ugment gemy na lvl 70 a níž, to je akorát prznění itemů) a to nebude otázka 1 týdne. Takže proto se na S10 těším.

Ale záleží na každým...Pokud je pro někoho úspěch dostat se na jakoukoliv pozici v LB a netrápí ho, že je třeba 586., tak ok, ale pokud se chce člověk dostat třeba do top10, tak to má před sebou hodně "práce" :)

DEU
Gorebelly
Příspěvky:395
BattleTag:DEU#2111
Bydliště:Toronto

Re: The Expendables

Příspěvek od DEU » 01.03.2017, 00:03 hod.

Jo, jeste to cas od casu zapnu. Ale uz jen non season. Co jsem v season 6 dosahl ranku 50 s Unhallowed me drteni sezon od zacatku paradoxne prestalo bavit. Hra pro me ma momentalne smysl okolo GR solo 80, kde uz se projevi skill v podobe grupovani mobu, nedostavani dmg a efektivnim cisteni riftu. TOP 10 je u me fikce, protoze bych musel nejdrive vylevelit gemy a augmenty nekam k 90-110, coz solo neni mozne. Nyni se snazim poskladat full Grenade Maraudera a pustit se do solo 85+ (uz chybi jen dobry ackovy roll Maticore a Travelers Pledge). Jsem zvedavy na primal ancienty jak presne budou fungovat jejich drop rate a s jakymi staty dropnou. Nicmene sezonni drceni uz me nebere - musel bych odehrat opet minimalne 300h, coz je pro me casove nesmysl.
S6HC: GUARDIAN, Solo DH - GR 82 13:43 (Rank 50!!!), 313 hrs, NO RIP!!!

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“