Může mi prosím někdo toto vysvětlit??

To, co se nedá zařadit jinam a netýká se D2 a D3.
Odpovědět
Uživatelský avatar
Wixxia
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wixxia#2518
Může mi prosím někdo toto vysvětlit??

Příspěvek od Wixxia » 26.08.2012, 14:55 hod.

Ahoj.

Předem se omlouvám, že je to zkopírováno z jiného topicu, ale hodně lidí ho nebude číst už jen proto, že je vysloveně adresován Javůrkovi. Poprosím ale vás všechny o vysvětlení, pokud to někdo ví.

Toto okopírováno :

EDIT : Porsím, na toto klidině zareagujte všichni!!! Nejen Javůrkek. Vždy jde opravdu založit, nebo odpověďet na topic jen v případě, že to vyčistím. Co mi ale přišlo dost divné je toto.

C:\Users\Jirka\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\Low\Content.IE5\WOJVW7MN\menu-socialni-facebook[1].png << -- Vždy se tam objěví strašná hromada těchto vět, ale přitom Jirka jasně blokoval Facebok a jiný sociální sítě na všech počítačích, co máme. Proč je tam tato věta prosím?? Pomohlo by to nějak vyřešit můj problém? Jinak je mi prakticky už jedno, že mi to dělá. Když vím, jak tu chybu odstranit. Číst to mohu i nepřihlášená a před odpovědí, nebo založením téma to prostě smáznu a je to. Možná to Javůrku ani už nemusíme řešit. Ztráta času. Ale zajímalo by mě, proč je tam tato věta. Ani jeden z nás ani nemá profil na Facebooku. O co jde??
http://www.youtube.com/watch?v=Yryr4y3T4cs <<-- Prosím poslechnout. Strašně krásné.

Arthur Shopenhauer : „Není nic těžšího než vyjádřit významnou myšlenku tak, aby jí každý rozumněl.“

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Může mi prosím někdo toto vysvětlit??

Příspěvek od ZOMB » 26.08.2012, 15:05 hod.

Ahoj,
pokud ti jde o to, abychom viděli ten obrázek, tak ho musíš někam uploadnout (třeba ulož.to)... teď je pouze ve vašem počítači, takže ten obrázek nikdo jiný kromě tebe nevidí...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Wixxia
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wixxia#2518

Re: Může mi prosím někdo toto vysvětlit??

Příspěvek od Wixxia » 26.08.2012, 17:01 hod.

Ne. Nešlo mi o obrázek. To vím, že ho sem musím uploudnout. Už sem to dělala i v sekci Graveyard o HC mrtvejch.
Mě šlo o to, proč se mi vůbec objevuje v počítači věta o FB, když je jasně tahle demence u nás zakázaná. Přímo Jirka jí blokoval.
Omluvám se ZOMBe. Já se v tom nevyznám, ale podle toho co píšeš, tak usuzuju, že " *.png " je obrázek. Je to tak?? A pokud ano, proč je v něm jméno facebooku vůbec.
Jinak tady by si se bohužel víc domluvil s manželem, jenže ten je na dost dlouhej čs pryč s Národním Divadlem v cizině. Se mnou se o tom moc bavit nedá. Zeptej se mě na hru a dostaneš odpověď, alezeptej se mě na počítač jako takovej a nedostaneš ze mě ani slovo.

http://uloz.to/x7eGC3f/dmenece-z-facebooku-png <<-- tady je ten soubor. je to jen ale obrázek PC cleaneru a absolutně nevím, k čemu Ti to bude. Já to bohužel už vyčistila. Takže tam uvidíš jen to, kde se mi to objevuje. A ploše se fakt nesměj. Já sem fakt klasická blondýna.:)))
http://www.youtube.com/watch?v=Yryr4y3T4cs <<-- Prosím poslechnout. Strašně krásné.

Arthur Shopenhauer : „Není nic těžšího než vyjádřit významnou myšlenku tak, aby jí každý rozumněl.“

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Může mi prosím někdo toto vysvětlit??

