KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Sekce pro SinglePlayer hráče.
Odpovědět
Xenter
Gorebelly
Příspěvky:315
Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od Xenter » 27.04.2014, 20:29 hod.

Tak mám trochu lépe odzkoušen ten setík. Pomocníci vydrží okolo 30s a spawnují se zhruba po 30-60s, příjde mi to celkem nepravidelné nebo záleží kolik je okolo mě potvor (čím víc tím líp, pokud je třeba u mě jen jedna nebo dvě, tak se nemusí ukázat - ale může to být tím, že byl i delší vnitřní cooldown). Pro zběžný náhlad to stačí, ale rozhodně je to znát a jsem zvědav jak to půjde, až budou mít tu pořádnou výbavu.

Co se týče progresu, tak jsem dneska dodělal Rift na T1, což potěšilo. Elitky zabrali něco okolo minutky, někdy víc někdy míň. Rift Boss potom trval asi okolo 3-4 minut, takže nic hroznýho. Amulet pořád ne a ne padnout, stejně tak Andarielka na Holy, nicméně mi padl alespoň bílý štít a craft se vcelku povedl, opět mohlo být vyšší Holy, ale lepší než nic - ještě přehodím socket na CC, abych neměl propad v DPS. Poslední vylepšení bylo předělání ramen na + 15% Life, takže už mi zbývá jen poladit kalhoty (armor na resy) a zkusit vycraftit nové botky, pokud se můžou namíchat s resisty. Jako poslední zvednou CD na rukavicích alespoň na 45% +. Ještě mě napadlo udělat si z Hallowed setu i zbraň, určitě to zkusím a uvidíme. Jakmile tohle dodělám, tak půjde T1 obstojně farmit.

Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 27.04.2014, 20:42 hod.

Tak dneska se daří :) Pěkné. (to šlo na tu T1 rychle)
Hallowed 1h by do setu určitě bodla.

Já vymlátil ještě jednu Matlovu hlavu v nálevu, ale roll bracerů byl slebej, tak jsem se rozhodl přetočit ty první na Fire. Sice mě to stálo snad dva mega a necelejch deset lg matrošů a ještě jsem Fire jednou navyšoval z 15% (to už je rozežranost :green: ) ale nakonec mám +20%. Jen ty matroše bolej >:'( :D
Třetí kousek do EQ setu se nekonal. (překvapivě :P )
Naposledy upravil(a) DrSma dne 27.04.2014, 23:10 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 27.04.2014, 22:40 hod.

Tak dneska to nestoji ani za rec :D Padalo to zas pekne,ale opet vse srot :D Nejvic byly swordy.Jsem si rikal jupiii Thunderfury a on to Doombringer.Pak padl dalsi sword a sup ho zase Doombringer :( Tak aspon follower jeden dostal.Takze bida,ale souly se pekne plni :D

Mathael nic nedal.Nemluvte mi,ze mam resetnout questy :D To radsi rozjedu nejakou jinou postavu :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 28.04.2014, 11:13 hod.

Zkus se poptat v ot. a odpovědích.
Proletět D3 po restartu nezabere moc času. Jde jen o ten plánek, tak bych dal Normal a proletěl to jako vítr jen s cílem ho získat. A nemluvím, že by ti klidně mohly po cestě napadat jak lege, tak i plánky, který potřebuješ. (jsou dokonce i garantovaný dropy) :wave:

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 28.04.2014, 11:31 hod.

Hoj Drsmiku :) ,

tak asi to tak udelam a pojedu to cele znova :) A jak potom pujdu na Mathaela,prepnu na T1 :) Vcera to bylo nic moc,jak uz jsem psal.Ale je to na dobre ceste,hlavni je,ze to pada :) At uz to je na srot nebo ne :)

Vcera v Klanu nekdo dropl Thunderfury,ale ten byl grandiozni :) Mel vse a i dokonce 9% CDR :) No mirne jsem slintal...

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 01.05.2014, 13:24 hod.

Skyrime, než seženeš plánek na kapitána, můžeš sem tam zkusmo prubnout tohle a být pak připraven:
https://www.diablofans.cz/forum/viewtopi ... 71#p244257

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 01.05.2014, 18:18 hod.

Zdarec ,

dik za odkaz.Uz jsem ho tak nejak pocetl :) Vcera se zazelenal nejaky planek na zemi,ale Kapitan to nebyl :( A legendky ? Skoda slov :( , soulu uz mam pomalu 20.Proste co lg to crap nebo ani nestoji za to ji upravit.Ja vim,nemuzu cekat neco excelentniho,kdyz neparim nekolik hodin denne,jenze treba po 5 h. ziskam jen nejaky ten PL.A to si muzu obcas dovolit tak dlouho hrat.To uz hranici s tim,ze se asi rozplacu :D nebo proste mam opet smulu :)

Edit : Rozjel jsem Diablo od znova,chci ten planek od Matlaka.Tak uvidim co mi cestou cvrnkne do nosu nebo jak dlouho me to bude jeste bavit...

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 01.05.2014, 19:03 hod.

