HC INFERNO DOWN (žadný barbar :>)

Diskuze týkající se Hardcore způsobu hry.
Odpovědět
Uživatelský avatar
dejavu
Gorebelly
Příspěvky:200
Bydliště:Morava
HC INFERNO DOWN (žadný barbar :>)

Příspěvek od dejavu » 08.08.2012, 20:02 hod.

yaaay (:

Obrázek
Gear (cena gearu koupeneho na AH 18,4M)

Uživatelský avatar
PuNY
Fallen Shaman
Příspěvky:50
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:PuNY#2122

Re: HC INFERNO DOWN (žadný barbar :>)

Příspěvek od PuNY » 08.08.2012, 20:31 hod.

dejavu píše: HC INFERNO DOWN (žadný barbar :>)
Hehe, jen takovou maličkost si zapomněl, toho "žádného" barbara, kterej vám dal checkpoint za Ghomem :P
HC barbarian lvl ?? / ?? / ACT ??
Graveyard:
HC barbarian lvl 60 / INFERNO / ACT IV - Diablo down - Sacrifice A2

TOP 10 HC EUROPE

Uživatelský avatar
dejavu
Gorebelly
Příspěvky:200
Bydliště:Morava

Re: HC INFERNO DOWN (žadný barbar :>)

Příspěvek od dejavu » 08.08.2012, 20:35 hod.

Ghom je souboj o LoH ne o "skillu" :/ (me radost nezkazis :P)

Uživatelský avatar
Azazelík
Wraith
Příspěvky:121
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Azazel#2270
Bydliště:Hrachovište

Re: HC INFERNO DOWN (žadný barbar :>)

Příspěvek od Azazelík » 08.08.2012, 21:31 hod.

tak to klobuk dole :)
GRAMMAR NAZI | BattleTag® 79 | STEAM

Uživatelský avatar
Bubaak
Quill Rat
Příspěvky:11
BattleTag:Bubaak#2950

Re: HC INFERNO DOWN (žadný barbar :>)

Příspěvek od Bubaak » 08.08.2012, 21:44 hod.

Tož to mi nevykladej! Vita mam o 200 vic (cca 7k life), all res snad dvojnasobek a padam jak hruska na SC 3 akt. Je fakt ze dmg mas urcite vetsi ale toTe prece nemuze na HC zachranit!

Uživatelský avatar
dejavu
Gorebelly
Příspěvky:200
Bydliště:Morava

Re: HC INFERNO DOWN (žadný barbar :>)

Příspěvek od dejavu » 08.08.2012, 22:00 hod.

ja padam taky jak hruska :> (pri progresu jsem mel jen 42k hp, az pred Diablem jsem sehnal ten AMU), ale mobove nastesti padji jeste daleko rychlej. Its all about kiting kiting

3,4 ACT jsem progresoval s Monkem s DMG aurou, jinak 1,2 ACT jsem si farmil solo.

Obrázek

Pro predstavu co jsem schopny vytahnout, samozrejme na 3,4 act si tohle dovolit nemuzu (nechci abyste si mysleli ze si zvysuju e-peen, je to jen pro zajimavost)

Nejhorsi affixy jsou samozrejme reflect, shielding a waller + fast/teleport (nedavate "zadnou" dmg + jsou rychle na vas)

Pro predstavu kdyby me trefil Diablo dostanu IK (:

Neila
Quill Rat
Příspěvky:14

Re: HC INFERNO DOWN (žadný barbar :>)

Příspěvek od Neila » 08.08.2012, 23:18 hod.

.
Naposledy upravil(a) Neila dne 16.12.2012, 22:06 hod., celkem upraveno 1 x.

Elviiira
Quill Rat
Příspěvky:8
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Elviiira#2701
Kontaktovat uživatele:

Re: HC INFERNO DOWN (žadný barbar :>)

Příspěvek od Elviiira » 08.08.2012, 23:36 hod.

Gratulace, je pěkné vidět, že to jde i za jiné chary než za barbary :)
Profil : http://eu.battle.net/d3/en/profile/Elviiira-2701/

[SC]Witch Doctor 60 8 Inferno 3. akt
[SC]Monk 50+ Hell

[HC]Witch Doctor 50+ NM
[HC]Demon Hunter 30+ NM

jnr
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hudler#2856

Re: HC INFERNO DOWN (žadný barbar :>)

Příspěvek od jnr » 09.08.2012, 07:15 hod.

Bubaak píše:Tož to mi nevykladej! Vita mam o 200 vic (cca 7k life), all res snad dvojnasobek a padam jak hruska na SC 3 akt. Je fakt ze dmg mas urcite vetsi ale toTe prece nemuze na HC zachranit!
Taky že padal, proto mu to hrdinně tankoval monk s 750 res all a 6.3k armoru :).

