Screenshoty Baru

Qwadrax
Gorebelly
Příspěvky:233
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Qwadrax#2596
Screenshoty Baru

Příspěvek od Qwadrax » 16.06.2012, 09:15 hod.

:wave:
Naposledy upravil(a) Qwadrax dne 24.02.2013, 07:58 hod., celkem upraveno 1 x.
http://www.twitch.tv/qwadrax
HC/SC Season/Non-season, PTR testy

Uživatelský avatar
Mmariner
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mmariner#1388

Re: Screenshoty Baru

Příspěvek od Mmariner » 16.06.2012, 13:08 hod.

Až budu doma tak taky postnu... co jsi stím dal?? Na act3 to nebude asi ne?? Jako super rezist a ten lph a proto mě to zajímá.. jestli by to takhle stačilo na trojku...

Qwadrax
Gorebelly
Příspěvky:233
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Qwadrax#2596

Re: Screenshoty Baru

Příspěvek od Qwadrax » 16.06.2012, 19:07 hod.

:wave:
Naposledy upravil(a) Qwadrax dne 24.02.2013, 07:58 hod., celkem upraveno 1 x.
http://www.twitch.tv/qwadrax
HC/SC Season/Non-season, PTR testy

bedoe
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Screenshoty Baru

Příspěvek od bedoe » 16.06.2012, 22:13 hod.

taky hraju za barbara a jsem na inferno act II a jsem pěkně v pr...., protože jaký koliv zásah a jsem mrtvej to mě řekněte kde dělám, nebo co mám blbě
- barbar lv. 60
- armor 6960
- damage 4415

dále jedna podstatná otazka: mám v invenáři mraky věcí které by mě měli pomáhat při boji atd... příklad "oculus + 120 síla" jenže když ho z inventáře vyhodím na zem tak se mě číslo síly nezmění je to normální jak vůbec tyto "Kameny" fungují nebo jak je aktivovat ?

- a poslední opravdu debylní otazka asi jsem hodně zabedněnej ale i tak se bojím zeptat .... jak udělám print screen obrazovky ve hře ( ctrl+c , bebo tlačítko prtSc nefunguje rád bych sem vložil moji postavu.
díky za radu.

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Screenshoty Baru

Příspěvek od Jojo WD » 16.06.2012, 22:20 hod.

Ako mozes mat dmg len 4k? Pre boha to je strasne malo a ten oculus neni nahodou pre wizardov?
Obrázek

bedoe
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Screenshoty Baru

Příspěvek od bedoe » 16.06.2012, 22:30 hod.

ne néni a je to dalších cca 20 ks věcí " + 20 resistence u všech je to stejné číslo se nemění po zahození předmětu na zem
pokud se jedna o dmg tak mam jedoruční sekeru 414 dmg a cekové dmg 4k
koukal jsem třeba i aukce a zas tak špatný věci na sobě nemám nebo alspon bych při nejhorším něměl na jeden zásek zhebnout

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Screenshoty Baru

Příspěvek od walosek » 17.06.2012, 00:08 hod.

bedoe píše:ne néni a je to dalších cca 20 ks věcí " + 20 resistence u všech je to stejné číslo se nemění po zahození předmětu na zem
pokud se jedna o dmg tak mam jedoruční sekeru 414 dmg a cekové dmg 4k
koukal jsem třeba i aukce a zas tak špatný věci na sobě nemám nebo alspon bych při nejhorším něměl na jeden zásek zhebnout
-v D3 neexistují věci, které by ti cokoliv ovlivňovali přítomností v inventáři, určitou výjimkou jsou healing poty, z kterých si jeden druh můžeš nahodit na lištu a jednou za čas vybumbat.
-takhle od boku bych řekl že půjde jednoznačně o malé resisty. Jak si můžeš povšimnout v prvním příspěvky, jednotlivé resisty jsou na úrovni 1k1 a stačilo to na druhý akt inferna, já mám na barbarovi cca 600 nejnižší a stačí to na farmení prvního aktu inferna, v druhém mám šanci jen obcházet elitní packy, zabíjet normální a quest monstra a progresovat ale je to o nervy.

bedoe
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Screenshoty Baru

Příspěvek od bedoe » 17.06.2012, 08:29 hod.

Asi nejlepší varianta je udělat print screen, ale nevím jak poradťe pls.
Jedná se přesněji o artefakt FOLLOWER o kterém celou dobu mluvím. Jak vůbec tedy funguje ?

Uživatelský avatar
Mmariner
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mmariner#1388

Re: Screenshoty Baru

Příspěvek od Mmariner » 17.06.2012, 18:18 hod.

Zdarec, tak stímhle jsem prošel act2...
+- je tam minimální změna asi dvou itemů.. Jen pro ty co ho ještě nepokořili, tak není to zas až tak přehnaně náročné na gear.. Nějakej ten rezist určitě, jak je vidět mám 500-600 s warcry... a určitě dpsko, zbraň mám 927dmg... Itemy jsem kupoval kolem mega/mega a půl.. nejdražší byla zbraň 2.2m. Beliala jsem si dal taky, do deseti pokusů byl dole...


http://imageshack.us/photo/my-images/844/act2done.jpg/

Uživatelský avatar
Lucifer
Wraith
Příspěvky:156
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kalousek#nereknu

Re: Screenshoty Baru

Příspěvek od Lucifer » 17.06.2012, 20:23 hod.

tak ty rezisty jsou uz pekne, no - ja s tim zatim zapasim a jeste neni na vybavu ktera by byla zasadne lepsi...

http://umsle.peklo.biz/img/1339939365.jpg
Obrázek

Uživatelský avatar
Kubis
Doom Knight
Příspěvky:572

Re: Screenshoty Baru

Příspěvek od Kubis » 18.06.2012, 07:36 hod.

bedoe píše:Asi nejlepší varianta je udělat print screen, ale nevím jak poradťe pls.
Jedná se přesněji o artefakt FOLLOWER o kterém celou dobu mluvím. Jak vůbec tedy funguje ?
Tak jak už je u toho itemu napsaný, tak je určen jen pro Followery a tobě nic nepřidává (pouze Followerovi).
A co se týče printscreenu, tak by fungovat měl. Když ho zmáčkneš, tak se ti uloží obrázek do dokumentů, kde je složka s Diablem...

