Rozpačitá Třináctistovka

Všechno co se týká normální hry a nelze zařadit jinam.
Uživatelský avatar
Dark_Deamon
Archangel
Příspěvky:5418
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:DarkDeamon#2454
Bydliště:Brno
Kontaktovat uživatele:
Re: Rozpačitá Třináctistovka

Příspěvek od Dark_Deamon » 02.09.2015, 10:58 hod.

Tyckin píše:Snad jediné co mi teď vadí bude nucený nástup na sezónu, protože na non-season v klanu už prakticky nikdo nezbyl :{
Jako já jsem za to rád, protože třeba v S3 bylo z clanu aktivních tak 5 lidí ze 60. V S3 udělat partu 4 lidí bylo prakticky unreal. Teď hodíš kamenem a dycky něco trefíš :)

pan HU
Doom Knight
Příspěvky:453
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Poldinka#2370
Bydliště:Praha

Re: Rozpačitá Třináctistovka

Příspěvek od pan HU » 02.09.2015, 11:09 hod.

Davo ...4-6 hodin denně čas na Diablo? Joj....
S11 aneb Monk v záplavě Necromancerů

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Rozpačitá Třináctistovka

Příspěvek od Seton » 02.09.2015, 11:14 hod.

Tssss, už jen 558 pargonů a mám tě :P, tedy za předpokladu, že už na to nešáhneš nikdy :D :D
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

cabes
Wraith
Příspěvky:175
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:cabes#1625

Re: Rozpačitá Třináctistovka

Příspěvek od cabes » 02.09.2015, 13:10 hod.

d3 je hra jedna z mnohych co hram a vraciam sa knej ked zacina nova sezona alebo ptr alebo neaky patch:D prial by som si aby ma bavila nonstop lebo to je srdcovka ale bohuzial nema vydrz a neudrzi ma.ale za tie peniaze super super..ratal som to na cca 500 paragon lvl zabavy a potom presun k inej hre a takto dookola:Dkazdy nech si hra co chce a ako chce:Dto co sa tu ale riesi je uplne ok tiez som to tak za mlada mal neako podobne:D hrajte bavte uzivajte:Dale vsetkeho vela skodi

Y0G1
Burning Soul
Příspěvky:676

Re: Rozpačitá Třináctistovka

Příspěvek od Y0G1 » 02.09.2015, 13:33 hod.

gratulujem k 1300.

Ano je to pravda chces hrat efektivne musis mat partu ..preco nespravia proste rovny xp podiel ci si v parte alebo solo len v parte by si mal dajme tomu 30% sancu na drop lege a vybavene a nie aby som sa ja musel starat ci najdem ludi na hranie.

Ja hram GR solo rifty bounties puby ked dam GR ake chcem tak hram puby na GR a vobec ma netankuje nejaky paragon hru hram od vanily a nikdy som sa nezameriaval na paragon ..bavia ma itemy a nie cisielko nad hlavou.

Skor ci neskor sa to zlomi u blizzardu musi proste par TOTAL HC hracov hru neudrzi nazive ale casuali ano.


EDIT Neviete preco Gaby ma toto poslednu sezonu ?

Zeby si nasiel robotu ?DDD

limu
Wraith
Příspěvky:144

Re: Rozpačitá Třináctistovka

Příspěvek od limu » 02.09.2015, 14:11 hod.

Nechci být v žádném případě moralista, ale sorry od doby kdy jsi byl geroj s koupeným gearem tu jen brečíš a brečíš. Ano podstata je pravdivá, uber parta to valí rychleji a výhodněji. 1. aktivně si najdi uber partu a val taky 2. smiř se stím a hraj s normal partou pro zábavu 3. vyser se už na to a jdi žít! A jen taková malá, jestli že každý den hraješ 4-6 hod D3, kolik že ti času zbejvá na ten tvuj "normální" život? Ale každý podle svého, pokud ti to tak vyhovu, tvoje věc.

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Rozpačitá Třináctistovka

Příspěvek od Dava_C » 02.09.2015, 14:16 hod.

Když přijdu před pátou z práce, tak mám jenom a jenom pro sebe 8 hodin než jdu spát, takže mi čas zbývá.

Gaby chce hrát Overwatch.
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

PeterKiss
Wraith
Příspěvky:126
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Rozpačitá Třináctistovka

Příspěvek od PeterKiss » 02.09.2015, 14:32 hod.

to ako si dal tier 58 za 3 minuty ?

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Rozpačitá Třináctistovka

Příspěvek od DrSma » 02.09.2015, 14:39 hod.