Příspěvek od ZOMB » 26.08.2012, 17:26 hod.

Tak různé reklamy na facebook nebo různé pluginy facebooku jsou všude, ty mají programy v kodu a ty neodstraníš...
Taky mě štve, že ten facebook je všude (já tam nejsem), ale co s tím naděláme...
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
Wixxia
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wixxia#2518

Re: Může mi prosím někdo toto vysvětlit??

Příspěvek od Wixxia » 26.08.2012, 17:54 hod.

To ses trefil. Fb je tak neuvěřitelně ....... to slovo ani ještě nevymyslely, jak je vulgární. To je tak neuvěřitelně !vlezlá! a trapná věc, to je neskutečný. Už vůbec nemluvím o tom, co se na týhle sociální siti pohybuje za individua. A sem ráda, že tam nejsi. Už to svědší o tvojich kvalitách.
Já bych věděla, co s tím naděláme, jenže nevím, kolik roků je za každej bod obžaloby co stvárňuje smrt každýho života z týhle firmy, která FB udělala. A moc se mi to zjišťovat nechce. Nikomu to neberu samozřejmě. Vaše věc, ale .... Bez ní se člověk taky obešel a naopak, měl tendence se hýbat a navštěvovat lidi osobně. Tohle díky týhle demenci za chvíli úplně zmizí. Čau Monitor, jak si se dnes měl??.. Pípíp.. Supr, sem ráda, že dobře.
Jinak díky za info. To znamená, že mi to můj problém s logem na foru neřeší. A ještě sem se díky Fb o to víc naštvala. Super věc je ale ten FB.. Jinak vím, že je to OT, ale mě to v mojem téma nevadí:).. U toho keybindu to fakt chápu. Sakra, to je fakt škoda. Tohle mi v D2 neuvěřitelně chybí.
http://www.youtube.com/watch?v=Yryr4y3T4cs <<-- Prosím poslechnout. Strašně krásné.

Arthur Shopenhauer : „Není nic těžšího než vyjádřit významnou myšlenku tak, aby jí každý rozumněl.“

Uživatelský avatar
ZOMB
Warlord
Příspěvky:2703
Currenly, I'm playing:Diablo 2
BattleTag:zomb#2334

Re: Může mi prosím někdo toto vysvětlit??

Příspěvek od ZOMB » 26.08.2012, 18:05 hod.

Stejně je většina lidí na fb jen kvůli tomu, že jsou k tomu donuceni prostředím nebo kvůli tomu, že tam "je každý"... Já jsem na dvou sociálních sítích - Twitteru a Diablo foru :)
Na Twitteru strávím tak max 2 minuty denně, spíš jen kvůli tomu abych se dověděl něco od Blizzardu nebo DJ, které poslouchám...
Na Diablo foru trávím samozřejmě víc času :)
Ale jak jsi psala... nad osobní setkání není :)
Fanoušek, hráč a modder hry Diablo 2
Obrázek

Uživatelský avatar
satik
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Satik#1911
Kontaktovat uživatele:

Re: Může mi prosím někdo toto vysvětlit??

Příspěvek od satik » 26.08.2012, 19:04 hod.

Do té složky
C:\Users\Jirka\AppData\Local\Microsoft\Windows\Temporary Internet Files\,
si prohlížeč ukládá takzvanou cache, což jsou nějaký javascripty, kaskádový styly a především obrázky.

Je to kvůli zrychlení načítání stránek, když vlezeš třeba sem na forum poprvé, tak se ti načte všechno - třeba ikonky, nahoře to logo a tak - všechny obrázky, který tvořej tu stránku.
Když na tu stránku vlezeš později, tak je zbytečný všechno stahovat znova, tak se místo stahování těch obrázků zobrazej přímo z tvýho disku, kde jsou uložený od minula.