Sandy
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: Screenshoty Baru

Příspěvek od Sandy » 18.06.2012, 15:22 hod.

Mmariner píše:Zdarec, tak stímhle jsem prošel act2...
+- je tam minimální změna asi dvou itemů.. Jen pro ty co ho ještě nepokořili, tak není to zas až tak přehnaně náročné na gear.. Nějakej ten rezist určitě, jak je vidět mám 500-600 s warcry... a určitě dpsko, zbraň mám 927dmg... Itemy jsem kupoval kolem mega/mega a půl.. nejdražší byla zbraň 2.2m. Beliala jsem si dal taky, do deseti pokusů byl dole...

http://imageshack.us/photo/my-images/844/act2done.jpg/
Beliaha s takovejma statama?? a urcite solo na infernu?? dolu prihodim screen mojich statu, a mam problem dostat se prez tu jeho prvni formu s mnohem lepsima statama. a jeste k tomu ani nepouzivas revenge a ignore pain..... divny

http://imageshack.us/photo/my-images/42 ... 013ar.jpg/

Marous
Fallen Shaman
Příspěvky:83
BattleTag:Marous#1984

Re: Screenshoty Baru

Příspěvek od Marous » 19.06.2012, 10:22 hod.

Ahoj,pridavam svoje staty,aktualne act4 cistej.

http://img220.imageshack.us/img220/7002 ... t010fd.jpg
Profil,:Maruska
aktualne goldu: 30mil
prodano RMAH: 740e

Uživatelský avatar
Tomita
Quill Rat
Příspěvky:22
BattleTag:Influ#2149

Re: Screenshoty Baru

Příspěvek od Tomita » 19.06.2012, 13:57 hod.

Progress: a3 farming
Staty: 950 allres, 38% block, 57k hp, 24k dmg

n3st34
Quill Rat
Příspěvky:23
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:snipi#2135

Re: Screenshoty Baru

Příspěvek od n3st34 » 19.06.2012, 19:49 hod.


Uživatelský avatar
Mmariner
Fallen Shaman
Příspěvky:80
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Mmariner#1388

Re: Screenshoty Baru

Příspěvek od Mmariner » 20.06.2012, 19:23 hod.

to Sandy: opravdu, prvni den jsem ho skosil na treti pokus co jsem se k nemu dostal asi tak z deseti.. pri tech pokusech pred tim jsem mu ubral sotva 10%hp.. tak jsem nasadil taktiku velkyho pohybu;)) a byl dole.. u nej staci furt poskakovat.. das tri/ctyri rany a skocis vedle. Dobrej je na to leap s prvni runou kterej muzes jen tak mimochodem rovnou vymenit za ignore pain, idealni nahrada.. revenge bych si dal kdybych nepotreboval ten pitomej warcry, bohuzel na to neni gear... ja jsem pak farmil dalsi den a dosel jsem az k belialovi, tak jsem byl docela zvedavej jestli to nebyla nahoda predtim a dam ho znovu.. no a padl na prvni pokus chudak jeden;))

Edit: stim co mas, bych to snad dohral;)) oni to ale dneska uz nejak nerfli nebo co.. tak asi dohrajem vsichni..

Sandy
Quill Rat
Příspěvky:11

Re: Screenshoty Baru

Příspěvek od Sandy » 20.06.2012, 20:11 hod.

njn beliah a azmodan ted jdou uplne vpoho, jen to umirani a nasledne opravy trochu nevymysleli, dnes sem asi -600k goldu :(

sklb
Burning Soul
Příspěvky:623

Re: Screenshoty Baru

Příspěvek od sklb » 21.06.2012, 13:37 hod.

bedoe píše:
dále jedna podstatná otazka: mám v invenáři mraky věcí které by mě měli pomáhat při boji atd... příklad "oculus + 120 síla" jenže když ho z inventáře vyhodím na zem tak se mě číslo síly nezmění je to normální jak vůbec tyto "Kameny" fungují nebo jak je aktivovat ?
:lol:
Další luxusni patch, který povznese naši miliovanou a velice kvalitní hru blíže k dokonalosti, vymazlený patch dodá hře nový nádech exotičnosti, protože už nejsme vázáni jen na singleplayer a act 3, můžeme hrát všude a v multiplayeru.

bedoe
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Screenshoty Baru

Příspěvek od bedoe » 21.06.2012, 16:02 hod.

Marous píše:Ahoj,pridavam svoje staty,aktualne act4 cistej.

http://img220.imageshack.us/img220/7002 ... t010fd.jpg

co to je to je masakr kde jsi vzal tu resistenci ?

bedoe
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Screenshoty Baru

Příspěvek od bedoe » 21.06.2012, 16:03 hod.

sklb píše:
bedoe píše:
dále jedna podstatná otazka: mám v invenáři mraky věcí které by mě měli pomáhat při boji atd... příklad "oculus + 120 síla" jenže když ho z inventáře vyhodím na zem tak se mě číslo síly nezmění je to normální jak vůbec tyto "Kameny" fungují nebo jak je aktivovat ?
:lol:

lol to jsem ale debil :lol: :wave: :wave:

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“