HELLERcz HC - (WD)

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Zamčeno
Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172
Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od Tapeworm » 14.05.2013, 09:01 hod.

Zase v A4 je aspoň sranda ne :D

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od HELLERcz » 14.05.2013, 12:02 hod.

Ale sranda ani ne. Najit nv5 je kumst ale nevadi hlavne ze to je za mnou.

Odesláno přes Tapatalk pomocí SGNote II
Obrázek

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od spiderer » 14.05.2013, 12:07 hod.

Na to mp3 to byla tezka pohoda, nez se vetsina mobu stihla k Hellerovi priblizit tak byla nicivou silou rozsmelcovana na kousky :D

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od HELLERcz » 14.05.2013, 12:32 hod.

No tak jasny z vaseho pohledu uz to je v cajku ale muj krovacek je delanej na mp1 mozna 2. V parte moc platnej na vyssi nejsem. Pripadam si pak spis jako vyzirka a ani me ta hra tak nebavi.

Odesláno přes Tapatalk pomocí SGNote II
Obrázek

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od Kuki10 » 14.05.2013, 12:38 hod.

To nemuzes tak brat, ja ze zacatku lital za tapem se 40k dps tusim.:-S

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

spiderer
The Butcher
Příspěvky:1251
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:spiderer#1213

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od spiderer » 14.05.2013, 13:22 hod.

To se vytahne jakmile padne nejakej slusnej drop :) Staci jedno critovy mempo a mas na gear na MP5+ hned :)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od HELLERcz » 14.05.2013, 13:25 hod.

Vsak ja vim :-) ale zatim nic takoveho nepada jen same brimy. Ja jsem ale trpelivej..

Odesláno přes Tapatalk pomocí SGNote II
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od HELLERcz » 14.05.2013, 21:22 hod.

PL 27 - PL 28

Dnešek jsem začal hrát trochu později. Po práci na mě padla únava podepsaná po dvou dnech nočního hraní :D

Pak jsem se vrhnul na jeden run A1 mp1 a dropnul mi asi zatím nejlepší žlutý item. Boostnul mě a tak jej využívám. Jedná se o botky ( 163 int, 62 vit, 56 AR, 12% MS, level reduce 6 ).

Po jednom runu jsem se vydal znovu brázdit A1, nyní jsem přiložil a dal si mp2. Hráli jsme s plnou partou a byla to dost zábava. Vyšší mp jde znát hlavně na "dobře" rollnutých affixech elitek :D jednou tam kolegovi i procla pasivka. U býčků :-)

Radost mi udělal i drop.

-> Nejprve jsem viděl na zemi Shield ( Ivory Tower ) :D říkám si áá jasnej brim. Ale nakonec byl vcelku fajn rollnutej ! A já jej prodal za 1M
Obrázek

-> Následoval Storm Crow s CC 4% .. do aukce jsem jej dal za 7,5M
Obrázek

-> Pak mi padla headka pro Monka ( Tzo Krin Gaze ) s blbým rollem

Budu teda jezdit mp2 a doufat v lepší dropy a žádnou smrt :-) :wave:
Obrázek

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od ViolatorCZ » 15.05.2013, 08:30 hod.

JJ mp2 je znát /bejčci mi dali zabrat/, ale zábava luxusní , dropy taky ušly.
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od HELLERcz » 15.05.2013, 09:08 hod.

Dneska odpoledne můžeme dát zase hru. I s Tomášem :-)
Obrázek

Uživatelský avatar
ViolatorCZ
Gorebelly
Příspěvky:250
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:ViolatorCZ#2356

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od ViolatorCZ » 15.05.2013, 09:29 hod.

Bo se ze mě stal závislák na D3, tak určo
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od HELLERcz » 16.05.2013, 15:39 hod.

PL 28 - PL 32

Během těchto paragonů se neudálo nic zvláštního. Dropy takřka stále nulové, nic se neprodává, tak jen chodím a expím.

Přesedlal jsem na MP2, dá se to.

Včera jsem dost rychle prohnal bráchu na 60 lvl (hraje za DH), tak dneska se pustíme do progresu A1 :-) vypůjčil jsem mu na nákup 10M.
Obrázek

sorak83
Quill Rat
Příspěvky:49
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:sorak83#2839

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od sorak83 » 17.05.2013, 14:23 hod.

pru dropy nulove.. svitilo ti to 2x myslim pred tim nez jsem sel cucet na telku, kazdy brim dobry pokud nemas super roll amulet.. ;)

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od HELLERcz » 18.05.2013, 15:46 hod.

PL 32 - PL 36

Začal jsem aktem 1, kde jsem mimojiné poprvé okusil téměř svojí smrt. Procnula mi pasivka a naštěstí jsem utekl. Agony 2 a iluzionista Hulk si málem na mě pošmáknuli, šmejdi.

Na chvíli jsem opustil zabíjení nepřátel a lovení Zhelobba v Aktu 1 a přesunul se na 2. Akt. Nechal jsem si obtížnost mp2 a jednak se snažím najít opět chybějící fialky (zatím marně) a taky zkouším dropy klíče (taky marně :D )

Po dobu hraní jsem si prozatím udělal 4 paragony, za celou dobu mi padl jen Windforce (brim) a v celku zajímavý žlutý prsten (dex, vit, cd, díra, ar) a pěkně rollnutý quiver Dead Man Legacy (192 dex. 183 vit, 19% as, cc 10%, bola shot 10%)
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od HELLERcz » 20.05.2013, 06:02 hod.