No, je pravda, že změn v lootu si všímám taky. Nepovažuju to rozhodně za nějakou smůlu, ale jsem si skoro jistej, že Blizz s lootem čachruje. Snažím se to posuzovat objektivně a rozdíl je.
Dřív jsem každou druhou věc schovával pro strýčka příhodu (ostatní chary) a snad nikdy se mi nestávalo, že jsem rozšrotoval tři čtyři věci za den. Teď šrotuju skoro všechno. Zatím je mi to jedno, protože i souly potřebuju, ale je pravda, že jsem na sebe už dlouho nic neoblík.
Ale na to já jsem zase zvyklej. Nehraju jenom pro drop a věřím, že to chlapci prostě teď jen (zase) nějak laděj. 8-)

Pro zajímavost bych se trochu pochválil: :oops: :D poprvé jsem v D3 překročil hranici 50M. A tak jsem se rozhodl přetočit amulet na fire. Stálo mě to nekřesťansklých 8M >:'( :D ale povedlo se mi 19% do ohně, což mi hodilo pěkných +200k do elit :dead: :P Celkově jsem na +97% Fire/29% do elit a mám 1,72M DPS do elit a to bez paragonu, pokřiku a Brawlera >:o >:D
Úplně mě fascinuje, kam to můžu vytlačit. Mám ještě obrovskej prostor pro eledmg! Min. ruce a hlavu ješte můžu v pohodě vyměnit za Andarielu a Magefisty. Myslím, že pak bych mohl mít s buffem hravě přes 3M DPS >:o


Tak GL s plánkama :wave:

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 01.05.2014, 19:31 hod.

No pekne :) To budes pak uplna masina na killovani pekelniku...

Ja neustale cekam cosik s bleskama nebo neco z Earth setu :) At se muzu zase nekam posunout.Jenze drop je spatnyyyy :( No aspon behem vikendu si splnim radost,dorazim na 200 PL :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 01.05.2014, 20:23 hod.

Chlapci, všechno, co jsem o DPS v předchozím článku napsal je minulostí :P
(kdo to ale mohl tušit, že? :) )

Asi půjdu hoooodně moc dolů, ale tohle se prostě musí odzkoušet. (zatím musím přes prsten) Budu mít asi dva geary a budu podle nálady měnit. Teď potřebuju hrooooooznou hromadu soulů, abych z těch tří mizernejch kousků něco vykřesal. :!:

Takže snad zase nějaká motivačka. Nesmí se panikařit a prostě hrát. Dneska mi padaj sety. Tohle je třetí set kousek za večer. 2x salvage a jednou, tadáá:
Obrázek

To máme narozeniny skoro stejně. Ty máš 200 a já slavil třístovku před pár dnama :wave:

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 01.05.2014, 20:44 hod.

Gratulace :) Mozna,ze se necham motivovat ;) Utru slzy a zitra to zas rozjedu poradne :) Chci mit totiz aspon 50 f.soulu :D

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 03.05.2014, 00:43 hod.

Ahoj DrSmo :) ,

než půjdu chrnět,tak se musím pochlubit ( snad je čím no ) .Takže začnu tím,že jsem teda dosáhl 200 PL ,krásný pocit to byl :) Dále,jsem teda utřel slzy a pustil se do toho.A musím uznat,že to dneska dávalo jako nikdy ( už bylo na čase ) :D Z toho co stojí za zmínku je : Odyn kladívko,které mi daroval jeden typek co jsem s ním hrál ( mohlo byt lepsi,ale darovanemu koni na zuby nehled,se pry rika :) ) .Dal jsem mu soket a vymenil za Doombringer ( ma ho ted follower ) .DMG mi to srazilo asi tak o 100k.Trošku mě to zarazilo,ale řekl jsem si co už.Musím hold někdě ubrat.Jenže pak padl ring a byl to Leoric Signet ( oči se mi rozzářily i ůsměv jsem nahodil >:D ) .Celkem se povedl a já mu jen dodal nějakou tu DMG navíc.Takže jsem to nějak vyrovnal :) Jinak co se týče ještě těch ztrát,tak kapku se ubralo na CDR ( aktuálně necelých 30% ) a nějaká troška šla i z ALL RES.

Jinač teď mám pocit,že to krájím ještě rychleji :D nebo jsem už tak unavený.Poladím to zase dneska večer :) Kazdopadne ted mam 36% do lightingu.Zacina se mi to paradne libit i to premysleni,kde ubrat,kde zas ne apod. Kazdopadne to chci vzdy konzultovat s tebou ;)

Co se týče plánků : 2 setové dneska, žádný Kapitán :( Ale padl Cain set,takže ho asi prubnu,na to se aspoň zhání materiál snáž.

To je asi tak vše.Z dnešní hry mám velkou radost.Postnu aspoň ten Odyn :)

Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 03.05.2014, 08:05 hod.

