Info o PvP

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Uživatelský avatar
kojot
Zhar the Mad
Příspěvky:1686
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:TruE#2982
Re: Info o PvP

Příspěvek od kojot » 28.11.2012, 20:14 hod.

Patho píše:
kojot píše:Kde jsi přišel na to, že budou ještě 3 patche do PvP? :D
Může jich být ještě třeba 50. Může být klidně patch 1.0.24 a po něm až patch 1.1.0. Je třeba pochopit to číslování ;) .
to je tiež pravda,ale spravili to už niekedy tak? (ja o tom neviem ;) tak preto som napísal 3) ale okey, môže sa stať :)
Udělali to tak už několikrát. Bylo by docela nepraktické, když už kdysi říkali, že PvP bude v patchi 1.1, tak by prostě museli udělat 9 patchů před tím, ať by chtěli nebo ne. A to je dost na nic. Vůbec nemohli vědět, kolik patchů bude potřeba vydat. Vůbec by to nedávalo logiku.
Obrázek

Uživatelský avatar
McP
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McP#2697

Re: Info o PvP

Příspěvek od McP » 29.11.2012, 02:47 hod.

Zdravim pani. Zacal som dnes skladat CZ-SK PvP stats rebricek, aby sme vedeli porovnat, ako je na tom nas gear medzi nasimi krajanmi. Ak mate na diabloprogress.com PvP dummy mensie ako 50k+, tak mi poslite pod rebrickom vas profil a pridam vas.

Ladder:
http://mcp42.com/pvp-stats-cz-sk-ladder/

Uživatelský avatar
tomisco
Doom Knight
Příspěvky:555
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:tomisco#2845

Re: Info o PvP

Příspěvek od tomisco » 29.11.2012, 04:10 hod.

Zajímavé. Až se mi načte profil s normálním prstenem a ne se Stone of Jordan, tak to pošlu. Se SoJ tam mám 1596. místo v EU.

Uživatelský avatar
Peckoslav
Minion of Destruction
Příspěvky:878
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Peckoslav#2167

Re: Info o PvP

Příspěvek od Peckoslav » 29.11.2012, 08:51 hod.

OnToVedel: zajímavá tabulka, uvítal bych tam sloupec s tím PvP Dummy dle kterého se žebříček řadí. Vzhledem k tomu, že tam jsou odkazy na diabloprogress a na BN profil, tak bych z toho vypustil sloupec s tagy :)

JInak si mě tam klidně přidej, můj profil je v podpisu :)
Obrázek
Od konce září 2015 jsem zpět a teprve se tu rozkoukám :D

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Info o PvP

Příspěvek od Nekronaut » 29.11.2012, 09:34 hod.

Díky za tabulku, je to zajímavé porovnat si pindíky :D . Jediné co mi vadí na tom jak to Diabloprogress počítá je IMO příliš velký důraz na význam celkového Life. To nejvíc ovlivňuje EHP a to zase hrozně ovlivňuje PvP dummy score. Když máš slušné rezisty, armor, redukce či bloky, je life od jisté hranice druhořadý stat řekl bych. Rozhodně bych ho do EHP nepromítal v takové míře.

Jinak celkem zajímavá diskuze k PvP: http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/ ... 436?page=1

Uživatelský avatar
McP
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McP#2697

Re: Info o PvP

Příspěvek od McP » 29.11.2012, 13:41 hod.

Peckoslav píše:OnToVedel: zajímavá tabulka, uvítal bych tam sloupec s tím PvP Dummy dle kterého se žebříček řadí. Vzhledem k tomu, že tam jsou odkazy na diabloprogress a na BN profil, tak bych z toho vypustil sloupec s tagy :)

JInak si mě tam klidně přidej, můj profil je v podpisu :)

Ved ten stlpec tam je od zaciatku... posledny stlpec vpravo.

Punky
The Butcher
Příspěvky:1189

Re: Info o PvP

Příspěvek od Punky » 29.11.2012, 13:51 hod.

no ten posledny ukazuje umiestnenie v europe podla toho pvp dummy... on asi myslel hodnotu toho dummy prave... napr PvP dummy: 222,964 a k tomu PvP EU all classes: 26985

Uživatelský avatar
Azataki
Fallen Shaman
Příspěvky:56
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Info o PvP

Příspěvek od Azataki » 29.11.2012, 14:23 hod.

Nekronaut píše:Když máš slušné rezisty, armor, redukce či bloky, je life od jisté hranice druhořadý stat řekl bych. Rozhodně bych ho do EHP nepromítal v takové míře.
Jenze cim vic mas rezistu, armoru, redukce, atd.. tim vetsi vahu ma kazdy HP at uz se na to divas z pohledu maximalniho zdravi nebo jeho regenerace.

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Info o PvP

Příspěvek od Nekronaut » 29.11.2012, 14:26 hod.

Vím jak to myslíš. Já to beru tak, že když má malý rybník velkou a pevnou hráz, tak je lepší než velký rybník s hrází děravou. Přitom EHP by měli třeba oba rybníky stejné :D

A regen tohle score nezohledňuje. Na to je tu Heroscore, možná by bylo o něco relevantnější...

Uživatelský avatar
McP
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McP#2697

Re: Info o PvP

Příspěvek od McP » 29.11.2012, 15:36 hod.

