Diablo 3 - díl 3. - Bosové

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
jardach85
Fallen Shaman
Příspěvky:64
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:jardach85#2631
Bydliště:Příbram
Kontaktovat uživatele:
Re: Diablo 3 - díl 3. - Bosové

Příspěvek od jardach85 » 23.02.2014, 21:10 hod.

a co to je ta týpka takový ten s "bazukou" (roura z který chrlí oheň), docela vypadal krutě, když jsem ho někde na streamu viděl..

tak to je Uzrael...planý poplach :-)
Obrázek

Uživatelský avatar
BestVeroniqueEU
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Veronique#1131
Bydliště:Brno

Re: Diablo 3 - díl 3. - Bosové

Příspěvek od BestVeroniqueEU » 23.02.2014, 21:56 hod.

Skeleton King je tam proto, že jsem měla myšlenku a věděla jsem co chci napsat, ale o ostatních jsem to nevěděla. To už by bylo nudné a nezáživné a hlavně jsem tam chtěla SK kvůli tomu, že je to první boss :)
Obrázek

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Diablo 3 - díl 3. - Bosové

Příspěvek od Gold Eagle » 23.02.2014, 22:14 hod.

Funny. Hned se pozná článek žena x muž. Plno vyjádření emocí, pocitů. :)

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Diablo 3 - díl 3. - Bosové

Příspěvek od Guru » 23.02.2014, 22:17 hod.

Kdyz jsme u toho zena x muz jak je to vlastne s Diablem ?! Slecna ho tady suverene popisuje v rode muzskem, no ja si tak uplne jisty nejsem ... minimalne UNISEX :D
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
BestVeroniqueEU
Wraith
Příspěvky:134
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Veronique#1131
Bydliště:Brno

Re: Diablo 3 - díl 3. - Bosové

Příspěvek od BestVeroniqueEU » 24.02.2014, 05:50 hod.

jo?
Obrázek

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Diablo 3 - díl 3. - Bosové

Příspěvek od AlterEgo » 24.02.2014, 08:02 hod.

Guru píše:Kdyz jsme u toho zena x muz jak je to vlastne s Diablem ?! Slecna ho tady suverene popisuje v rode muzskem, no ja si tak uplne jisty nejsem ... minimalne UNISEX :D
Podle lore je Diablo sohajik, protoze u Andariel je psane, ze to je female, takze asi tak.

"Andariel was the only female Evil. She aided the Lesser Evils for many years, but eventually she lost faith in their plots. Two decades ago, she chose to help Diablo during his resurgence and seized the Citadel of the Sightless Eye. Ultimately, she perished at the hands of brave heroes."

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re: Diablo 3 - díl 3. - Bosové

Příspěvek od Guru » 24.02.2014, 08:46 hod.

Ted si v te rychlosti nemuzu vzpomenout kde presne jsem ve tretim dilu Diabla videl Andariel ... Autor nize uvedeneho textu zaklepal backorama naposledy uz v prvnim aktu coz je presne o tri akty drive nez se pekelni chirurgove pustili do dila ... takze asi tak ? :D
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

pavlas
Doom Knight
Příspěvky:446
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pavko#2573

Re: Diablo 3 - díl 3. - Bosové

Příspěvek od pavlas » 24.02.2014, 09:29 hod.

Pěkně sepsané, dojmy z Beliala naprosto výstižné... Také jsem si říkal - 'Jen takový malý boss?' Zeleno, záblesk, potvora na scéně... Vyhnout se jeho explozím je fakt adrenalin... :)

Gold Eagle
Zhar the Mad
Příspěvky:1641
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:goldeagle#2259

Re: Diablo 3 - díl 3. - Bosové

Příspěvek od Gold Eagle » 24.02.2014, 11:12 hod.

Diablo: Postava ženský, zadkem kroutí při chůzi jak ženská - díky relativně širší pánvi, hlas chlapa, podprsenku má, zbytky prsou taky, pindíka nemá. Je to ženská, která pila moc kafe a zkazila si hlas a jednou tak zakalila, že upadla před skleněnou výplní a následně podstoupila špatnou plastiku. Taková ještě víc rozjetá celebrita než Agáta Hanychová například.

AlterEgo
Burning Soul
Příspěvky:670

Re: Diablo 3 - díl 3. - Bosové

Příspěvek od AlterEgo » 24.02.2014, 11:15 hod.

Guru píše:Ted si v te rychlosti nemuzu vzpomenout kde presne jsem ve tretim dilu Diabla videl Andariel ... Autor nize uvedeneho textu zaklepal backorama naposledy uz v prvnim aktu coz je presne o tri akty drive nez se pekelni chirurgove pustili do dila ... takze asi tak ? :D
O Andariel je zminka, kdyz padaji ty svitky z lore ve druhem actu.
Gold Eagle píše:Diablo: Postava ženský, zadkem kroutí při chůzi jak ženská - díky relativně širší pánvi, hlas chlapa, podprsenku má, zbytky prsou taky, pindíka nemá. Je to ženská, která pila moc kafe a zkazila si hlas a jednou tak zakalila, že upadla před skleněnou výplní a následně podstoupila špatnou plastiku. Taková ještě víc rozjetá celebrita než Agáta Hanychová například.
Diablo jako takovy je kluk jak buk. Jeho telesna schranka ma zenske rysy z toho duvodu, ze se premenil z Leah jejiz telo obyval.

Uživatelský avatar
Guru
Doom Knight
Příspěvky:469

Re:

Příspěvek od Guru » 24.02.2014, 13:11 hod.

Kuki10 píše:Mathael je obestřen tajemstvím, nebyl viden v akci, nikde ho nepotkas az v datadisku.:)
Docela by na nej sedel popis, ktery Blizz planoval jednomu monstru z konzoli ... vyskyt zcela nahodny, portace mezi cleny v parte, po zabiti hrace narust vsech schopnosti a po nadelani jitrnic z jedne party by mnel ve sve pouti pokracovat friend listem :twisted:
Mate problemy se ctenim celych vet a radi si hrajete se slovicky? Nereagujte na me prispevky ... nemam potrebnou kvalifikaci pro vyuku prvniho stupne zakladnich skol.

Uživatelský avatar
Kuki10
Globální moderátor
Příspěvky:7218
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Kuki#2122
Bydliště:Brno

Příspěvek od Kuki10 » 24.02.2014, 13:13 hod.

:-D ^^

Odesláno z mého Nexus 4 pomocí Tapatalk

Uživatelský avatar
Predy
Doom Knight
Příspěvky:437
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Archangel#2213

Re: Diablo 3 - díl 3. - Bosové

Příspěvek od Predy » 24.02.2014, 14:16 hod.

On je unikátní tím, že jako jediný protivník ve hře nebude z pekla ale z nebe a archanděl moudrosti nebude mít jméno jen tak ani bych se nedivil kdyby se s ním nebojovalo gearem ale mozkem

Odpovědět

Zpět na „Obecně“