Barbar - INFERNO

Odpovědět
Uživatelský avatar
Blister
Quill Rat
Příspěvky:26
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Blister#2229
Kontaktovat uživatele:
Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Blister » 21.09.2012, 20:14 hod.

jasklenar píše:Potrebuju poradit nafarmil sem 43800 goldu a chtel bych za nej equip na cely inferno da ss to aby mi stacilo nebo mam malo a radsi setrit dal...
Pán je vtipálek >:D
Obrázek
HardCore Complete
Achievements - 4390 / 4560

jasklenar
Quill Rat
Příspěvky:4
BattleTag:Devilry

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od jasklenar » 22.09.2012, 13:52 hod.

Blister píše:
jasklenar píše:Potrebuju poradit nafarmil sem 43800 goldu a chtel bych za nej equip na cely inferno da ss to aby mi stacilo nebo mam malo a radsi setrit dal...
Pán je vtipálek >:D
Omlouvam se tamto byl preklep mam 43mega umel by tedy nekdo poradit??

Kureee71
Quill Rat
Příspěvky:11
Currenly, I'm playing:Diablo

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Kureee71 » 25.09.2012, 20:53 hod.

Tak jsem nakoupil neco a probil se do 3. Actu vubec se mi tam nechce.
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Kure ... ero/672540

bacikmino
Quill Rat
Příspěvky:35
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Stone#2112

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od bacikmino » 25.09.2012, 21:06 hod.

Tak s týmto equipom som akurát dorazil Diabla. Tento build používam asi celé infermo, aj keď pár pokusov som skúšal aj iné buildy ale asi najviac sa mi osvedčil tento.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ston ... ero/970061
Obrázek

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od walosek » 25.09.2012, 22:45 hod.

Q: když vyměním zbraň a samozřejmě překopu build, bude to schopnej throw barb s aktuální výbavou?
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Walo ... ro/2208563

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od spiderer » 26.09.2012, 01:37 hod.

Kureee - no ani se ti moc nedivim :D Jako hrat se s tim da, ale rekl bych, ze to budou chybet crity, ktery tam na gearu nejak moc nevidim :) Je hezky ze na pasivkach mas 5CC/50CD a 10CC, ale chtelo by to neco i na gearu, aby to melo nejakej vyznam. Relativne snadno se s barbarem da dostat na 30/300 a s tim uz se to da hrat lip a rychleji. Kdyz si najdes prsteny s CC3+ a CD20+ tak klidne muzes obetovat STR a vytahne ti to slusne damage, pripadne to nejakymi staty muzes doplnit a jeste by to melo byt za unosnou cenu. U amuletu je aktualne mozno mit 8,5CC a 64CD a to taky udela svoje. Co se tyce allres 370, s tim se to asi hrat da, ale damage bys musel mit asi na jine urovni, takhle to bude obdrzena rana, druha rana, hrobecek :) Nebal bych se dat allres na bracers, brneni, pasek a kalhoty - alespon na neco z toho a kdyz uz tak co nejvic at to nemusis hledat na vsech predmetech, tech 29 na brneni je spis nic nez neco ;) Zbran, stit, rukavice, boty a ramena jsou ok, zbytek bych zacal postupne ladit :) Build jedu hodne podobnej a ten mi prijde ok, jen na ten Blood Lust u Rendu se hodi mit i nejakou damage at te to ozivuje :)

Walosek - tezko rict, ale mam jen jednu pripominku - koukam, ze celkem jedes na crit chance, ale crit dmg vidim pouze 60 na zbrani a 50% z pasivky = mit cca 30% CC na 110% CD mi prijde zbytecny, tech 100% uz te nevytrhne, to uz bych radsi hral na 25/250 ;) Ale throw barbara nehraju tak treba v tom je nejaky zamer, ktery neznam :) Kazdopadne peknej armor a resisty, mit k tomu nejaky melee/ranged/elites redukce, tak budes mit cas to bez problemu vsechno umlatit i s 20k damage :)

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od walosek » 26.09.2012, 07:32 hod.