Jinak jak probíhal progress co se manter týče:

A1: dejavu,já - conviction
A2+A3: dejavu,pajon,já - conviction, dodge
A4: dejavu,já - dodge

Můj gear: http://eu.battle.net/d3/en/profile/Hudl ... o/15059162 (zbraní jsem používal víc, štítů taky)¨ EDIT: Není to zrovna aktuální, až dnes jsem například koupil štít... Progress gear tu: http://i49.tinypic.com/zje2ps.png
Můj build se měnil podle lokací. Ale nejčastěji vypadal nějak takto: http://us.battle.net/d3/en/calculator/m ... XUT!aacacb

btw: Pasivka NDE mi za 112h mi neprocla ani jednou :).

V a3 mi padl plánek na 6 prop helmu (pravděpodobně 1st EU), který se prodal za 60M, ale aby si někdo nemyslel, že jsem to dohrál jen díky těmto goldům, tak mi to pomohlo získat akorát boty za 10M ...

Ještě někdo mi chce tvrdit, že v D3 "není" agro a že zde nejsou role jako tank a dmg dealer? :)

P.S. Ke skippnutému ghomovi... Pajon Ghoma dal (akorát chvíli trvalo, než jsme ho přesvědčili, že na to má). Pokud jste někdo sledovali world first, tak víte, že tam hodně lokací hráli solo (včetně například azmodana). Co je víc: čekat, až vystackujete 2k+ LoH nebo progressovat a zabít Horde, Arcane, Waller, Vortex v A4? :)

(A pochvalte dejavu podpis, je na ten screen fakt pyšnej :) )
Naposledy upravil(a) jnr dne 09.08.2012, 09:32 hod., celkem upraveno 1 x.
Obrázek

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: HC INFERNO DOWN (žadný barbar :>)

Příspěvek od fuxicek » 09.08.2012, 08:48 hod.

hele me by zajimala nejaka statistika, kolik jste byli nuceni skipnout elitek, ponevac s takovymi staty(monk) to musela byt ve trojce a ctverce kopa, diky za info.

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: HC INFERNO DOWN (žadný barbar :>)

Příspěvek od fuxicek » 09.08.2012, 08:50 hod.

vim, ze se to sem nehodi, ale kdyz jsi nakousl planek, mam par planku i se sesti staty a otazka zni, kdyz to naucim kovare, popripade jewelera ty lepsi sutry, tak to budou umet jiz naporat, nebo s kazdym novym kusem potrebuju planek?

jnr
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hudler#2856

Re: HC INFERNO DOWN (žadný barbar :>)

Příspěvek od jnr » 09.08.2012, 09:24 hod.

fuxicek píše:hele me by zajimala nejaka statistika, kolik jste byli nuceni skipnout elitek, ponevac s takovymi staty(monk) to musela byt ve trojce a ctverce kopa, diky za info.
:))... Trochu jsem doufal, že si lidi přestanou myslet, že je potřeba 80k hp, 1200 resy a 2000 LoH abyste mohli něco tankovat...

Když zvládneš kitovat tak ti cyclone , FoT(thunderclap) a dodge mantra zajistí, že nebudeš dostávat tolik hitů. Není účelem stát celý fight u mobů v molten/plague/desecrate/frozen, ale starat se aby wd schytal co nejméně a cyclonovat mu to pro medvědy. 1000 LoH jsem měl na konec A3+A4 a stačilo bohatě.

Už v A2 jsme museli skipnout elity, když byly dvoje před vchodem.

Ve třetím aktu jsme skipnuli 3x kdy jsme je měli na wp na začátku lokace. Určitě ještě nějaké (dejavu doplní (možná)), ale ke kopě se to zdaleka nepřiblížilo.

Ve 4. aktu jsme skipnuli dvoje - jednou arcane waller oppresory (fast?), to by bylo hodně riskantní a pak ještě jedny s arcane a ani nevím čím - to jsme byli těsně před diablem tak co se s nima mořit :)
vim, ze se to sem nehodi, ale kdyz jsi nakousl planek, mam par planku i se sesti staty a otazka zni, kdyz to naucim kovare, popripade jewelera ty lepsi sutry, tak to budou umet jiz naporat, nebo s kazdym novym kusem potrebuju planek?
Klenotníka/kováře učíš jednu konkrétní věc a ti už na vždy zůstane. Když mluvím o 6 prop helmě tak tj ofc ta, co padá až A3+.
a kde jste nejcasteji farmili? obtiznost, lokace a jak vam to pripadalo z hlediska goldu a itemu? me to prijde, ze na hc padaji lepsi veci(mozna je to jen pocit)
Farmili jsme jenom A1 inferno. Run: Watch Tower, Northern Highlands, Leoric Manor, Cementery of Forsaken, Festering Woods, HoA 2/3, Weeping Hollow, (Southern Highlands) v tomto pořadí :). Myslím, že goldů za prodané itemy vendorovi bylo tak 100k+/run...

