Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Moderátor:Dark_Deamon

Odpovědět
Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330
Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od raisen » 20.11.2012, 20:38 hod.

Dark_Deamon: Tak ten Fire Skiller je super!!
HC grál: 537/516 (-21)

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 20.11.2012, 21:22 hod.

Tak si to střihnu ve čtvrtém aktu ven z Pandemonia a říkám si, jak by mohl vypadat uvítací výbor...no hodně početně. Před bránou na mě číhalo asi 10 skákavců a 5 obřích netopýrů s infernem...a při manévrování okolo nich mě pak obestoupilo asi 10 dalších natopýrů. Opravdu vřelé přivítání u rozehřátého inferna v infernu. :green: Bylo to o assassinčiny prsa, ale přežil jsem to.

edit: Tak jsem už před chaos sanctuary...a mám dilema..players 1 nebo 8?
edit2: Tak se budu muset rozhodnout sám, když nikdo nedá názor...players 8, ať je nějaká sranda....která však skončí u Diabla nebo ještě dříve...u Infektora. Inferno dost Fraxinu pálí.
edit3: Tak je to tu. Not even death can save you from me. Je přesně 23:01
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dragonius » 20.11.2012, 23:03 hod.

Tak muj nazor to nezmeni, ale kdyz uz jedes vse na p8, tak i tady :-)
Dej vedet, jak jsi dopadl..
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Cirdan
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Cirdan #2807
Bydliště:Šedé přístavy

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Cirdan » 20.11.2012, 23:13 hod.

Fraxinus: Držím palce.
Zima se blíží.
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 20.11.2012, 23:19 hod.

Hotovo, Diablo zdechl za 17 minut. :)
A parchant ZASE NIC NEDAL. :OXO Poslední rána patřila mercovi... :(
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dragonius » 20.11.2012, 23:27 hod.

Tak to byl celkem kratky boj, super... Drop nic moc, to si rikam, jestli na nas pak ceka neco velkeho :-)
Štěstí přeje připraveným...

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 20.11.2012, 23:34 hod.

Díky Tiger striku má kopačka i přes base DMG na pouhých 4-10 u obyčejných heavy boots celkem lehce přes 1000 physical (66%) a fire (33%) dmg, takže jsem frustrovaný byl jen z toho dropu. Každopádně opatrnost musela být nade vše, asi 3x mě pěkně sežehnul a jednou seslal bone prison (naštěstí se trefil do merce). Takže taktika byla oživit merce, doufat že koupí bone prison (což se stalo jen jednou; a to byl v podstatě jediný úkol, který měl :) ) Pak jsem jen čekal na to, až začne shadow warriorka útočit, aby se na ní Diablo zaměřil. Na zbraních měla vyšší DMG než já, takže se nikdy nestalo, že by ji ignoroval. Pak jsem se přiblížil já z jiného úhlu a pokud ji red lightning hosem nesežehl hned, tak jsem stihl 2x naplno nabít a kopnout. Pak recast shadow warriorky a proces opakovat, a hlídat zdraví i manu. Sání z cobra striku jsem nepoužíval, zde by to zbytečně zdržovalo a občas se stalo, že se čtyři kopy za sebou nezdařily a já musel od Diabla pryč. Takže asi 8x jsem podnikl výlet do města pro láhve a merce.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

Uživatelský avatar
Cirdan
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Cirdan #2807
Bydliště:Šedé přístavy

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Cirdan » 20.11.2012, 23:53 hod.

Fraxinus: Gratuluji.

Opravdu nemám rád cold enchanted + extra strong bosspack Spearwoman. :evil: Kamikadze stihl umřít jen 3x, protože mě to neustálé oživování štve a leze pěkně do peněz.

Edit: Tak ještě víc nemám rád lightning enchanted, protože při vlezu do Cave lvl 2 na mě naběhl kostlivec a lučištnice, pro jistotu oba LE. Fakt miluji, když dostanu cold od lučištnice a pak do mě jdou 2 LE, takže jsem to nepřežil.

Fraxinus: Prosím vylosuj mi něco jiného než paladina.
Zima se blíží.
Obrázek

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 21.11.2012, 01:10 hod.

raisen: Díky :) Naprosto mě to pěkvapilo, ale hlavně potěšilo.

Fraxinus: Gratulace ke zdolání Diabla. Já to štěstí s Assou bohužel neměl.

Cirdan: Škoda další postavy. Zrovna dneska jsem si tak v duchu říkal, že už dlouho nikdo nezemřel. Snad dostaneš něco, s čím dosáhneš víc úspěchů ;)

Tak si říkám...co kdyby mi padl The Oculus. Nosit...nenosit. Je fakt, že ten Teleport when struck je pěkná sviňárna :green:

Uživatelský avatar
Cirdan
Wraith
Příspěvky:137
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Cirdan #2807
Bydliště:Šedé přístavy

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Cirdan » 21.11.2012, 01:33 hod.

Dark_Deamon: Tak on ten paladin byl na normalu hračka (tedy kromě merce, ten byl na prd), horší to bylo na nightmare, hlavně to teď byla smůla na bosspacky. Kdybych poslední dobou nehrál Hammerdina, tak s tímhle buildem začnu znovu, ale paladina mám momentálně až po krk.
Zima se blíží.
Obrázek

Uživatelský avatar
Fraxinus
Adviser
Příspěvky:3398
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:Fraxinus#2208
Bydliště:Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Fraxinus » 21.11.2012, 01:35 hod.

