Diablo 2 kecání

Všechno co se týká normální hry.

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.11.2016, 21:45 hod.

Jsem démon. Vím všechno a nikdy nespím :D

A cílová lokace s ním?

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 12.11.2016, 21:50 hod.

A ja Ti ani nevim, asi Pit, koneckoncu on bude spis for fun nez cokoliv jinyho...Mno uvidime, je mi jasny, ze moc MF nenaberu...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 12.11.2016, 22:33 hod.

Moc MF asi ne no. Jsem teď koukal na nějaký videa a to teda není nic pro mě. Sice to s top equipem dával na p7 na 2 rány, ale i tak. To už bych radši založil Strafe Amu a šel plenit Pit :) Equip by se pro ňu dal nasbírat u Treshe. Je celkem save a může toho dát dost. I ten Windforce :)

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Abuzus » 13.11.2016, 08:47 hod.

RIP: ... z tebe by měli udělat vrcholového manažera, po 345 projektech zadáš další, ještě větší, pak si odskočíš na D1 a ačkoli se za 2 měsíce určitě nezůčastníš MF turnaje, už teď víš, s čím ho nepojedeš :-)))

Tož na mně zbude asi ta Strafe, což? Typic melee nepojedu a nic jiného asi nevymyslím.

BTW Deamone, ty to hraješ furt, jak podle tebe vypadá "slušnej" rare luk na upnutí? Tak 150 ed?
Greenhorn s duší Throwera

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 13.11.2016, 12:09 hod.

:green:

Mno, ve firme uz ze me chteli udelat manazera udrzby, pro moje i jejich dobro jsem to nastesti odmitnul ;)

Edit: Jo, a btw, uz jenom kvuli Tobe a temhle kecum dojedu toho palacha na 99ku a bude to o projekt min :D Ju, a Ty a Strafe ama :roll: Ty voe, to je blbost, Ty byt jedine barbar, a navic thrower...Howgh :lol:

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.11.2016, 12:18 hod.

V Gamblu bych určitě kupoval pouze luky vzhledu Hunter's a Composite Bow. Oba mají v základu [-10].

Co se týče prefix/suffix tak nejideálnější by bylo:
Prefix:
Cruel: 201% to 300% enhanced Damage
Fool's: +0.5 Maximum Damage per Level, +16.5 to Attack Rating per Level
Mechanic's: sockets (1 to 2)

Suffix:
of Alacrity: +20% Increased Attack Speed
of Amplify Damage: 5% Chance to cast Level 1 Amplify Damage on Strike !!!
of Slaughter: +15 to +20 Maximum Damage

Pokud by se ti povedlo získat podobnej skvost, tak na max break by ti chybělo už jen 17 IAS. Ze začátku bych se určitě snažil, aby měl merc jakoukoliv zbraň s vlastností 5% Chance to cast Level 1 Amplify Damage on Strike. Ideálně na co nejrychlejší zbrani: Scythe, Halbred, War Scythe. V pozdější fázi hry určitě mercovi složit RW Treachery a helmu, která dává IAS. Ať tu Amplifu kolem sebe seje jak vzteklej :D The Reaper's Toll taky není špatná, ale nejlepší je složit na Might merce RW Pride.

Pokud se budeme bavit o rare luku, tak nejlepší by bylo mít ho s 5% Chance to cast Level 1 Amplify Damage on Strike, merc to stejné na zbrani a k tomu nosit amulet Atma's Scarab.

Samo sebou nej volba je Windforce. Dá se vyběhat třeba na Tresh Socket. Když si vygeneruješ mapu tak, aby jsi to k němu měl od WP přes jednu obrazovku, tak ty runy pěkně odsýpaj. Při MF 200%/p1 je šance 1:24 616, což při troše štěstí může klapnout :) Z unikátů je třeba použitelnej Goldstrike Arch nebo malej-velkej luk, alias upnutej Witchwild String. Oba dva se dají získat z NM Mefa. GA má při MF 200%/p1 šanci 1:4 010 a WWS má šanci 1:715.

Dost taky pomůžou charmy na max dmg. Aspoň jeden small charm by měl být s cold dmg, pokud není cold dmg někde na equipu, třeba nejideálněji Raven Frost.