Dava_C píše:Jinak DrSmo PL 830+ na sezoně za 4 dny ... naštve co, když jsi u toho proseděl tisíce hodin a máš méně než oni.
Na to neodolám nereagovat.
1. Souhlasím, že je smutný, že Paragon vůbec neodráží úsilí Solo hráčů. Hlavně kvůli odměně v podobě Main Stats.
2. Diablo je pro mě Solo hra. Chci to tak hrát a dělám to bez ohledu na újmě v Paragonu. Vidím to, nejsem slepej, ale Paragon a zisky mě v partě hrát nedonutěj.

Budu tady stále jako ukazatel toho, jak velkej Cheat je parta. ;) Solo Seffound Forever :twisted:

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Rozpačitá Třináctistovka

Příspěvek od iki » 02.09.2015, 14:48 hod.

Davo, celkem by me zajimalo, a treba nejen me, jak zijes. Nemusis konkretne, jakoze je mi 29, delam v kauflandu ve skladu, ziju sam v pronajatem 1+1... :)
Proste by me to zajimalo. Ja se svou situaci spadam mezi prumerne ostatni hrace z fora, jelikoz je mi 33, mam rodinu, dite, praci, vlastni byt. A cas na diablo fakt az si proste splnim vsechny ostatni povinnosti / jde dite spat / je energie hrat / neni nic lepsiho na praci.
Kdyz jsem hral driv v klanu W:ET, vim, kolik casu to sebralo. To jsem ale byl sam (resp. pritelkyne jen na vikendy, kdy nebyly clanwars), zil jsem u rodicu, praci sice mel, ale krom ni jsem nemusel delat jinak absolutne nic.
Klidne PM, to je fuk - v tom pripade respektuji duvernost. Jen by me zajimalo, jak moc se to lisi.
Nehledej v tom nic zleho. Diablo hraju od toho dne, co vyslo, zde forum sleduji spise pasivne a tak samozrejme sleduji i tebe. A prave proto si kolikrat rikam: Jak ten chlap vlastne zije? :)

lulinak
Doom Knight
Příspěvky:442

Re: Rozpačitá Třináctistovka

Příspěvek od lulinak » 02.09.2015, 15:00 hod.

proste je to stejny jako napr. s litanim, rychlymi motorkami apod., jedu se projet anebo si jdu zalitat ne pro to abych nekam doletel zcela dokonale efektivne, na presny cas a pristal na fleku 1x1 metr, ale abych videl jeste tamten a tamten lesik z vysky, zahledl obcas nejake zajice, srnky, rybky v rybnice atd.... A ze me trebas zrovna minuly patek uprostred letu prisel dest a musel jsem zpet mi nevadi uz vubec, jen mam o jeden hezky a hlavne realny zazitek vic.
Proto proste nechapu jak muze nekdo z hrani PC hry, ktera je primarne na obcasne odreagovani s virtualni postavickou slozenou z jednicek a nul, delat zivotni mega soutez skoro az na krev, ale asi je to fakt tak vazna problematika, vzdyt je to smesne, nebo ne....? :-)
Konec moralizovani a hrrrrr na milionty sesty paragon, to pak bude HUKOT :-)

WulFgaR77
Minion of Destruction
Příspěvky:923
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected

Re: Rozpačitá Třináctistovka

Příspěvek od WulFgaR77 » 02.09.2015, 15:06 hod.

vždyť to psal ... má 8hodin v pracovní den pro sebe (čili bez závazků). Pak není nereálný bejt tam, kde je ... a esli hraje Diablo, lítá po nebi nebo honí .... káču po pokoji je jedno.

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Rozpačitá Třináctistovka

Příspěvek od Seton » 02.09.2015, 15:08 hod.

Luniak:
To je právě to, co hodně lidí tady z fóra nechápe...furt dokola....každého naplňuje něco jinýho, už to pochopte!!. Pokud je místo toho aby lítal (jako ty) šťastnej a spokojenej tím, že hraje na PC a chce v tom být dobrej, tak je to naprosto v pořádku néé?

Kamoš si denně vyjede na 3hodiny na kole...no mě víc naplní, když si na 3 hodiny sednu k diablu a s partou mlátíme démony...v čem je rozdíl z hlediska štěstí??
(nepleťe sem zdraví,prospěšnost atd. v tom kolo jasně vede, ale jde přeci o spokojenost toho daného jedince né?? pokud tím samozřejmě neohrožuje okolí..)
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Rhondien
Wraith
Příspěvky:161

Re: Rozpačitá Třináctistovka

Příspěvek od Rhondien » 02.09.2015, 15:42 hod.