Pokud můžeš, klidně AR ubírej, ale CDR bych držel za každou cenu. Je to na tom celý postavený.
Ta DPS snížená Odynem je jasná. Kdyby místo VIT byla STR, je to jiná káva, ale i tak je lepší jak doombringer pro tebe. Krájíš rychleji, to je jasná věc. 1. díky eledmg z odina máš v tuhle chvíli už o 60k DPS víc, než když jsem na tobě začal pracovat >:D 2. Blesková eledmg by měla posilovat i poškození speckou na Fulminatoru + Odyn má další bleskovou specku.
A co Matlák, navalil plánek??..

PS: už mi tu hlavně nevykládej, jak ti kdo dává věci,..grrr :evil: Je mi z toho nějak smutno,..takovej nadějnej solo hráč z tebe mohl bejt >:'( :green:
(musím přece taky trochu dbát na počestnost vlákna :D )



Já zahupkal s DrSmákem s EQ, což jsem si přál, takže dneska si zkusím pohrát pro změnu asi s WD. Mám pěknou Pet hučku a Pet build mě pokoušel už ve Vanille, tak se asi dám tímhle směrem.. 8-)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 03.05.2014, 08:37 hod.

Ou zapomel jsem,tak se nezlob.Vsiml jsem si ho v chatu a musel jsem reagovat.Byla by skoda ho roztavit :( A stejne to bylo opravdu jen vyjimecne :D Vicemene hraju jen sam.

Jeste jsem se neodhodlal na znovu zdolani celeho D. Snad dneska :)

Tak zkusim teda ten Leoric prerolovat na CDR :) Kaslat dmg.

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 03.05.2014, 08:47 hod.

Kolik CDR jsi měl na původním ringu? Ono ti tahle DPS, co máš rollnutou stejně nijak moc nepřidá..Jiná zajímavá možnost v rollu tam není? VIT nepotřbujem a blesky tam nejdou, to už bys je tam měl, viď? :P

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 03.05.2014, 09:14 hod.

No jak budu mit cas,tak to zkusim prehodit :) Bylo mi lito ztraty te dmg,no zrejme tomu jeste dostatecne nerozumim :) Nejaky ten soul jeste mam,tak uvidime co nabidne ta zena :D

Na tom ringu jsem mel 5% CDR a rozhodne bych tam soupl blesky,jenze nemuzu vymyslet :)

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 03.05.2014, 10:01 hod.

Hele, když už tam tu DPS máš a CDR se ti zdá dobrý, tak to zatím nehroť a souly šetři. Pokud hraješ svižně a nebrzděj tě ty cooldowny, tak bych to hrotil až bude kapitán set a dva kousky EQ setu. Pak to bude max. přínosný. Na tu T1 ti to stačí jak to máš a nemusíš teď plejtvat zdroje :wave:

Navíc Leoric je OK, 25% EXP se hodí, ale stejně budou mnohem důležitější affixy, tak se ho dřív nebo později zvavíš 8-)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 04.05.2014, 00:10 hod.

Tak dnešné hrá stála za to >:D Dojel jsem jsem celé D. a zabil Matláka.Dal plánek,esenci a setové botky,které šli na roztavení :) Zkusil jsem teda craft těch Matlákových bracerů,ale nic moc :) Měl jsem jen 2 pokusy :D

Každopádně mám snad ještě větší radost než včera :D Našel jsem ucházející amulet a hned ho poladil :) Tudíž mám už + 51% do lighting dmg.

A na závěr,jsem po celou dobu hry měl v popisu,že bych si přál něco z Earth setu a co myslíš,vyslyšel mě Blizz :) ? Vyslyšel :) viz. obrázek :lol:


Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od DrSma » 04.05.2014, 11:55 hod.

Tak si to koukej pořádně zapamatovat, protože tohle zní jako dost abnormálně šťastnej den :!: :P :wave:
Dobrá vzpruha! Už ti chybí jen kapitán plánek a jeden díl EQ setu a zase se všechno posune o kilometr vpřed :!:

Teď jsem na to koukal - od prvního ladění máš o 150k DPS víc a cca 30% CDR. Super posun, což? :)
(a zabralo nám to týden - nevim, co si všichni furt stěžujou :ble: - a hlavně máš teď jasnou přdstavu kam směřovat i jaký předměty hledat a kam investovat a kam ne :wave: )
RoS je fakt super :)

Uživatelský avatar
skyrim1988
The Butcher
Příspěvky:1287
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Strecha#2293
Bydliště:Havířov

Re: KECÁRNA - HLAVNÍ DISKUSNÍ VLÁKNO SEKCE

Příspěvek od skyrim1988 » 04.05.2014, 12:32 hod.

To si teda zapamatuji :) Stacilo jen zatnout zuby a nemyslet na nic,proste jen hrat.A ovoce to prineslo,ta ma snaha :) Vcera jsem obral maly kousek toho velkeho stromu co nam ROS nabizi :) Jeste spousta toho zbyva :) Posun to je pekne moc velky,kdyz jsi vzpomenu jak jsem to hral predtim nez jsis me vzal do parady ;)

Cestu mam presne urcenou :) A jen tak z ni nesejdu.

Odpovědět

Zpět na „Solo Selffound“