spiderer píše:Walosek - tezko rict, ale mam jen jednu pripominku - koukam, ze celkem jedes na crit chance, ale crit dmg vidim pouze 60 na zbrani a 50% z pasivky = mit cca 30% CC na 110% CD mi prijde zbytecny, tech 100% uz te nevytrhne, to uz bych radsi hral na 25/250 ;) Ale throw barbara nehraju tak treba v tom je nejaky zamer, ktery neznam :) Kazdopadne peknej armor a resisty, mit k tomu nejaky melee/ranged/elites redukce, tak budes mit cas to bez problemu vsechno umlatit i s 20k damage :)
no on to byl vicemene zamer mit survival build, ktere podrzi moby a dopreje cas kamaradum, co hraji DPS, to vymlatit, proto taky je hodne znat na CC ze sem vcera vymenil rukavice z 0% na 10% :D kazdopadne se asi nebudu poustet do nejakejch velkejch nakupu, bohuzel mozne upgrady uz jsou dost mastny... a pockam si co na to rekne 1.0.5

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Kuki10 » 27.09.2012, 13:15 hod.

Poprosim znovu zkusene valecniky, aby se mrkly na meho zabijaka.
Act3 celkem pohoda, jen me stve, ze bez revenge je to skoro nehratelny, nebo delam neco blbe...
Primarni utok mam frenzy se sidearmem, ten aktualni jsem jen zkousel.:)
Predem dekuji.

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Punky » 27.09.2012, 13:32 hod.

tak vzhladom na to ze nemas ziadny LoH ani LS a nejakych len cca 500 LpS, tak ten Revenge je proste pre teba "must have" skill, ten Rend s BL to proste nezachrani... ale stve ta to preco? co by si chcel hrat miesto neho?

inak je to pohode si myslim... mozno akurat helmu by som skusil najst nejaku inu, so socketom a chestka, ak su peniaze nejake "nazvis", tak mozno tiez

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Kuki10 » 27.09.2012, 13:58 hod.

Punky píše:tak vzhladom na to ze nemas ziadny LoH ani LS a nejakych len cca 500 LpS, tak ten Revenge je proste pre teba "must have" skill, ten Rend s BL to proste nezachrani... ale stve ta to preco? co by si chcel hrat miesto neho?

inak je to pohode si myslim... mozno akurat helmu by som skusil najst nejaku inu, so socketom a chestka, ak su peniaze nejake "nazvis", tak mozno tiez
Nazvis je co pls?:)
Chtel bych tam nacpat battle rage, ale nemam kam.:-(
A WW bych chtel tez zkusit, ale to asi s timto eqipem nema vyznam....

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Punky » 27.09.2012, 14:24 hod.

nazvis? to su take, ktore mas a nepotrebujes ich, proste peniaze navyse... povedzme zbytocnych 10m s ktorymi nemas ziadne plany :)
BR je dobry skill, ale skor sa mi hodi do massive dmg buildov, napr pri 2h rend builde kde to hras na LS a ten revenge az tak nepotrebujes
na WW si pockaj po patchi ako sa to s nim vyvinie... inak s tym E co mas + mensie upravy by slo hrat WW teraz uplne na pohodu

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Kuki10 » 27.09.2012, 14:30 hod.

Punky píše:nazvis? to su take, ktore mas a nepotrebujes ich, proste peniaze navyse... povedzme zbytocnych 10m s ktorymi nemas ziadne plany :)
BR je dobry skill, ale skor sa mi hodi do massive dmg buildov, napr pri 2h rend builde kde to hras na LS a ten revenge az tak nepotrebujes
na WW si pockaj po patchi ako sa to s nim vyvinie... inak s tym E co mas + mensie upravy by slo hrat WW teraz uplne na pohodu
Jo tak, uz chapu.
Diky moc.:-)

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

huugo
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:D4NG3R#2202

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od huugo » 27.09.2012, 15:39 hod.

Zdravim,
tak uplynuly skoro tri tydny, co mi clenove fora poradili (zejmena v0kurka) a rady byly po vsech strankach k nezaplaceni. Najednou je to pro mne hratelny.
ACT 3 farmim nekolikrat denne, problemy nastanou pri blbe kombinaci u elitek ale da se to zvladnout (nejvic mne nesedly succuby).
Ted bych potreboval zjistit od vas par informaci, rad....