Seton: jakou užitnou hodnotu má tento topic pro uživatele tohoto fóra? Že by žádnou? :)

V čem je, prosím tě, tak dobrý? V tom, že díky hraní v partě dosáhl paragon xxxx? Kdyby ho dosáhl pouze sólo hrou jako DrSma svého 800 paragonu, pak je to něco jiného, ale v grupě... :)

Uživatelský avatar
iki
Wraith
Příspěvky:198
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:iki#2722

Re: Rozpačitá Třináctistovka

Příspěvek od iki » 02.09.2015, 15:48 hod.

Pokud das nejake funkci cislo, ktere opakovanim roste, je naprosto jasne, ze soutez zapocala. A je jedno, jestli jde o XP, kilometry, km/h, body.
Naprosto v poradku. Kdyby si chlapi nemeli pomerovat pindoury, na co pak kua existuje pravitko???!!!

Uživatelský avatar
Seton
Na-Krul
Příspěvky:3456
BattleTag:Seton#2895

Re: Rozpačitá Třináctistovka

Příspěvek od Seton » 02.09.2015, 15:53 hod.

@Rhondien:
Očividně si příspěvek nad sebou nečetl, nebo četl, ale reaguješ na něco, co jsem nepsal :D to mi hlava nebere :D. Nebavil jsem se o tom, jestli je dobrej, špatnej nebo Chuck Norris, apeloval jsem na lidi, co mu tady neustále píšou, jak nechápou jeho nuznej život u Diabla....přečti si to ještě jednou a pokud tam najdeš cokoliv, na co tvůj příspěvek reaguje (protože reakce je na něco úplně jinýho) tak to výpíchni v citaci.....
Nebavil jsem se dokonce ani o užitné hodnotě tohoto topicu, takže teď vážně nevím, na co reaguješ...resp. proč reaguješ na hrušky, když já mluvím o jablkách....
David vs. Goliáš.....historicky první zaznamenaný critical hit !
Obrázek

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Rozpačitá Třináctistovka

Příspěvek od DrSma » 02.09.2015, 16:12 hod.

4-6h denně hraju taky. No problemo.

Uživatelský avatar
TeS
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: Rozpačitá Třináctistovka

Příspěvek od TeS » 02.09.2015, 19:00 hod.

ja hraju 20h denne uz dva roky a furt mam paragon 385 :-D

Dava_C
Ancient
Příspěvky:2377
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:avio#2489

Re: Rozpačitá Třináctistovka

Příspěvek od Dava_C » 02.09.2015, 20:28 hod.

Rhondien píše:Seton: jakou užitnou hodnotu má tento topic pro uživatele tohoto fóra? Že by žádnou? :)

V čem je, prosím tě, tak dobrý? V tom, že díky hraní v partě dosáhl paragon xxxx? Kdyby ho dosáhl pouze sólo hrou jako DrSma svého 800 paragonu, pak je to něco jiného, ale v grupě... :)
Samozřejmě v tomto případě nejde říct, že je někdo kvůli tomu dobrý, to závisí na jiných věcech. Ale přesto nevíš o čem mluvíš, PL 1300 je 10x PL 800, PL 800 jsem dal loni v prosinci, kdy se expilo 6b xp/h a z 90% solo FoM runy, top party dělaly 8b xp/h v Nephalem riftech, dneska nepředstavitelné, v té době se ještě ani neexpeilo v GR a nebylo třeba chodit v partě, tak jako teď ;)
Profil

PL800 (6.12.2014 - 1104.) ✔
PL1000 (15.4.2015) ✔
PL1200 (12.7.2015 - 469.) ✔
PL1300 (1.9.2015) ✔
PL1400 (7.10.2015 - 596.) ✔
PL1500 (27.10.2015 - 440.) ✔
PL1600 (15.11.2015 - 578.) ✔
PL1450 S4 ✔
PL1715 (29.11.2015 - 595.) ✔

Uživatelský avatar
DrSma
Na-Krul
Příspěvky:3302
BattleTag:DrSma#2261

Re: Rozpačitá Třináctistovka

Příspěvek od DrSma » 03.09.2015, 06:50 hod.

Doufám, že není ve středu diskuse mých PL800, protože to taky zkresluje. Dava je rozhodně rychlejší jako já a to o dost i v Solo, ale zase v době, kdy honil na T6 v prosinci expy s FB na one hit (dot) tak já skákal v době Raekorů jako jedinej na světě stále ještě EQ Baraba :D (Raekor se v té době nedal hrát podle mě)

Jasně, můžu si za to sám, ale opět to zpomalení u mě z něčeho vzešlo. ;)

Odpovědět

Zpět na „Obecně“