WD in Inferno

Uživatelský avatar
Navrc3K
Fallen Shaman
Příspěvky:82
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NavRc3K#2994
Kontaktovat uživatele:
WD in Inferno

Příspěvek od Navrc3K » 21.05.2012, 15:50 hod.

Cau nemohl by mi nekdo poradti jak se trochu chytnout na Inferno ? hell az takovej problem nebyl ale tady je strasne velkej skok obycejni mobove mi davaji za 15k dmg.. a ja mam 26k hp. Dokud jsou normalni mobove atd to jde prijdou rare a konci mnezabiju je nemam narok. Build mam takhle http://eu.battle.net/d3/en/calculator/w ... UbW!acaZba
Obrázek

Uživatelský avatar
Javurek
Warlord
Příspěvky:2713
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: WD in Inferno

Příspěvek od Javurek » 21.05.2012, 15:56 hod.

Skilly tě nezachrání, musíš farmit equip na hell .)

Uživatelský avatar
Navrc3K
Fallen Shaman
Příspěvky:82
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NavRc3K#2994
Kontaktovat uživatele:

Re: WD in Inferno

Příspěvek od Navrc3K » 21.05.2012, 16:01 hod.

Mam maly dps.. bez soul harvestu jen 8777. A resisty na vse cca 40%
Obrázek

Uživatelský avatar
Azataki
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: WD in Inferno

Příspěvek od Azataki » 21.05.2012, 16:02 hod.

Tak alespon proti melee nepratelum je pro WD nejlepsi obranou grasp of the death s prvni runou .)

Uživatelský avatar
Navrc3K
Fallen Shaman
Příspěvky:82
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NavRc3K#2994
Kontaktovat uživatele:

Re: WD in Inferno

Příspěvek od Navrc3K » 21.05.2012, 16:07 hod.

S mele nemam problem kdyz dam spirit a vypustim medvedy tak ty davaj cca 40k +- ty maji dobry dmg . No mozna si ho ale dam misto Vodo shamana ale este nevim ten me dost boostne kdyz to pouziju
Obrázek

Uživatelský avatar
Pantadeas
Fallen Shaman
Příspěvky:51

Re: WD in Inferno

Příspěvek od Pantadeas » 21.05.2012, 19:20 hod.

Hned na úvod řeknu, že ještě na infernu nejsem jedu Hell, ale stěžuješ si, že tě lehce zergnou a nemáš Jungle Fortitude, přijde mi to trošku nedomyšlené ne? Dle mého názoru je to dost dobrá passivka :) Když už máš Vision Q a umíš s ním zacházet tak je to vynikající a na doplnění many to stačí bohatě a nepotřebuješ další passvi na manu imho.
Obrázek

Uživatelský avatar
Navrc3K
Fallen Shaman
Příspěvky:82
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NavRc3K#2994
Kontaktovat uživatele:

Re: WD in Inferno

Příspěvek od Navrc3K » 21.05.2012, 20:47 hod.

Nepouzil jsem to celej hell obesel sem se bez toho je to celkem k ..... A z NM na hell nebyl az takovej rozdil.. A este nemam treba tak velkej dmg abych nemusel mit Pierce. za dalsi spamovani Medvedu zere taky kotel many a nehoraznej dmg to ma. Ted uz to celkem jde koupil sem dager za 380k G tak uz semi zvedlo DPS na zaklad 13.4k
Obrázek

Uživatelský avatar
Siddhártha
Quill Rat
Příspěvky:25

Re: WD in Inferno

Příspěvek od Siddhártha » 21.05.2012, 21:11 hod.

Sould Harvest je ti na nic na inferno. Nechces aby se k tobě dostali, tak přece nebudeš chodit k nim...

Uživatelský avatar
Pantadeas
Fallen Shaman
Příspěvky:51

Re: WD in Inferno

Příspěvek od Pantadeas » 21.05.2012, 21:15 hod.

Soul harvest + spirit walk může být dost dobře použitelný, na hell je a ani se tě nedotknou takže není důvod domnívat se, že na inferno to bude problém.
Obrázek

Uživatelský avatar
Navrc3K
Fallen Shaman
Příspěvky:82
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NavRc3K#2994
Kontaktovat uživatele:

Re: WD in Inferno

Příspěvek od Navrc3K » 21.05.2012, 21:25 hod.

Presne spirit walk + soul harvest.. Hodne moc to zvedne dmg. + me ten soul harvest healuje kazdym mobem co v tom je za 2k
Obrázek

Uživatelský avatar
Siddhártha
Quill Rat
Příspěvky:25

Re: WD in Inferno

Příspěvek od Siddhártha » 21.05.2012, 22:24 hod.

Jo no a pak umřeš když potřebuješ spirit walk na útěk. Podle mě je blbost mít spell kterej ti jen pomáhat používat jinej spell, když ti hra dovoluje používat pouze 6 spellu. Já se snažím aby všech 6 spellu bylo všestranně použitelných. Tvůj způsob mi přijde jako plýtvání. Navíc na infernu je potřeba balanc a větší dmg neni zas tak moc potřeba, pokud ho bereš na úkor něčeho jinýho. V tomhle případě jednoho z nejlepších spellu ve hře - Spirit Walk. Ale je to jen můj názor. Chtěls radu, tak jsem se pokusil ;)

Uživatelský avatar
Pantadeas
Fallen Shaman
Příspěvky:51

Re: WD in Inferno

Příspěvek od Pantadeas » 21.05.2012, 23:28 hod.

