Patch 2.1.0 Goes Live 'This Month'

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Odpovědět
Ksinbad
Gorebelly
Příspěvky:277
BattleTag:Ksinbad#1240
Re: Patch 2.1.0 Goes Live 'This Month'

Příspěvek od Ksinbad » 10.09.2014, 11:14 hod.

Trial byla a je největší hloupost, kterou mohl Blizzard vymyslet. Absolutně neodráží schopnost postavy farmit určitý level. U většiny postav (kromě DH zaměřených na sentry) dostane člověk na solo trial podstatně horší portálový kámen, než jaký normálně v solo GR zvládá. Já například dostávám za monka a crusadra kameny okolo 26- 28 levelu, a přitom jsem schopný jít s nima minimálně solo GR 32.

V GR také moc nechápu, proč se upgradujou drahokamy, když se nestačí projít GR v časovém limitu. Na tomhle strašně vydělává DH, který v trialu dosahuje vysokých portálových kamenů a potom už ho nemusí zajímat, že GR nedokáže projít v časovém limitu. Tohle mi trochu vadí.

Další věc, která se mi na GR moc nelíbí je ta min. 1% šance na upgrad gemu. Není to sice moc, ale od určitě části upgradu gemů se vyplatí kvantita nad kvalitou a to není podle mě dobře.

Celkově pořád trvám na tom, že GR jsou nudný a dokážou hru značně otrávit. Myslím tím to, že nízké GR jsou velmi snadné a nudné, vysoké GR pak dokážou znechutit a odradit od dalšího hraní. Stačí nechutně silná elitka na GR 35 a pár smrtí nejlépe velmi daleko od vchodu do patra a rázem mě přechází chuť dále hrát.

Bohužel problém mám už i s T6, protože je velmi jednoduchý. Dříve jsem dával T6 tak zhruba za 15 minut (v publicu). Teď dám T6 tak za 6 minut a to dokonce 3 postavami (crus, monk, wiz) a vůbec mě už nezajímá s kým ji v publicu hraju, což dříve bylo nemyslitelné. Doufám, že časem se dočkáme vyšších tormentů a zrušení trialu. Proč například to neudělají tak, aby si každý hrál GR level jaký chce, s tím, že když to nestihne, tak nedostane nic a portálový kámen z normálního riftu mu propadne. Tohle mi přijde jako spravedlivé řešení problému s nízkými nebo naopak vysokými GR.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.1.0 Goes Live 'This Month'

Příspěvek od Seton » 10.09.2014, 11:21 hod.

@Dava: Však píšu že trial je na dlouhé řešení. Není to ideální řešení, neříkám že jo.

@Mlok: Ano, používám (netvrdím že podvodný,ale dobrý to není), protože ten trial prostě udělanej dobře není.Taky jsem nikde nepsal že ANO ;-) :). S jednou postavou třeba zvládnu GR30,ale z trialu se na něj nedostanu,tak vemu DH, udělám 30 a du s tou postavou co to zvládne.
Apeloval jsem na mamon co tady občas zavládne ;-) :D. Padá toho 15x víc než ve vanile a lidi furt pič*jou :D. A argument "ano, padá víc, ale šrot" je z cesty. TOP věc padne stejně obtížně tady jako ve vanile a tady máš alepoň z toho "šrotu" FS a tím pádem možnost poupravit TOP ;-). Ale to už sem zabrousil jinam ;-).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Patch 2.1.0 Goes Live 'This Month'

Příspěvek od KryOn » 10.09.2014, 11:35 hod.

Ksinbad píše:
V GR také moc nechápu, proč se upgradujou drahokamy, když se nestačí projít GR v časovém limitu. Na tomhle strašně vydělává DH, který v trialu dosahuje vysokých portálových kamenů a potom už ho nemusí zajímat, že GR nedokáže projít v časovém limitu. Tohle mi trochu vadí.