Nekronaut píše:Vím jak to myslíš. Já to beru tak, že když má malý rybník velkou a pevnou hráz, tak je lepší než velký rybník s hrází děravou. Přitom EHP by měli třeba oba rybníky stejné :D

A regen tohle score nezohledňuje. Na to je tu Heroscore, možná by bylo o něco relevantnější...
Heroscore nehrozi... hadam nechcete aby vas predbehli postavy ktore dostanu milion bodov za max magic find, max gold find, pickup radius a pod :)

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Info o PvP

Příspěvek od Nekronaut » 29.11.2012, 15:39 hod.

Nevím o tom, že by to počítalo i MF a GF. Naopak to počítá důležité life&resource regeny.

http://www.diabloprogress.com/post/88_D ... re_Ranking

Uživatelský avatar
McP
Quill Rat
Příspěvky:30
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McP#2697

Re: Info o PvP

Příspěvek od McP » 29.11.2012, 16:18 hod.

V heroscore dostavaju najvacsie hodnotenia casto "zle" itemy. Viem o com hovorim, riesim to kazdy den. Nechce sa mi tuto debatu viest. Proste robim PvP cz-sk rebricek, tak kto chce sa moze pridat :)

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: Info o PvP

Příspěvek od Kuki10 » 01.12.2012, 11:16 hod.

Ja myslim ze az pvp vyleze, tak se budem vsichni jeste hodne divit.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Info o PvP

Příspěvek od Jojo WD » 01.12.2012, 17:37 hod.

Kuki10 píše:Ja myslim ze az pvp vyleze, tak se budem vsichni jeste hodne divit.:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

No mozno aj ano :)
Obrázek

Uživatelský avatar
Patho
Gorebelly
Příspěvky:309
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Patho#2188

Re: Info o PvP

Příspěvek od Patho » 01.12.2012, 17:54 hod.

jay wilson nam to objasnil: There is no specific PVP gear, only gear good for PVP depending on your build.


https://twitter.com/Angryrobotics

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Info o PvP

Příspěvek od Ragnarok » 03.12.2012, 08:58 hod.

Je to tak. Tak nakonec PvP gear nebude. Ted je otazkou co bude mit "hodnotu".
Osobne bych to videl asi takto:
1. Resist All
2. Chance to block
3. % Life
5. Armor
6. Reduction of control impairing effects

...
Takze vytahnout stity, Mempa a jdeme na to :))
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Uživatelský avatar
Nekronaut
The Butcher
Příspěvky:1148
BattleTag:Nekronaut#2332

Re: Info o PvP

Příspěvek od Nekronaut » 03.12.2012, 09:26 hod.

Block a dodge bych viděl nejvýš. Tzn. monk/barb proti DPS DH. Intouši asi trochu v nevýhodě. No uvidíme. Každopádně absence PvP gearu mi udělala radost :)

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Info o PvP

Příspěvek od AlterEgo » 03.12.2012, 09:35 hod.

Nekronaut píše:Block a dodge bych viděl nejvýš. Tzn. monk/barb proti DPS DH. Intouši asi trochu v nevýhodě. No uvidíme. Každopádně absence PvP gearu mi udělala radost :)
Je plno skillu na ktere nejspis dodge/block nepujde. Aspon kdyz to porovnam s podobnyma efektama od mobu na ktere se to tez neaplikuje.

Uživatelský avatar
Jojo WD
The Butcher
Příspěvky:1019
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Jorox#1330

Re: Info o PvP

Příspěvek od Jojo WD » 03.12.2012, 10:37 hod.

No tak ked ten gear nebude tak to aby som uz zacal setritnanovy gear co budem musiet kupit
Obrázek

Uživatelský avatar
Ragnarok
Gorebelly
Příspěvky:252
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Ragnarok#2825

Re: Info o PvP

Příspěvek od Ragnarok » 03.12.2012, 11:04 hod.

Hlavne mi prijde jako totalni pitomost, ze by pro PvP existovalo neco jako porovnani a vyhledani souperu podle gearu. Tim by totalne ztracelo smysl chtit lepsi gear. Videl bych to, ze v jednotlivych zapasech to bude nahodne a o to presdne pujde, aby se vsichni snazili mit co nejlepsi itemy. Ja byt managerem v Blizzardu, tak bych nikdy nedovolil, aby se souperi porovnavali podle gearu. Blizzard urcite chce vydelat na tom, ze budou lide, kteri si ten equip nakoupi na RMAH. Urcite je spoustu lidi, co nebavi farmit a cekaji jen na PvP, pro ne ten RMAH bude jako stvoreny.

Osobne se na PvP take dost tesim a i kdyz si to nikdo z nas zatim neumi predstavit, je jasne ze to casem vysperkuji. Myslim to tak, ze je 100% jasne, ze bude muset probehnout nekolik opravnych patchu ohledne skillu na jednotlivych postavach, protoze jedna postava bude OP a druha bude skodna s jakymkoli vybavenim. Tohle vidim jako beh na dlouhou trat. Proto nechapu proc Blizzard davno to PvP nevypustil a nebalancuje ono PvP na hracich.
Kouzelníci všech zemí, spojte se!
http://eu.battle.net/d3/en/profile/Ragn ... o/36058370

Odpovědět

Zpět na „Obecně“