RIP: Však ať zkusí střílecí holku :) Btw...ty si klidně můžeš střihnout Cold Amu. Co na tom, že ju nejspíš pojedu i já :) V minulým nebo jakým turnaji ju zároveň se mnou třeba jel Secondface a bylo zajímavé sledovat, jak se s ní komu daří :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 13.11.2016, 12:23 hod.

Mno, pokud ten meda selze, tak bych klidne zkusil strileci holku, ale tuhle strafku, bude to sice slozitejsi na rozjezd, ale uz jsem ji strasne dlouho nehral a tak je potreba opacko :D

Pro Abua - projekt c. 400 :lol:

Jinak pekne info kamo, az na male drobnosti, ktere bych zkusil jinak s tim naprosto souhlasim...A ama s takovymto rare lukem, to by proste melo koule ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.11.2016, 12:33 hod.

Jaké malé drobnosti, povídej? :)

Kdysi jsem podobnej rare luk měl. Screen bohužel nemám a luk samozřejmě taky ne :( Tenkrát jsem s ním chodil na Treshe. Měl jsem po ruce Rogunu, která měla v ruce taky luk, kterej dával Amplifu. Před Treshe jsem prsknul Valkyrii a do pár sekund na p8 nebylo co dělat :) Vím, že je u něj p8 zbytečnost, ale po té krátké cestě k němu jsem měl možnost otevřít 3-4 bedny a člověk nikdy neví :)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 13.11.2016, 14:17 hod.

Jen co se tyce vybaveni a typu merce...Ano, ze zacatku cokoliv, co hazi amplifu, ale to neni dostatecne rychla aktivace (preci jen ta sance je dost mala)...Pozdeji bych to videl podle toho, co padne driv, jestli WWS nebo LEM, WWS bud pouzivat sam (coz je po velkou cast hry a dokonce i pro dokonceni dostatecne zbran), nebo v pripade noseni nejakeho Big bad gunu :D mercine z A1...S tou LEM samozrejme Lawbringer a muj oblibeny Barbucha merc...To take muze byt v globale koncove reseni...Mam s nimi tu zkusenost, ze jsou velice agresivni, a aktivace Decrepify ze zbrane je fakt rychla, a hlavne je to kouzlo na daleko vyssim lvl nez to z Reapersky...Jinak samozrejme merc s Reapers tollem a mighter, jenze tu zbran musis nejdriv dropnout a to kolikrat v tomto turnaji velmi trva...

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.11.2016, 14:33 hod.

Tak jasný no. Byl to jen takovej rychlej nástřel. Ono pak nejvíc záleží na tom, co člověk dropne. Od toho se odvíjí všechno. Je třeba si taky hlídat rezy. Ale když má člověk kliku, že z NM Mefa dropne Goldstrike Arch a v NM Hellforge padne Pul, tak ten luk upne a je totálně za vodou, protože další upgrade už může být jen Windforce. Mám to odzkoušený :) I s neupnutým se dá po Hell jakž takž běhat. Když pak člověk nasadí Laying of Hands, tak je v Pitu vysmátej.

Uživatelský avatar
Abuzus
Minion of Destruction
Příspěvky:983
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Abuzus#2665
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Abuzus » 13.11.2016, 18:07 hod.

- Thnx men, tak nástřel MF buildu už mám :-)
- Throwera nepojedu, kupodivu teď jednoho tahám na non-ladderu, ale blbne mi připojení, tak jsem ho odstavil, re-instal na Plugy a rozjel jsem Zerka, takže toho taky nepojedu. Jde jen o to, abych s tou Strafezonkou vydržel až do turnaje, když jste mně tak hezky naladili :-))))
Greenhorn s duší Throwera

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.11.2016, 19:24 hod.

Abuzus: To už vydržíš :) Já se už taky pomalu rok třepu na Cold Amu, ale schovávám si ju až na turnaj.

Co se turnaje týče, tak už o tom můžem začít pomalu polemizovat. A sice:

1) začátek turnaje: buď třeba 25. prosince nebo jako loni 1.ledna ?
2) délka turnaje: 1,5 nebo 2 měsíce ?
3) povolit Teleport a Find Item jako loni ?
4) tabulku rozdělit na SC/HC ? A vytvořit týmy jako loni ? Asi by se to celé odvíjelo od počtu účastníků, protože kdyby nás bylo 5,5 tak to asi nemá cenu řešit.
5) nějaký jiný nápad ?

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Javurek » 13.11.2016, 20:36 hod.

1) čím dříve tím lépe.