[/b]
LOL, takže když si chci jen vylepšit gemy a mam hodně klíčů, tak se vyplatí dostat se v trialu co nejvýše a pak si dát 15 minutový farmení kešek (bounty) a pak si jen dojít vylepšit gem jo... heh, no tak to je síla vizíru, já zírám totiž :o)
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 2.1.0 Goes Live 'This Month'

Příspěvek od Hamman » 10.09.2014, 11:36 hod.

Ne, musis zabit vse, tak jako bys to chtěl stihnout vcas

Uživatelský avatar
KryOn
Burning Soul
Příspěvky:646
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:KryOn#2377

Re: Patch 2.1.0 Goes Live 'This Month'

Příspěvek od KryOn » 10.09.2014, 11:46 hod.

Jo takhle, tak aspoň že tak, bych se to styděl i vyzkoušet... :o)
Obrázek
Battlenet: PROFIL________________________________________________________Zprávy na poetu

dais
Quill Rat
Příspěvky:33
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:dais#2318

Re: Patch 2.1.0 Goes Live 'This Month'

Příspěvek od dais » 10.09.2014, 13:36 hod.

Já bych teda zvedl u GR hlavně XP a blood shardy protože ty moby už mají na 35+ několikanásobně víc HP než moby v T6 riftu, ale Xp je za ně dost málo... v T6 riftu jste 5 minut a máte 90-110 blood shardu a v GR jste tak 15 minut a dostanete na 35+ nějakých 130 blood shardu

Uživatelský avatar
Cartman
Burning Soul
Příspěvky:738
BattleTag:Cartman#2474
Bydliště:Plzeň - můj byt, Karlovy Vary - rodiče

Re: Patch 2.1.0 Goes Live 'This Month'

Příspěvek od Cartman » 10.09.2014, 14:21 hod.

Taky ohledně trialu je si potřeba uvědomit, že gear na samostatný GR, kde jde především o elity a gear na trial nemůže být stejný. Já mám třeba na GR kolem 100% elite dmg, takže v trialu jen ztácim dmg, proto mám na trial jiný gear, kde je čistě % element a pokud možno pull spelly a hned je to rozdíl.

Každopádně trial je nešťastně řešený = /


Ale ono toho je dost, jak sem psal vedle ve vláknu u barbarů. Takový Ghom a Rime na konci GR je neštěstí pro melee, ačkoli mám unity + ignore pain skoro perma ( 50% reduce all dmg) Takže předpokládám 75% celkem, tak dostanu těma plochama od nich prostě skoro IK a resist 1K+ = // Takže nvm jak se k nim dostat a sejmout je, aniž bych byl rudej. Dal sem GR 33 za 8 min a bosse sem zabil v čase 12 min, a když sem znova vyčistil GR do 8 min a dostal Ghoma nebo Rima tak sem je zabil daleko za časem.... = //
Naposledy upravil(a) Cartman dne 10.09.2014, 14:29 hod., celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.1.0 Goes Live 'This Month'

Příspěvek od Seton » 10.09.2014, 14:27 hod.

No to je právě ono, když to nemůže být stejný, ve smyslu vemu Monka-->trial-->GR (furt stejná postava) tak to nemá být vůbec nebo úplně jinak ;-). Takhle prostě jsou lidi nucení vytvořit si další char s dalším setupem jen na trial (nejlépe Sentry-DH) a střídat to mezi Trial a GR. Není to na palici?
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Heavybanan
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Heavybanan

Re: Patch 2.1.0 Goes Live 'This Month'

Příspěvek od Heavybanan » 10.09.2014, 14:32 hod.

Ahoj, omluvám se jestli píšu do špatného článku, ale potřebuju rychlou odpověď a nemám čas hledat. Chci si dnes koupit klasické D3 a chtěl bych vědět zda je patch 2.1. aplikovaný i na něj, nebo si musím přikoupit i RoS. Díky

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.1.0 Goes Live 'This Month'

Příspěvek od Seton » 10.09.2014, 14:47 hod.

Patch je pro RoS. Btw normální D bez RoS nemá vůbec smysl kupovat :)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Heavybanan
Quill Rat
Příspěvky:2
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Heavybanan

Re: Patch 2.1.0 Goes Live 'This Month'

Příspěvek od Heavybanan » 10.09.2014, 14:52 hod.