PL 36 - PL 39

Hlavní herní den, neděle, jsem popošel zase o pár paragonů. Nejčastěji jsem hrál s bráchou, co má DH a během dne se vystřídalo pár lidí do party. Zůstali jsme u hraní aktu 2 na mp2, na samotný závěr jsme pak zkusili akt 1 na mp3 :)

Během hraní v 2. aktu jsem konečně našel fialku Yakaru. Takže si můžu udělat v achievu fajfku a zbývá mi jich ještě dost :D

Taky jsem si řekl, že zkusím štěstí v kraftění, když mám v truhle 13 kousků brimů. Udělal jsem tedy 13 amuletů a bohužel výsledek nulový. TO samé nastalo i u kraftění bracerů. Těch jsem udělal cca 70 a bez spokojenosti.

Dropy: během hraní jsem dropnul 5 legendárek a 2 setovky. Níže ukážu obrázky, něco je fajn a příjemné, něco naštve díky totálně low rollu :)

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Obrázek

_ Už to jde, problém byl v obrázku poslední, Zunimassy .. nevím, thumbnail prostě nejde vložit. Tak tu mám velikána :( :D

Dneska po práci se opět pustím do farmení aktu 1 na mp3 a budu doufat, že padne nějaká za zunimassa chestka, či něco co prodám za 100+M :D :wave: a samozřejmě se budu snažit neumřít a neskončit na hřbitově.
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od HELLERcz » 21.05.2013, 06:20 hod.

PL 39 - PL 40

Včera jsem postoupil jen o jeden paragon, jelikož jsem se hlavně ze začátku věnoval hledání unikátních mobů. Tak jsem oprášil na SC Barbara a chodil s ním.
Konečně mám splněného, zabitého Zhelobba ! :)

Až teprve v noci jsem přepnul zpátky na HC křováka a hrál opatrnou hru na mp1 ve 2. aktu a lovil další várku unikátů. DOkola jsem chodil jen Howling + Storm Halls.

Za celou dobu mi nepadla ani jedna legendárka :/ ale tak hlavní je, že jsem neumřel. Dopoledne mi totiž při jednom runu v práci procnula opět pasivka :D

Jinak křovák má na účtě 38M, nějaké ňufy jsem prodal, něco nasbíral ... má cenu za takové prachy něco na sobě vylepšovat, nebo mám čekat na vyšší sumu ?
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od HELLERcz » 22.05.2013, 01:17 hod.

PL 40 - PL 43

Dneska jsem postoupil úspěšně o tři paragony. Opět jsem podnikal sérii tahů na fialky ve druhém aktu na mp1, později na mp2. Ani jednou jsem na žádnou fialku bohužel nenarazil.

Hned ze začátku dne se mi stala fajn věc. Z jednoho moba mi padly hned 2 legendárky. Je škoda, že mě nenapadlo to vyfotit na památku. Tak alespon foto, co mi to vůbec padlo:

Obrázek

Skorn je dobrej, doufám, že z prodeje něco málo vyrýžuju :)

Další dropy nestojí ani moc za rozepisování. Samé brimy. Celkem 7 brimů za den. To ujde. Očekávám další hrací den nějakou setovku konečně. Dlouho nepadla.

Malé novinky, co se týče skillů a equipu. Vyřadil jsem z boje Echoing a koupil si Manajumu. Aktuálně jsem na dmg 64,5k unbuf. Z boje jsem vyřadil kolegu Gargantuana a zvolil si Hex. Pejsky jsem si nechal :)
Obrázek

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od HELLERcz » 24.05.2013, 06:37 hod.

PL 43 - PL 45

Na křováka přišla menší krize.
Během posledních dvou paragonů to bylo fajn, expilo se příjemně při skypování s Alfonsem :) , když jsem byl v jednom runu v plné partě lidí, tak mi padla v kryptě z res. chesty setovka - IK botky. Bohužel měly mizerné staty. Str. + Vit. jen kolem 100, all res 79 a nesmyslnej level reduce 10. Tak je holt budu muset prodat za minimální cenu na AH, což je cena pohybující se jen kolem 10M.

No a proč krize. Včera jsem nehrál vůbec, protože jsem byl u sousedů Poláků v Krakowě podívat se na Gumball 3000, dojel jsem v noci totálně zničenej. A dneska ráno kouknu do hry do aukce a nic se mi neprodalo a naštvalo mě to. Prachy nemám, co jsem myslel že konečně prodám byť pod cenou, tak se neprodalo ... :/
Dropy mám taky na prd, když už konečně padnou ty IK botky, tak mám nejhorší možný roll. Uvidím, jestli není na čase dát si pauzu :/
Obrázek

grimlong
Wraith
Příspěvky:176
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:DEJVOS#2122

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od grimlong » 24.05.2013, 12:53 hod.

Casem neco super padne. Na softu mi behem cele doby hrani nepadlo vubec nic a ted se mi v posledni dobe na HC se super dropama doslova roztrhl pytel,takze farmit, farmit, farmit.

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: HELLERcz HC - (WD)

Příspěvek od HELLERcz » 24.05.2013, 13:16 hod.

To je proste vec nahody no. Na sc mam nahranych 1200 hodin a padl mi tam maximalne jeden nebo dva itemy co staly za to.
Tady zatim prd po 100 hodinach.
A jeste kdyz padaji smesne rolly tak to bych vypenil uplne :-D ale urcite to neberu jako kritiku hry... Ale dost mozna se premistim na Nikdyzimu :-D

Odesláno přes Tapatalk pomocí SGNote II
Obrázek

Zamčeno

Zpět na „Hardcore“