1. Kazdy WW barbar ma problemy jako ja "nastartovat" se kdyz mu doje fury? Jak to resite?
2. Jelikoz ve vybave nemam nic co by mne regenerovalo HP, stojim a cekam na lahvicky, hledam healt globes, nebo studanky. Dalo by se to resit nejakou upravou gearu, ale to bych si ho ale hodne rozhazel ....
3. Poteboval bych nejspis trosku zvysit DPS (muj RUN je strasne dlouhy 1,5hodiny) , mlatim nekdy do mobu jako hluchy do vrat a nic. :) Nejspis pomuze vymena main zbrane, ale nejak nic nedokazu vybrat v AH.


Taky by mne zajimalo, co mam ocekavat od dalsiho patche, jak vam jde WW barbar na PTR? Museli jste hodne obmenit vybavu, popripade jste sahli po jinych skillech/runach?

Kód: Vybrat vše

http://eu.battle.net/d3/en/profile/D4NG3R-2202/hero/13190418
Diky DAN
Obrázek

leviathan969
Quill Rat
Příspěvky:28
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:leviathan#2188

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od leviathan969 » 30.09.2012, 00:26 hod.

Zdravím Vás

Ak to nevadí tak nebudem zakladať novú tému keďže sa jedná o podobný problém (ak to je problém tak ho založím). Môj problém spočíva v ACT3. ACT2 som po úpravách zvládol v pohode no tu je to hrôza. V pomere to je jedna elitka na 6-7 úmrtí. Chcem vás teda pekne poprosiť aby ste sa pozreli na môjho barbara a poradili čo zlepšiť alebo ako upraviť build. Finančne som na tom trošku biedne - cca 4M.
Tu je môj profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Levi ... ro/2860502
Ďakujem veľmi pekne a budem rád za každý názor a radu.

Uživatelský avatar
Foebane
Wraith
Příspěvky:125
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Foebane#2662

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Foebane » 30.09.2012, 08:04 hod.

Huugo,mozna by si mel zkusit vzit misto stitu druhou zbran.Nemusi mit brutalni dmg,spis staty...hlavne LOH,takovych 800 sezenes lehce a levne, pak jeste diru nebo crit dmg a nakou str budes vpohode. Tohle vsechno plati pokud chces hrat WW barba.

Vidim, ze mas tedka rend, na ten urcite poradnou 2H, nevim jak si na tom tedka s penezma, ale skorn kolem 1300dps uz neni moc drahej.

Uživatelský avatar
Gotrekcz
Quill Rat
Příspěvky:4
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:GotrekCZ#2361
Bydliště:ČR, Západní čechy

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od Gotrekcz » 30.09.2012, 08:43 hod.

leviathan969 píše:Zdravím Vás

Ak to nevadí tak nebudem zakladať novú tému keďže sa jedná o podobný problém (ak to je problém tak ho založím). Môj problém spočíva v ACT3. ACT2 som po úpravách zvládol v pohode no tu je to hrôza. V pomere to je jedna elitka na 6-7 úmrtí. Chcem vás teda pekne poprosiť aby ste sa pozreli na môjho barbara a poradili čo zlepšiť alebo ako upraviť build. Finančne som na tom trošku biedne - cca 4M.
Tu je môj profil: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Levi ... ro/2860502
Ďakujem veľmi pekne a budem rád za každý názor a radu.
Nějak tam postrádám rezisty.
Rizek - Barbarian - lvl 60 (12+)
Cannibal - Witch Doctor - lvl 32+

"Hrdinové umírají, legendy žijí dál."

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od spiderer » 30.09.2012, 11:21 hod.

Leviathan - to bude komplikovanejsi - mas malo defenzivnich atributu - velmi malo allres na A3/4, malo armoru, malo efektivniho zdravi, k tomu vsemu chybi nejaky healovaci gear na LoH, LS nebo alespon life per second. Tohle by se krom tech resistu dalo jeste asi pouzivat, ale s dmg okolo 100k - na to jak malo defenzivne mas barbara staveneho mas velmi malou dmg.

Co se tyce zlepseni defenzivy - je mozne zvysit allres na nejakych +/- 500+ a sehnat gear s nejakym healovanim
Co se tyce zlepseni ofenzivy - klasika, zvysit crity - chance i damage, optimalne v pomeru 1/10 = treba 30% CC na 300% CD, a k tomu treba navysit attack speed

Nejjednodussi cesta jak prezit - jednu 1h zbran vymenit za stit s vysokou black chance + treba nejake redukce + moznost mit crit chance az 10%

Tech cest je hodne, ale pokud na kazde elite 7x umres, sel bych cestou zvysene defenzivy a postupem casu bych pridaval na dmg, ne naopak ;)

antihero
Quill Rat
Příspěvky:7
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od antihero » 02.10.2012, 22:06 hod.

