WW Barbar na HC

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
HoRRoR
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HoRRoR#2328
WW Barbar na HC

Příspěvek od HoRRoR » 19.02.2013, 12:13 hod.

zdravim :)

doufam ze toto tema tu jeste neni :D
momentalne mam rent build ale casem bych chtel rozjet ww barba a chtel sem se zeptat zkusenych hracu co maj snim zkusenosti jak to snim vubec je na Hc,jake kriteria bych mel splnovat abych ho moh jet bez vedsich problemu,je mi jasne ze rezy musim mit okolo 800 bez bufu nejlepe,vysoky Hpcka a cc okolo 50,ale treba life steal a Loh a dalsi uzitecne informace aby nemel problemi ve 3aktu.
budu rad za kazdou radu :)

inox
Fallen Shaman
Příspěvky:54
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:inox#2628

Re: WW Barbar na HC

Příspěvek od inox » 19.02.2013, 13:41 hod.

jseš asi hooodne bohatej čečé :)

RoX
Quill Rat
Příspěvky:18
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: WW Barbar na HC

Příspěvek od RoX » 19.02.2013, 13:47 hod.

500ar bez buffů stačí, 40% cc bez buffů taky. Místo dvou jednoruček raději jednu weaponu s velkým atack speedem a critical damagem + štít. Cokoli do ats se hodí, takže Mempo na hlavu, Lacuni Prowlers atd. Logicky, co nejvíc HP. Jako boty je dobrá volba Fire Walkers.. Probíhal jsem A3 s WW buildem i bez Mempa a šlo to. Nicméně jak mě smrt mnohých přesvědčila - vyplatí se postavit build, který přežije 10s odlogování, když je lag/disconnect.. A to u WW barbara by šlo do stovek milionů podle mě..
Obrázek

Tapeworm
Burning Soul
Příspěvky:634
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Tapeworm#2172

Re: WW Barbar na HC

Příspěvek od Tapeworm » 19.02.2013, 15:41 hod.

Char na přežití 10s lagu/DC postavíš, ale jen v případě normálních potvor pokud to budou elitky a špatný kombo vlastností tak podle mého DC/lag Uberbosse stejně nejde přežít :)
Nicméně WW barb, kterej bude životaschopnej na HC přijde asi dost draho.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Re: WW Barbar na HC

Příspěvek od Kuki10 » 19.02.2013, 15:45 hod.

Doporucuju veskery pokusy delat na sc:-D

Odesláno z mého Galaxy Nexus pomocí Tapatalk 2

Alfajk
Zhar the Mad
Příspěvky:1804
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Alfajk#2436

Re: WW Barbar na HC

Příspěvek od Alfajk » 19.02.2013, 17:53 hod.

kvalitniho ww hc barbara nepostavis bez hodne hluboky penezenky,ja bych do ww nesel,zase takovy terno to neni,v pomeru k cene...

Majky_majk
Doom Knight
Příspěvky:412
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:MightyMike#2828

Re: WW Barbar na HC

Příspěvek od Majky_majk » 24.02.2013, 18:12 hod.

Já myslim, že WW neni všeobecně vhodnej na HC.... Správnej WW barbar je totiž závislej na pohybu a stále je tak jednou nohou v hrobě. Mam na SC s WW odehranejch spoustu hodin a tak vím, o čem mluvim :-).

Samozřejmě, že jde postavit i WW barbara tak, aby něco vydržel. Jenže pak už přestává mít trochu smysl ten WW build, protože je hodně pomalej. Myslim, že smysl WW je právě v té "rychlomašině" která se prošmikává davama jak mixér.