Cirdan:
Tak to mě mrzí :(
No nedá se nic dělat, tvá nová postava: Druid - Fissure (20), Summon Spirit Wolf (20) - Cyclone Armor (10), Poison Creeper (10) - A1 merc Cold

Jinak zachovej prosím všechny screenshoty z toho paladina i excelovský soubor. Už jsi byl dost daleko, takže se klidně může stát (i když bych byl rád, kdyby ne), že bude ten paladin mít z tvých postav nejvíc bodů.
...Ancients, go, go go!
Current Project: Popis skillů na Diablo2 centrále - zde je k nahlédnutí (100 % completed)

LordKiller
Adviser
Příspěvky:81
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od LordKiller » 21.11.2012, 06:01 hod.

tak sem si chtěl nahodit plugy, že si zvětšim stash a vono nééé ... checking failed .. tak hezky po staru :(

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od RIP » 21.11.2012, 06:57 hod.

@Fraxi:Gratulace ke zdolani Diabla ;)

@Cirdan:To je mi lito, ale tahle kombinace mi nekolikrat taky pekne zatopila

@BladeMaster:Dik za info, ja vedel, ze to freeze target funguje perfektne na mercovi z A2, jen jsem potreboval info, jak na rogune

@DEaemon:No vidim, ze mas nejen silny build :lol: :lol: (coz potvrzuje rychlost Tveho progresu) ale i stesti na itemy, gratuluju ;)

Co se tyce meho Druida, no, nejak na nej prestavam mit dostatecne pevne nervy :lol: :lol: Sice jsem zvladl zbytek A1 a ted drepim v Lut Gholeinu, ale ani se mi nejak dal pokracovat nechce :roll: Pri vedomi toho, jakej brutus byl v A1 se na ty hordy kostaku, skarabu a ozivovacu v A2 vubec netesim

Uživatelský avatar
raisen
Adviser
Příspěvky:2330

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od raisen » 21.11.2012, 08:03 hod.

LordKiller: Nahazuj je na verzi 1.13c, ta, která se stáhne při vstupu na BN, je 1.13d a na ni plugy nejdou.

Fraxinus: Také gratuluji ke zdolání Diabla. Ať se Ti v pátém aktu daří a hlavně ať něco padne.

Cirdan: Tak to je mi líto. Ale zase nová postava je moc pěkná. Připomíná mi jednu moji, se kterou jsem dohrála HC poprvé :-) Jen škoda, že je tam ta mercyně z prvního aktu. Ten z druhého by lépe držel monstra pod Fissure.
HC grál: 537/516 (-21)

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od RIP » 21.11.2012, 08:44 hod.

No, snad ta vlcata taky odvedou trochu prace, na zacatku pomuzou zabijet, pak aspon trochu muzou tankovat, ikdyz vyvolavat je bude asi porad...Na druhou stranu - jeden bodik v Grizzlym a ma supr durable tank...

Co se tyce me, tak premejslim, jestli ma vubec cenu zkusit psat nejaky report, prijde mi, ze jak s tim zacnu, tak ten druid zarve :lol: :lol:

Uživatelský avatar
BliiNky
Burning Soul
Příspěvky:791
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BliiNky » 21.11.2012, 10:22 hod.

@RIP - Proč nezkusíš snížit players? Ze zkušenosti vím, že je to spolehlivej recept, jak navrátit hratelnost postavě, která ti leze čím dál víc na mozek. Ta bodová penalizace podle mě až tak bolestivá nebude :wave:

Uživatelský avatar
Dragonius
Minion of Destruction
Příspěvky:933
Currenly, I'm playing:Diablo 2
Bydliště:Louny

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dragonius » 21.11.2012, 10:26 hod.

to Cirdan: Aj mě je to líto...

Dneska hodinka hraní, žádný unikát, jen skoro 2x smrt, ale zatím to jde.
Štěstí přeje připraveným...

RIP
Warlord
Příspěvky:2860

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od RIP » 21.11.2012, 11:02 hod.

Ono o body mi ani tak nejde...Chci rict, mam 3 duvody, proc to tak jedu:

1) Potrebuju co nejvic expu, abych byl schopnej pripadne v A5NM nahodit medu
2) Chci max. moznost dropu, abych pripadne melsanci sehnat neco slusnyho, tedy i runy
3) Jsem tak proste zvyklej :lol:

Uživatelský avatar
BladeMaster
Wraith
Příspěvky:132
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od BladeMaster » 21.11.2012, 15:21 hod.

Tak som dneska pre začiato skúsil Gamble a dopadlo to dosť slušne. Padli aj pekné rukavice, ktoré by stáli za personifikáciu, keby som bol assassinka . Teraz sa len dostať do 5. aktu a bude aj nejaký ten damage.

Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Random Hero Challenge (Turnaj potřetí)

Příspěvek od Dark_Deamon » 21.11.2012, 15:29 hod.

BladeMaster: Maul je pěknej, ale ty rukavice jsou k ničemu. Chybí IAS a CB. Pokud člověk chce fakt dobrý rukavky pro Assu nebo Amu, tak bude vždy nejlepší blood craft.

Odpovědět

Zpět na „Turnaje“