Jak si sám řekl, tak spirit walk použiješ když se chceš odněkud dostat - tzn máš problém kolem tebe jsou nepřátelé a buší do tebe - co je lepšího než použít SW a cestou tam prdnout SH kterým se jednak healneš a jednak dost boostnes? Souhlasím s tím že SW je důležitější spell než SH, ale rozhodně nesouhlasím, že by byl SH zbytečný. Myslím, že se vynikajícně doplňují.
Obrázek

Uživatelský avatar
Navrc3K
Fallen Shaman
Příspěvky:82
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NavRc3K#2994
Kontaktovat uživatele:

Re: WD in Inferno

Příspěvek od Navrc3K » 22.05.2012, 04:32 hod.

A obcas to je i jedinej zpusob jak se da healnout ptz nakracet tam normlane nemuzes pouzijes SW a SH a kdyz jich tam je vic tak mas klidne i Full HP a ten DMG jestli mas 13k dmg nebo 21k dmg je celkem rozdil A upravit to nejak budu muset bude to chtit slow neco budu muset dat pryc. A vcera uz jsem dosel az za Spider Queen ale musel sem rict kamosovy aby mi pomhl to tankovat ptz mi davala jednim spelem IK jinak to celkem slo a nechtel jsem si menit spely mel jsem nephalem valor 5x.
Obrázek

Kuzma
Quill Rat
Příspěvky:45
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuzma#1184

Re: WD in Inferno

Příspěvek od Kuzma » 22.05.2012, 19:46 hod.

Tak ja pouzivam harvest se spirit walkem uplne bezne a nemam zadne problemy. Aktualne hraju act III inferno.

Uživatelský avatar
Feelings
Quill Rat
Příspěvky:15

Re: WD in Inferno

Příspěvek od Feelings » 22.05.2012, 19:47 hod.

Tak urcite

Uživatelský avatar
Navrc3K
Fallen Shaman
Příspěvky:82
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NavRc3K#2994
Kontaktovat uživatele:

Re: WD in Inferno

Příspěvek od Navrc3K » 22.05.2012, 19:50 hod.

Aspo nnekdo to chape jak se to hraje :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Siddhártha
Quill Rat
Příspěvky:25

Re: WD in Inferno

Příspěvek od Siddhártha » 22.05.2012, 21:54 hod.

Tak když na to má někdo equip, tak je jasny, že to půjde. Ale v mnoha situacich bys byl silnější bez toho, aspoň podle mě. Ale starýho psa novým kouskům nenaučíš co?

Kuzma
Quill Rat
Příspěvky:45
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuzma#1184

Re: WD in Inferno

Příspěvek od Kuzma » 23.05.2012, 10:28 hod.

Tak gear neni moc problem, proste hrajes a bud to popada nebo tim nafarmis goldy a koupis ho.Jinak s tim psem svata pravda :-)

Uživatelský avatar
afromoxa
Quill Rat
Příspěvky:38
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:afromoxa#2171

Re: WD in Inferno

Příspěvek od afromoxa » 23.05.2012, 14:19 hod.

Tenhle build je dotaženej k dokonalosti, jenom ještě vyhodit poison dart a dát si grasp s 80% slow. Je to jednoho člověka z ofic. fóra, že? :) Taky ho používám.. Každopádně je hlavně stavěnej na blízko, medvědi nejsou nijak extra ranged (proto taky někdy taky vyhodim runu a dám si explosive beast). Noale problém je v tom, že v tomhle buildu počítáš s tim, že všechno smeteš najednou, ale ale.. Na Infernu se s tim zachází hodně těžce, graspuju vostošest xD

Edit: Pachtim se ve druhym actu a ještě jsem udělal to, že místo pierce the veil používám spirit vessel. Fetishe a voodoo jedou cd a jakmile se mi regne cd u spirit walku a harvestru, tak hned házim spirit walk, vběhnu do mobů, dám soul harvest a zaslowuju si to. Pak se to kropí..

Edit2: Taky je někdy problém s točenim skillů, jakmile se kouzlej medvědi na prázdno bez vision quest, tak je problém. Musí se to furt točit dokola, často se mi třeba stává, že si šetřim SW a místo toho hodim grasp a harvest, ale grasp má rychlejší cd, pak házim medvědy na prázdno a mana v prdeli. Ale build je to ultimátní .)

Uživatelský avatar
Navrc3K
Fallen Shaman
Příspěvky:82
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:NavRc3K#2994
Kontaktovat uživatele:

Re: WD in Inferno

Příspěvek od Navrc3K » 23.05.2012, 14:56 hod.

jj je to z ofic fora :) Tak zase se ty sipky celkem hodi dle me nemuzu porad spamovat ty medvedy. Premyslel jsem ze vyhodim Vodo shamana a dam si Grasp ale este uvidim :) Vcera jsem skousel 30 min davat Butchera na Inf. a dokazal jsem ho dat na 10% jednou pak uz se mi to vickrat nepodarilo. A dalsi je problem u Elit co sou Fast to nesnasim a nebo Mortar to dava skoro Ik.. :D
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Witch Doctor“