2) no mě by nevadilo dát zas 2 měsíce :D Aby byl prostor na úmrtí :) Hlavně bych dal pro HC hráče že když umřou, drop co byl v bedně se počítá pokud další postavu nerozjedou nebo klidně i nechat pokud rozjedou :D Ale samozřejmě nepočítat stejné věci znovu.

3) určitě povolit

4)uvidíme podle účasti

5)povolit respec :D:D

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 13.11.2016, 20:49 hod.

1) Me je to v globale jedno, podridim se vetsine
2) Rozhodne 1,5 mesice, dva jsou uz moc
3) Ano a ano
4) Nejlepsi by bylo, kdybysme vsichni jeli HC :D Jinak ano, ja bych pro to byl, SC vs HC je v tomto typu tunaje neporovnatelny...Pokud by nas bylo malo, a pul napul co se tyce SC/HC, tak alespon uznat HC hracum nejvyssi dosazeny vysledek, trebas i s mrtvou postavou, jak jsme se o tom bavili na srazu...Tymy ano, pokud nas bude dost
5) Postih pro dawe-a (-)150bodu kvuli jeho neuveritelny klice :lol: :lol:

Edit: Respec v zadnem pripade, to popira myslenku najit s jednim buildem co nejvic veci

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od dawemorraless » 13.11.2016, 20:58 hod.

1) 25 bude volno cukroví františci řízky a salát ...ideální atmosféra začít
2) 2 metry
3) ano ano
4) podle účasti
5) Javor má dobrej nápad v bodě 2 když budou sc hráči...já pojedu připos..nej hc takže Ripe + 150 :wave:
zatím to vypadá 85% ku 12% pro vzteklinu vs špotákovou ......3% ww barb s find item ale barba vůbec neznám cosi pamatuju tak sem snad ani normal nedošel
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od RIP » 13.11.2016, 21:08 hod.

To nema s HC nic spolecnyho, ja psal kvuli neuveritelny klice :D

Jinak pokud pojedes melee, tak to bude super, budem moct porovnavat nejak progres a co a jak a kde se nam dari a nedari ;)

Edit: Jo, a co se tyce toho co psal Javor, ja budu mit vsechno v truhle u charu, ne ve sdileny, rekl bych, ze je tak nejak celkem proti smyslu tohoto turnaje vyuzivat itemy nalezene jinymi chary...HC by si proste zaslouzilo samostatny zebricek ;)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.11.2016, 21:28 hod.

Není problém se domluvit na tom, že pokud někdo na HC ripne a nahraje třeba 300 bodů, tak mu body zůstanou. Určitě ale nelze přistoupit k tomu, že pokud člověk ripne a založí novou postavu, tak bude moct využívat předměty, které našla postava předchozí. To pak nemá s HC nic společnýho.
Taky určitě nepovolím respect. Jak píše RIP...je to proti smyslu turnaje vybrat si jeden build a s ním dosáhnout až na vrchol.

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Fraxinus » 13.11.2016, 21:46 hod.

Navrhuji bod č. 6. Účastníci předem nahlásí, jaký build pojedou, a pořadatel provede v momentě startu náhodná škatulata batulata. Takže já bych byl třeba nucen jet RIPův návrh, RIP Darkdémonův apod.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od Dark_Deamon » 13.11.2016, 21:49 hod.

To ani omylem. Někdo si vybere Druida a já zkončím u toho kašpara :green: Navíc jsem na tu Cold Amu fakt nadrženej :D

Uživatelský avatar
dawemorraless
Na-Krul
Příspěvky:3027
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DaweMorrales #2722
Bydliště:Brno

Re: Diablo 2 kecání

Příspěvek od dawemorraless » 13.11.2016, 22:08 hod.

Tak to bylo snad myšleno že zůstanou jen body progres selffound tady je to untwincked?? Fraxi ty pojedeš určitě nějakou hovězinu a tu bych nechtěl schytat ...nicméně dobrá myšlenka na nějaký miniturnaj :) DD koukám povalí pro zlato 6000 pindlů za 3 dny :green: @ rip já spíš kousnu a budu se schovávat ze médu s mercem a nechám působit toxiny takovej posera styl... pure rabbies nepojedu.
LVL 99 galerie
HC grál
Unikáty / - Tyraels Might, Asteron iron ward
Sety /100%
Runy /100%
RW / -7 jah
D3 Poetarum

Odpovědět

Zpět na „Obecně“