Uživatelský avatar
Caliboss
Quill Rat
Příspěvky:10
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: WW Barbar na HC

Příspěvek od Caliboss » 02.12.2013, 11:14 hod.

takže co doporučujete na HC? s barbarem tam začínám
Obrázek

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: WW Barbar na HC

Příspěvek od hulkxxxl » 02.12.2013, 11:19 hod.

ahoj klasické ww s tornádama určitě ne... ideální je podle mě být tak odolnej aby jsi nemusel používat wotb, které zrovna nemusíš mít když ho budeš potřebovat a ripneš, buildy se dají vymyslet určitě různé záleží jak moc chceš dps a nebo raději dělat support...

kdyžtak inspirace http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hulk ... o/29892181

klidně si mě přidej mužu poradit i in game a nebo tady
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Asocial
Wraith
Příspěvky:170

Re: WW Barbar na HC

Příspěvek od Asocial » 02.12.2013, 14:08 hod.

hraj co te bavi :] ..... ww se da hrat i na HC. Samo je vhodnejsi hrat defenzivnejsi verzi buildu a klast vyssi duraz na def staty, ale jinak problem s prezivanim neni. Nejvetsi problem WW je podle me nutnost hrat na vyssi MP. Pokud monstra umiraji moc rychle, neni sance udrzet WotB a v extremnim pripade ani rage na samotnej sprint/ww. Reseni muze byt behani nizsich MP v parte/publicu, ale s ww barbama lidi moc radi nehraji. Zazil jsem i par rage-leavu, a tak uz do publicu nechodim

sam jsem chodil MP9 s 90k hp / 600+ AR / 8k+ armor (s WC)
Kdo jsi bez miny, hoď kamenem
D3 Armory - WoW Armory

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: WW Barbar na HC

Příspěvek od hulkxxxl » 02.12.2013, 14:31 hod.

asocial a neměl jsi problémy s rubberbandingem? mě vždycky přestane nabíhat život a pak mě hra jakoby hodí zpátky s prázdnou baňkou... obvykle mě pak dorazí cokoliv :( každej patch slibujou že to opraví a stále nic, jasně že jde hrát i ww na HC jen bude kombinace dps/ výdrže/ funkčnosti buildu docela nákladná
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Asocial
Wraith
Příspěvky:170

Re: WW Barbar na HC

Příspěvek od Asocial » 02.12.2013, 15:08 hod.

obcas to kousek vrati, ale dokud na mobech tika dmg, neni problem. Jemny 1-2s rollbacky prezivam. Pomer cena/vykon mi naopak u ww specu prijde super. Kdyz jsme na hc zacinal, udelal jsem po dingnuti 60 na ah nakup v radech statisicu a stacilo to na farmeni mp2. Pokud napr vezmu svuj soucastej gear a porovnam trebas s petrosovym, tak jeho set vyjde najisto mnohem draz a pritom chodime to same .... samo je fer rict, ze jeho sance na preziti DC je citelne vyssi (u me je 0)

Na streamu jsme zkousel i budget gear za cca 5 mil a farmil s nim efektivne a bez problemu mp5.

PS nerad bych aby to z mojich postu vypadalo, ze ww je na hc bezproblemova spec. WW barb je extremne nachylny na DC, a tak bez kvalitniho pripojeni prakticky nejde hrat. Vetsina surviability je díky obrovskemu healu pres LS a to pri dc samo odpada .....
Kdo jsi bez miny, hoď kamenem
D3 Armory - WoW Armory

Uživatelský avatar
hulkxxxl
Ancient
Příspěvky:2060
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hulkxxxl#2541
Bydliště:Břeclav

Re: WW Barbar na HC

Příspěvek od hulkxxxl » 02.12.2013, 15:14 hod.

ok takže nic pro mě... ani to nebudu skoušet na jc protože dc dostávám i normálně asi tak 3x za večer... díky za info
Obrázek Obrázek

Uživatelský avatar
Antabus
Burning Soul
Příspěvky:693
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Antabus#2689
Bydliště:Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: WW Barbar na HC

Příspěvek od Antabus » 02.12.2013, 18:22 hod.

toto vlákno je starý ale já musím za sebe říct, že třeba při chození uberů, kde sem bral kvuli dps hota build, jsem dost pocitoval absenci té nejvetsi zbraně i obrany WW - si nesmírně pohyblivej a hlavně tě žadný moby nemužou nikde zavřit, vždy bojuješ tam kde chceš, ve WW (a kor v berkovi) sem se citíl mnohem, mnohem bezpečněji. Rollbacky se míval sem tam a je fakt, že u nich de o život-ale to je v podstatě jediný co mě ohrožovalo i na vyšší MP- chodil sem tedy se štítem a na asociala se skornou na mp10 valil jen oči :)

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“