Na hc ti hlavně padnou slušné itemy, které se dají prodat, kdežto na SC nemají žádnou cenu... Důležitejší ale je sehnat dobré itemy levně. Tzn co nejčastěji checkovat AH a zvláště nové věci (1d11h). Takto jsem koupil například HoC(2M). Možná časem doplním cenu jednotlivých kusů gearu. Jediné, co jsem si pro sebe vyfarmil, je amulet. Dejavu jsem věnoval chestu a pásek.
Naposledy upravil(a) jnr dne 09.08.2012, 09:53 hod., celkem upraveno 5 x.
Obrázek

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: HC INFERNO DOWN (žadný barbar :>)

Příspěvek od fuxicek » 09.08.2012, 09:32 hod.

a kde jste nejcasteji farmili? obtiznost, lokace a jak vam to pripadalo z hlediska goldu a itemu? me to prijde, ze na hc padaji lepsi veci(mozna je to jen pocit)
jo ja vcera farmil azmodana a vypadly mi sestkove shoulders

jnr
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hudler#2856

Re: HC INFERNO DOWN (žadný barbar :>)

Příspěvek od jnr » 09.08.2012, 09:50 hod.

Viz výše. Budu editovat ten jeden post... (Dokud mě to nepřestane bavit nebo se snad neodhodlám jít hrát D3...)
Obrázek

fuxicek
Burning Soul
Příspěvky:716
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Pepa#4687

Re: HC INFERNO DOWN (žadný barbar :>)

Příspěvek od fuxicek » 09.08.2012, 09:57 hod.

to jo, to musim jen potvrdit, ze ty aukce na hc svisti uplne jinym zivotem, jsem ve trojce na mure a prodavam toho na aukcich strasne mnozstvi uz ted, kdezto na sc slabota i na infernu, asi to bude tim, ze hraci maji strach ze smrti a chteji mit gear hodne dopredu, kvuli jistote.

Uživatelský avatar
dejavu
Gorebelly
Příspěvky:200
Bydliště:Morava

Re: HC INFERNO DOWN (žadný barbar :>)

Příspěvek od dejavu » 09.08.2012, 12:18 hod.

No to skipovani Elitek me hodne prekvapilo, cekal jsem ze to bude hrosi. Nektere komba, ktere jsme diky progresu uz nemohli skipnout byly dost diskotekoveho charakteru (viz IV ACT horde+arcane+waller+vortex). Ten II ACT bych souhlasil s juniorem to se zastavilo na cisle 2. Ve III ACTu bych rekl ze 4 (tam byl nejvetsi problem pajon, ktery za kazdou cenu do nekterych elitek nechtel jit:D, kazdy nema rad nejakou kombinaci klukum vadil arcane me vadil vortex frozen napr.). A ve IV ACTu to byly presne 2. Mozna jsem na neco zapomnel ten progress byl fakt rychly (bylo tam i hodne hektickych momentu) tak si to tak uz zpetne nevybavuju, ale cislo 10 to snad nepresahlo.
Jinak myslim ze nase taktiky na bosse byly hodne safe a malo co se mohlo pokazit (akorat ten Rakanoth nam moc nevysel co juniore :D?). Myslim ze Monk+WD je skvela kombinace (.

Timto bych chtel vsem lidem, kteri nam nejakym zpusobem pomohli pri hrani velice podekovat. Byl to uzasny zazitek.

Na zaver bych dodal: „If u die on SC u lose 20 secs if u die on HC u lose fcking everything"

Uživatelský avatar
st.ranger
Gorebelly
Příspěvky:240
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:stranger#2818

Re: HC INFERNO DOWN (žadný barbar :>)

Příspěvek od st.ranger » 09.08.2012, 13:06 hod.

Velký respekt, tomuhle říkám pořádný HC.
Decepticon Justice Division
Crusader
Barbarian
Monk
Wizard
Demon Hunter

Achievements: 7780

kanam
Quill Rat
Příspěvky:5
Currenly, I'm playing:Diablo 2

Re: HC INFERNO DOWN (žadný barbar :>)

Příspěvek od kanam » 10.08.2012, 00:50 hod.

Pěkné,gratulace.

jnr
Quill Rat
Příspěvky:13
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Hudler#2856

Re: HC INFERNO DOWN (žadný barbar :>)

Příspěvek od jnr » 12.08.2012, 08:07 hod.

Právě jsem provedl sčítání a zjistil jsem, že gear ve kterém jsem progressoval většinu inferna ( http://i49.tinypic.com/zje2ps.png - kromě kalhot) stál 13M :).

ceny v milionech:

amulet mi padl

helma 2,2
chesta 0,4
ramena 0,5
bracery 1
rukavice 1
ringy 2,2 (1+1,2)
pásek 1,5
kalhoty 0,1
boty 1
zbraň 3
štít 0,1

Do čtvrtého aktu jsem koupil chestu za 10M, boty za 10M a kalhoty za 3,5M (a nebyly to nutné investice - spíše mě bylo trapné to progresovat v kalhotech za 0,1M :) ).
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Hardcore“