Každý obrázek na internetu má nějaký název, i třeba právě to logo tady nahoře apod., takže si ho můžes zobrazit samostatně a do té cache se ukládá.
A některý stránky mají v sobě nějaký provázání s facebookem, třeba že to můžeš hned sdílet apod., takže tam je na to nějaká ikonka, která se třeba jmenuje facebook.png nebo nějak podobně, takže se do té cache taky uloží.
Případně to třeba může být obrázek, co s facebookem nemá nic společného, jen název - třeba když někdo něco nakreslí, pak ten obrázek plánuje dát na facebook a pojmenuje ho facebook.png a kromě facebooku ho pak třeba použije na fóru jako ten obrázek nalevo u profilu (ano, i ty se ukládají do cache).

Snad jsem to vysvětlil nějak srozumitelně :)


TL;DR: Je to jen obrázek se slovem facebook v názvu v místě, kam si prohlížeč ukládá cache.

Uživatelský avatar
Wixxia
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wixxia#2518

Re: Může mi prosím někdo toto vysvětlit??

Příspěvek od Wixxia » 26.08.2012, 21:34 hod.

ZOMB: Sice nevím, co Tě tak pobavilo ZOMBe, ale nejsem zvyklá na to, že děláš tolik smailů. Celkem zajímá. Porotže na tvojí reakci je jasně vidět, že si se usmál:)...A nejen to!! Opovaž se udělat Chííích!!!.))))).. Ty moc dobře víš,o čem mluvím:)

SAtík:) Lépe to ani vysvětlit nešlo. I laik rozměrůJupiteru jako já se v tom vyznalo..Děkuji:).. Nevíš náhodou co je teda můj problém, když se v tom tak vyznáš??. Skoro pokaždé mě to při kliknutí na forum odhlásí, ale forum mi tvrdí, že jsem furt online. Nejde nic..založit,odpovědět, napsat adminům, prostě nic. Bavila sem se o tom včera i s Javůrkem. POradil dobře,ale taky je to risk, bo zisk. Už tohle vám píšu tak na po stý ( jasně, ctrl + c to řeší ), ale o to nejde.Čekat, že se to fakt úspěšně založí na forum je větší opruz, než dýchat nevyčištěná ústa. Nevíš??
http://www.youtube.com/watch?v=Yryr4y3T4cs <<-- Prosím poslechnout. Strašně krásné.

Arthur Shopenhauer : „Není nic těžšího než vyjádřit významnou myšlenku tak, aby jí každý rozumněl.“

Uživatelský avatar
satik
Wraith
Příspěvky:191
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Satik#1911
Kontaktovat uživatele:

Re: Může mi prosím někdo toto vysvětlit??

Příspěvek od satik » 26.08.2012, 22:31 hod.

Co s tím odhlašováním bohužel nevím, taky mi to na nějakém fóru dělalo, ale pak to nějak samo přestalo, teď me napadá jen takový krkolomný řešení - zkusit na ty problémový stránky lízt přes jiný prohlížeč....

Uživatelský avatar
Wixxia
Wraith
Příspěvky:151
Currenly, I'm playing:Diablo 2: Resurrected
BattleTag:Wixxia#2518

Re: Může mi prosím někdo toto vysvětlit??

Příspěvek od Wixxia » 27.08.2012, 06:19 hod.

Satik : Ano, toto už mi prodadil V0kurka a Javůrek jeho radu ještě o hodně více rozšířil. Obě pomohli. Ale problém to nevyřešilo zcela. Ale už sem si zvykla že UI je opravdu UI a dělá si naprosto co chce. Jinak díky Satíku za radu. Samozřejmě se cení to:)**

EDIT : takže řešení je toto. Po odeslání odpovědi se stačí okamžitě odhlásit a zase přihlásit. Na vše reagovat jde jako normálně. Pomohlo by Ti toto při řešení??

EDIT 2 : Satik : Tak ne..toto je celkové řešení. Musím zůstat odhlášená do doby, než chci zase založit, nebo opovědět na topic.
http://www.youtube.com/watch?v=Yryr4y3T4cs <<-- Prosím poslechnout. Strašně krásné.

Arthur Shopenhauer : „Není nic těžšího než vyjádřit významnou myšlenku tak, aby jí každý rozumněl.“

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“