Cau, nejsu v D3 zadnej profik, tak sem prisel poprosit o radu. Hraju na inferno ACT III a porad chcipam mi prijde, poskozeni by to asi taky chtelo zlepsit... Chtel sem se zeptat, jaky vybaveni bych mel shanet ?

aktualni stav:

http://eu.battle.net/d3/en/profile/anti ... o/19963488

diky

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od spiderer » 02.10.2012, 23:06 hod.

Prijde mi, ze na A3 by to chtelo trosku zainvestovat do gearu - nemas nijak prehnane defenzivni ani ofenzivni schopnosti ;)

Tipy k defenzive:

- jako prvni pokud chces hrat se stitem urcite sehnat nejaky s blockem alespon 25%+ at ten stit ma smysl, idealne stormshield - block az do 34%, vysoka allres a STR + redukce myslim melee a elites - pokud bys chtel, jeden slusny s 32% blockem a hezkymi staty jsem na foru koupil za 2,5M, muzu prenechat za stejnou cenu a nebo prohledej AH
- resisty mi prijdou ok, ale cca stovka navic by ti taky asi neuskodila
- koukam ze mas cca 800 LoH a 2% LS - to je ok, ale na LS je potreba mit nejakou damage jinak benefit nepocitis

Tipy k ofenzive:

- radikalne zvysit damage bude na progress + pripadne farmeni nezbytne
- zakladem bude zapracovat na crit chance a crit dmg, plati klasicke pravidlo to vyladit v pomeru cca 1:10 = na 30% crit chance, 300% crit dmg coz jsou i hodnoty, ktere bych bral jako vychozi minimum ;) s pasivkama ruthless a weapon master se dostanes na 20% crit chance (v pripade ze zbran budes mit mace nebo axe) a 100% crit dmg - idealne sehnat zbran se socketem kam das zeleny kamen, kterym si crit dmg navysis, dale na crity idealni casti gearu budou rukavice (az 10% CC a 50% CD), amulet (az 8,5% CC a 64% CD), na stitu se da taky az 10% CC..
- Pokud budes chtit pote zvysovat dmg da se to udelat i pres attack speed a STR, ale zacal bych predevsim critama a zbytek ladil za pochodu az potom

Komplet gear ted rozebirat nebudu, jsem na telefonu a je to nepohodlny, ale v zakladu nejak takhle by jsi to mohl ladit a jakmile se dostanes s temi crity na 30/300 a poridis lepsi stit + zbran, tak budes v pohode ;)

Skilly bych asi udelal jinak ale nevim jak moc ti stavajici build vyhovuje. Urcite bych zmenil pasivky - Nerves of steel bych vymenil za Tough as nails a pak bych to doplnil Ruthless a Weapon masterem. Aktivni skilly co tam mas vicemen nepouzivam, ale Call of ancients bych vymenil za WotB s runou insanity na brutalni dmg, navic u frozenu a jaileru nebudes s touto schopnosti blokovanej coz se v pripade kombinace s desecratorem nebo arcane sentry hodi, nevim jak moc jsou pro tebe nezbytne skilly ignore pain a revenge, ale pokud prezijes i bez nich, jednu bych vymenil za battle rage na 30% zvyseni dmg na 30s - to se celkem hodi.

Snad ti to aspon trosku pomuze, hodne stesti ;)

walosek
Gorebelly
Příspěvky:230
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Barbar - INFERNO

Příspěvek od walosek » 03.10.2012, 13:14 hod.

dej si jinou runu na Ignore pain - buď na další life steel nebo na delší trvání
rozhodně lepší zbraň! podle typu zbraně pak buď pasivka weapon master nebo můžeš nechat to superstition
stávající dvě vyměnit jak psal spiderer
nějakej levnej chest armor se třema dírama, nějakýma resistama, sílou a +armorem seženeš a rozhodně ti to pomůže víc než ten kousek, co máš na sobě
helma je dle mého názoru absolutní šrot, vyndat šutr a vendor, hledat něco s vyššíma hodnotama str a allres, socket je fajn, případne +armor
pak jak psal spiderer, jít po crit chance a crit dmg

Odpovědět

Zpět na „Barbarian“