Díky :) Vím, že to nemá smys, ale vysvětluj to peněžence : /

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.1.0 Goes Live 'This Month'

Příspěvek od Seton » 10.09.2014, 15:01 hod.

To určitě nějak vymyslíš ;-). Já sem vynechal párkrát páteční hospodu a RoS byl na světě ;-) :D :D.
Pokud ti není 18 nebo jsi nedejbože abstinent ;-) :D tak vynech něco jinýho :D.
Né, teď vážně, za tu cenu (kupoval jsem v předprodeji takže dráž než teď) mě to dalo tolik hodin zábavy, že takovej poměr cena/výkon jinde nenajdeš :).
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Zmener
Fallen Shaman
Příspěvky:91
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:McZmener#2115
Bydliště:Praha

Re: Patch 2.1.0 Goes Live 'This Month'

Příspěvek od Zmener » 10.09.2014, 21:08 hod.

Rozhodně němá ani smysl o tom ani na vteřinu zauvažovat si koupit Diablo 3 bez datadisku. To je prostě lepší počkat a naštětřit si prachy. Jinak co tu píšete s tim trialem je pravda, bohužel v tomtopatchi je to totalni nesmysl a me tu hru taky celkem otravuje. Patch 2.1.0 je bych řekl dost povedený, ale bohužel tohle se blizzu nepovedlo. S těmi shardy zrovna tak, odměna 30-40 shradů za nějakej 20 gt je trochu výsměch.
Obrázek

Baglik
Gorebelly
Příspěvky:283
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:baglik#2817

Re: Patch 2.1.0 Goes Live 'This Month'

Příspěvek od Baglik » 11.09.2014, 08:42 hod.

Souhlasím je to něco jako u D2 tam taky hra bez LoD byla o ničem.

esdys
Quill Rat
Příspěvky:31
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:esdys#2405

Re: Patch 2.1.0 Goes Live 'This Month'

Příspěvek od esdys » 12.09.2014, 07:31 hod.

Zdravim,

nedari se me najit tabulka dropu jakemu charu co muz padnout. Jedna se me o to, zda muze DH padnout TaT aj. items....diky

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 2.1.0 Goes Live 'This Month'

Příspěvek od Hamman » 12.09.2014, 07:32 hod.

Cus, diablofans.com a mozna tak ve treti ctvrte novince, hledej

Uživatelský avatar
HELLERcz
Diablo
Příspěvky:4296
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:HELLER#21462

Re: Patch 2.1.0 Goes Live 'This Month'

Příspěvek od HELLERcz » 12.09.2014, 08:08 hod.

jj našel jsem a píše se tam Freezer drop chance Rama gift 0% :D
Obrázek

Uživatelský avatar
Hamman
Burning Soul
Příspěvky:671
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Patch 2.1.0 Goes Live 'This Month'

Příspěvek od Hamman » 12.09.2014, 08:12 hod.

To budes mit jak ja, nic nic nic 2 za vecer nic nic nic nic uz nikdy nic :D

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Patch 2.1.0 Goes Live 'This Month'

Příspěvek od Seton » 12.09.2014, 08:27 hod.

tak to je úplně přesně stejný jako u mě :D. nic,nic, 2x za sebou (2x GR) a už nikdy :D
Zajímavý, měl to tak ještě někdo?
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
Fru-fru
The Butcher
Příspěvky:1180
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Frufran#2167

Re: Patch 2.1.0 Goes Live 'This Month'

Příspěvek od Fru-fru » 12.09.2014, 08:29 hod.

Počkejte, Rama gift pravdu existuje? A já myslel, že je to jen diablo story... :grin:

Odesláno z mého HTC Desire HD A9191 pomocí Tapatalk 2
Crome,nikdo si nebude pamatovat, jestli jsme byli dobří či zlí.Jediné na čem záleží je,že dva stáli proti řadě nepřátel!Splň mi tedy přání-dopřej mi pomstu!A jestli neposloucháš,táhni do horoucích pekel!
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Obecně“